blog

Joseph Sikora Wiki: Żonaty, Żona, wesoły, Net Worth, Bliźniaczy Brat

Amerykański aktor Joseph Sikora, pomimo swojego sławnego stylu życia, znalazł idealną lepszą połowę i poślubił nie-celebrytę. Przewidział swoją wiarę w idealną kobiecą postać jako wspierającą, życzliwą i życzliwą żonę swojej wizażystki. Joseph jest najbardziej znany ze swojej głównej roli jako Tommy Egan w serialu sieciowym Starz Power. Wystąpił w kilku znanych serialach telewizyjnych, takich jak Grey's Anatomy; Umysły kryminalistów; i Chicago P.D.

 Joseph Sikora Wiki: Żonaty, Żona, wesoły, Net Worth, Bliźniaczy Brat

Joseph jest najbardziej znany ze swojej głównej roli jako Tommy Egan w serialu sieciowym Starz Moc . Wystąpił w kilku znanych serialach telewizyjnych, takich jak Chirurdzy; Umysły kryminalistów; oraz Chicago PD

Żonaty z wizażystką; Definiuje żonę jako „dziewczynę z dżerseju”

Amerykański aktor Joseph Sikora interpretuje normy i wartości małżeństwa jako reprezentację miłości i szacunku. Dzięki swojemu wybitnemu werdyktowi, że związek jest głównym priorytetem, mieszkaniec Chicago wykracza poza wyluzowane życie małżeńskie z wizażystką. W swoich mediach społecznościowych z humorem zwraca się do swojej żony jako dziewczyna z Jersey, często utożsamiana z nią przez zbytni makijaż i preferencje do zakładania jasnych ubrań i krzykliwych kolczyków.

Zobacz też : Lyzabeth Lopez Wiki: Ślub, Żonaty, Mąż, Dieta

The Chirurdzy aktor i jego samozwańcza żona „Jersey Girl” poznali się na planie HBO Zakazane imperium, i aktorowi nie zajęło dużo czasu, aby ją załamać. Po kilku miesiącach pozostawania w związku, duet potajemnie związał się w 2014 roku. Matka Josepha, Barbara Jo „Barb”, również uważa, że ​​wizażystka jest idealna dla swojego syna i jest przywiązana do swojej synowej.

The Columbia College Chicago absolwent zainicjował swój kamień milowy w podróży aktorskiej w wieku 17 lat w filmie sportowym Rudy, gdzie wcielił się w rolę Młodego Johnny'ego Wilsona. Od tego czasu pojawił się w kilkudziesięciu filmach i zagrał w kilku znaczących serialach telewizyjnych, takich jak Chirurdzy; Umysły kryminalistów; oraz Chicago PD

Nie chcesz przegapić: Giles Coren Żona, Siostra, Ojciec, Net Worth, Programy telewizyjne

Chociaż nigdy nie grał żadnych gejowskich postaci w przemyśle rozrywkowym, jeden z jego przyjaciół na Twitterze w kwietniu 2015 roku zwrócił się do niego z pytaniem, czy aktor wolałby grać rolę geja, czy nie. Joseph zapisał, że będzie grał tylko wtedy, gdy bohaterowie będą gejami.

Krótki życiorys

Joseph Sikora urodził się 27 czerwca 1976 roku dla rodziców Barbary Jo „Barb” i Albina Josepha Sikory. Aktor z Chicago w stanie Illinois ma dwóch braci: Albina Sikorę i Chrisa Sikorę. Wśród jego rodzeństwa jednym z nich jest jego brat bliźniak, który ma ten sam znak urodzin i urodzenia co Rak.

The Nocne Niebo aktor stoi na wysokości 1,8 mi nosi mieszaną narodowość (polską, słowacką i holenderską). W młodym wieku wystąpił z byłym zawodowym koszykarzem Michaelem Jordanem w reklamie McDonald's. Zgodnie z wiki, Joseph ukończył teatr z Columbia College Chicago.

Zalecane