blog

Josh Stancil Wiki, wiek, dziewczyna, randki, związek, zaręczyny, żona

Często słyszymy od naszych bliskich obietnice dotyczące tego, co chcą dla nas zrobić. Josh Stancil jest kamerzystą i tym chłopakiem, który nie tylko złożył przysięgę, ale także zaproponował, że rzuci pracę, aby pomóc swojej dziewczynie, Chrissy Metz, utrzymać ich związek w tajemnicy. Jeśli to nie jest prawdziwa miłość, nie ma jej. Jest osobą najbardziej znaną ze swojej pracy w serialu „To my”, ponieważ to tam zaczęła się historia.

 Josh Stancil Wiki, wiek, dziewczyna, randki, związek, zaręczyny, żona

Kariera za kamerą:

Jako osoba, która pochodzi z przedmieść Kalifornii, dorastał oglądając różne filmy i seriale telewizyjne, które wzbudziły w nim chęć zaangażowania się w przemysł rozrywkowy. Jednak jego ciekawość skłoniła go do pracy za kamerą.

Karierę rozpoczął od pracy w Local 80 Motion Picture Studio Grips. Odkąd stał się częścią seriali telewizyjnych, takich jak Transparent i This Is Us, a także pracował nad serią filmów Kac Vegas.

Wyjątkowa historia miłosna!!

Właśnie zaczął pracować jako operator przy serialu This is Us w tym czasie. Dopiero po ukończeniu drugiego odcinka rozmawiał ze swoją teraz dziewczyną, Chrissy Metz. Żeby było jasne, to aktorka wykonała pierwszy ruch. Widziała go podczas zdjęć i bardzo go lubiła.

Nie zajęło im dużo czasu, zanim wyszli na randkę. Josh spotykał się z nią na planie prac, a potem gdzieś po pracy jechał. Martwiło to jednak aktorkę, ponieważ nie chciała, aby informacje o ich związku były publiczne, obawiając się, że wpłynie to na jej karierę.

Będąc idealnym kochankiem, jakim był, zaproponował, że rzuci swoją pracę na potrzeby serialu i przeniesie się do innej. Jednak nie było to konieczne i po około pięciu miesiącach zaczęli się spotykać, pozwolili to wszystko odsłonić przed światem. Od tego czasu para brała udział w licznych rozdaniach nagród. Jeszcze się nie zaręczyli, ale w tym tempie można przypuszczać, że nie potrwa długo, zanim Chrissy zostanie swoją żoną.

Krótki życiorys:

Ponieważ Josh lubi spędzać prawie cały swój czas za kamerą, wydaje się również, że jego życie osobiste jest tajemnicą. Jego wiki pozostaje w dużej mierze niekompletne, a nawet jego wiek jest tylko zgadywaniem. Urodził się jednak w Canyon County w Kalifornii, a obecnie mieszka w Santa Clarita. Amerykanin należy do rasy białej.

Zalecane