blog

Jose Bastón Wiki: wiek, praca, wartość netto, małżeństwo, rodzina, wzrost, pochodzenie

Jose Baston jest prezesem Televisy, największej firmy medialnej w Ameryce Łacińskiej. Jest mężem znanej aktorki telewizyjnej i producentki Evy Longorii. Jego żona nadała mu przydomek Mr. Fancy Pants, ponieważ nosi głównie garnitur i kwadratowe spodnie z kieszeniami. Niedawno para urządziła piżamowy baby shower dla swojego pierwszego wspólnego dziecka.

 Jose Bastón Wiki: wiek, praca, wartość netto, małżeństwo, rodzina, wzrost, pochodzenie

Ile jest wart netto Jose?

Jose Baston jest odnoszącym sukcesy Latynosem, który zarabia ogromną wartość netto dzięki zaszczytnemu stanowisku prezesa w Televisa od lutego 2001 r. Odnoszący sukcesy biznesmen jest również członkiem Rady Dyrektorów Univision. Swoje fortuny czerpie z pracy w branży medialnej i telewizyjnej. Jest zajęty prowadzeniem działalności filantropijnej dla dobra nieuprzywilejowanych narodów, co pokazuje, że ma mocne pojęcie o finansach. Od 2017 r. Jose ma wartość netto w wysokości 12 milionów dolarów.

Jego żona Eva ma wielki majątek w wysokości 35 milionów dolarów. W przeciwieństwie do męża biznesmena zarabia na zawodzie aktorskim. Amerykańska aktorka słynie z roli Isabelli Brany w telenoweli CBS Młody i niespokojny i Gabrielle Solis w Zdesperowany Gospodynie domowe . Nagroda Złotego Globu nominowany jest również podobno zaangażowany w biznes nieruchomości. Kupiła posiadłość w Beverly Hills za 14 milionów dolarów, co pokazuje jej zamożność ekonomiczną.

Życie małżeńskie Jose z Evą

Jose Baston poślubił Evę Longorię w 2016 roku, po tym jak spotykał się z nią przez trzy lata. Ślub zaplanowano w Valley de Bravo w Meksyku w romantyczny wieczór o zachodzie słońca. Ricky Martin, David Beckham, Mario Lopez i Victoria byli wśród 80 gości, którzy lubili koktajle i imprezy.

Biznesmen Baston, który ma obecnie 50 lat, był wcześniej żonaty z aktorką Natalią Esperon w 1995 roku. Para ma troje dzieci Natalię, Marianę i Jose Antonio. Para rozstała się w 2005 roku. Eva była również dwukrotnie zamężna, zanim wymieniła śluby z Jose. Jej byli mężowie to francuski koszykarz Tony Parker i amerykański aktor Tyler Christopher.

Jose znał Evę przez wspólnego przyjaciela w 2013 roku. Para dogadywała się ze sobą, prowadząc różne działania filantropijne dla Global Gift Foundation. W końcu oświadczył się Evie w Dubaju 13 grudnia 2015 roku, po sześciu miesiącach planowania. Eva opublikowała zdjęcie na Instagramie, aby zadeklarować swoje zaręczyny z Jose. Obecnie para jest podekscytowana założeniem małej i szczęśliwej rodziny, ponieważ spodziewają się dziecka w 2018 roku.

Krótki życiorys

Jose Antonio urodził się 13 kwietnia 1968 roku w Ameryce. Zgodnie z wiki ma obywatelstwo meksykańskie i należy do pochodzenia latynoskiego. Potentat medialny Antonio vel Pepe ma dobrze zbudowaną sylwetkę i doskonale wygląda ze swoją żoną, która ma 1,57 m wzrostu (5' 2'). Ma znak zodiaku Barana. Mimo bycia odnoszącym sukcesy biznesmenem w Ameryce Łacińskiej, Udało mu się utrzymać swoje życie w tajemnicy przed mediami.

Zalecane