blog

Joseph Gatto Wiki: Szczegóły dotyczące jego rodziny, wartości netto i życia małżeńskiego z żoną

Nikt nie może cię zawstydzić, dopóki sam siebie nie zawstydzisz. To stwierdzenie jest prawdziwe w przypadku tego komika, co czyni go najbardziej wytrzymałym człowiekiem w „Niepraktycznych żartach”. Człowiekiem, który wszczął zamieszki, wykrzykując imię „Larry”, jest nikt inny jak Joseph Gatto aka Joe. Joe jest jednym z czterech członków „Niepraktycznych żartów” i ma kochającą rodzinę z dwójką dzieci w swoim domu, aby uspokoić jego stres.

 Joseph Gatto Wiki: Szczegóły dotyczące jego rodziny, wartości netto i życia małżeńskiego z żoną

Kariera jako niepraktyczny Joker:

Joseph Gatto był współzałożycielem „Polędwicy” wraz z James Murray , Solny Wulkan i Mike'a Boccio. Jego grupa wygrała 100 000 $ w konkursie NBC w „It's Your Show”. Komik został wyeksponowany, gdy zagrał w pokazie ukrytej kamery TruTv „Impraktyctical Jokers” z Jamesem, Salem i Brianem.

Czwórka zbudowała silną więź i nie przepuszcza okazji, by zawstydzić się nawzajem. W serialu inni żartownisie przyznali, że Joseph aka Joe jest najtrudniejszy do ukarania, ponieważ nie otrzymuje zawstydzającego zadania ze względną łatwością. Stracił najmniej odcinków i wykonuje swoją rzadką karę z wygodą.

Ile kosztuje Joe Net Worth?

Joe, który rozpoczął karierę jako komik i zyskał popularność po tym, jak jego program „Impraktyctical Jokers” trafił na parkiet 5 grudnia 2011 r., Joe służy również jako producent wykonawczy serialu. Ma nawet zaliczenie do filmu „The Tenderloins” w 2009 roku.

Jego pokaz ukrytej kamery i występy w programie telewizyjnym pomagają mu wezwać przyzwoitą wartość netto w wysokości 500 000 $.

Kary w programie!

Serial czerpie fanów z intrygujących kar, jakie planują dla przegranych. Joe, który stracił najmniejszą liczbę odcinków, jest pomysłodawcą większości kar, czy to przekłuwanie sutka Jamesa, tatuaż w Sal, a James poślubiający siostrę Sal był najlepszy.

Poślubiła Bessy!

Joe poślubił Bessy Gatto w 2013 roku. Joker, który w serialu robi żenujące rzeczy, jest kochającym mężem i towarzyszy swojej żonie na wakacjach.

Para często publikuje zdjęcia na portalach społecznościowych, a na zdjęciu opublikowanym 31 sierpnia 2014 r. udostępnił ujęcie swojej żony i dwóch psów na cztery.

Ojciec dwójki dzieci!

Joe i Bessy jest dumnym rodzicem dwójki dzieci. On i jego żona zostali rodzicami po raz pierwszy w maju 2014, kiedy powitali córkę o imieniu Milana.

„Zrób pokój dziewczyny! Mały brat Gatto będzie rozbijał naszą herbatę tego lata.

„Jestem podekscytowany, że w końcu tu jest. [Moja córka] Milana sprawiła, że ​​pokochałem bycie tatą, więc wyobraź sobie, że teraz będzie dwa razy fajniej”.

Krótkie życiorys i rodzina Józefa:

Joseph Gatto aka Joe urodził się 5 czerwca 1976 roku i obecnie ma 41 lat. Joe wziął swój pierwszy oddech na Staten Island w Nowym Jorku. Według źródeł wiki należy do mieszanego pochodzenia etnicznego, ponieważ jego rodzina jest potomkami włoskiego pochodzenia. Joe, który stoi na wysokości 5 stóp i 10 cali, ma wzmocniony kształt ciała.

Zalecane