blog

Josephine Skriver Bio: chłopak, rodzice, pochodzenie etniczne

Josephine Skriver jest duńską supermodelką, która jest znana głównie z reklam marek Gucci, Victoria's Secret, Bulgari i różnych luksusowych linii modowych. Na swoim Instagramie zgromadziła ponad 5 milionów obserwujących. Została również ambasadorką celebrytów w Radzie ds. Równości Rodzin w 2015 r. i wypowiadała się na temat praw LGBT.

 Josephine Skriver Bio: chłopak, rodzice, pochodzenie etniczne

Kupiony Dom W Nashville; Mieszka ze swoim chłopakiem

Josephine Skriver spotyka się z amerykańskim autorem piosenek Alexandrem Deleonem od 2013 roku. Jej chłopak Alexander jest wokalistą amerykańskiego zespołu rockowego Taksówka . Niedawno, w czerwcu 2018 roku, para kupiła dom w Nashville w stanie Tennessee. Josephine i Alexander ozdobili swój pierwszy dom prostą paletą kolorów i wyróżniającymi się elementami.

Duet pomalował także każdy pokój i pracował z projektantką z Nashville, April Tomlin. Jako projektantka wnętrz April stworzyła wnętrza do swojego domu. Jej chłopak Alexander był całkiem zadowolony z umiejętności April i określił go jako jednego z „najlepszych projektantów wnętrz”. Chociaż Josephine nie przepada za kolorami, lubi, gdy jej dom jest czysty i przytulny. Duet wolał tekstury niż kolor i pomalował swój dom czystą bielą Sherwina Williamsa.

Josephine Skriver i jej chłopak Aleksander Deleon w domu w Nashville (zdjęcie: people.com)

W swoim trzypiętrowym domu złagodzili przestrzenie, dodając drewnianą deskę i mnóstwo tekstur. Josephine opisała również dom swojego dziecka w Nashville, ponieważ jest to ich pierwszy dom. Dodała również, że przeprojektowanie ich domu zajęło więcej czasu, ponieważ od początku nie spieszyli się. Supermodelka potwierdziła również, że ona i jej chłopak nie spieszyli się, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku w wybranych projektach. Obecnie duet mieszka spokojnie w swoim domu w Nashville.

Gay ojciec i matka lesbijek; Dumna ze swojej rodziny

Josephine urodziła się w rodzinie gejów i lesbijek. Jej matka-lesbijka, Mette Skriver, jest analitykiem IT, podczas gdy jej ojciec wesoły jest biologiem morskim. Josephine urodziła się poprzez zapłodnienie in vitro (IVF) w swoim rodzinnym mieście Kopenhadze w Danii. Ma również młodszego brata o imieniu Oliver Skiver, który również urodził się przez in vitro.

Josephine jest dumna ze swojej rodziny i szanuje fakt, kim są jej rodzice. Dumna supermodelka zabrała swojego Twittera 28 października 2016 r. i zacytowała poruszającą wiadomość. Josephine powiedziała, że ​​jej matka jest lesbijką, a jej ojciec jest gejem. Co więcej, powiedziała, że ​​jest dzieckiem in vitro, ale jest po prostu człowiekiem, takim jak reszta. Stwierdziła też, że rodzina składa się z miłości.

Jaka jest wartość netto Josephine Skriver?

Josephine Skriver zgromadziła majątek netto w wysokości 12 milionów dolarów w swojej karierze jako duńska modelka. Zdobyła fortuny dzięki swoim występom w różnych magazynach, takich jak Vanity Fair, Harper's Bazaar i Vogue. Jej kampanie reklamowe dla znanych marek, takich jak Gucci, Bulgari, TOPTEN, Max Mara i wielu innych, również przyczyniły się do zwiększenia jej przychodów. Zawarła również umowę i została oficjalnym Aniołem Victoria's Secret w 2016 roku.

Krótki życiorys

Josephine urodziła się w Kopenhadze w Danii 14 kwietnia 1993 r. jako Josephine Skriver Karlsen. Ma mieszane pochodzenie etniczne (holenderski i duński). Josephine ma 1,8 m wzrostu i należy do narodowości duńskiej. Karierę modelki rozpoczęła po ukończeniu szkoły w 2011 roku.

Zalecane