blog

Joshua Jackson Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, wartość netto

Słynny kanadyjsko-amerykański aktor Joshua pojawił się w telewizji i w ponad 30 rolach filmowych. Jego słynne postacie to Creek Paceya Wittona Dawsona, Charlie Conway w The Mighty Ducks, Peter Bishop w Fringe i wiele innych ról. Jackson zdobył nagrodę Genie za najlepszą rolę aktora w roli głównej. Jego występ w kanadyjskim filmie „One Week” przyniósł mu największą popularność i wiele nominacji.

  Joshua Jackson Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, wartość netto

Jego pojawienie się w kanadyjskim filmie ” Jeden tydzień ' przyniósł mu największą popularność i wiele nominacji. Jest fenomenalnym aktorem uwielbianym przez miliony fanów na całym świecie.

Kariera

Aktor zaczął zdobywać sławę i sławę dzięki „Mighty Ducks”, gdy Jackson stał się niesamowitą i wszechstronną gwiazdą dzięki roli w przebojowym serialu „Dawson's Creek”. Dołączył do William Morris Agency i wziął udział w przesłuchaniu do roli w The Mighty Ducks i zdobył tę rolę. Wkrótce Jackson wylądował w kilku filmach ze zdumiewającymi rolami w filmach takich jak Americano, Aurora Borealis i Shadows in the Sun. Joshua grał jako Peter Bishop w serialu science-fiction „Fringe” na kanale Fox TV. W 2010 roku Buddy TV umieścił Jacksona jako piękny numer na liście 100 najseksowniejszych mężczyzn 2010 roku.

Wartość netto

Po ponad 25 latach działalności w branży filmowej udało mu się zgromadzić tysiące dolarów oraz wiele inwestycji i budynków. Jackson ma całkowitą wartość netto w wysokości 8 milionów dolarów. Mieszkał w Nowym Jorku ze swoją byłą dziewczyną w ich mieszkaniu.

Czytaj więcej: Erika Koike Wiki, Net Worth, tło rodzinne

Jednak Jackson może teraz wydawać się singlem; plotki przeżyły swoje życie tak, jakby zawsze chciał lubić króla. Ma dość swojej wartości netto i zarobków ze swojej kariery.

Historia randkowa

Joshua był widziany na początku stycznia 2017 r., gdy usmagazine.com opisało tajny romans między Joshuą a zdumiewającą kobietą na festiwalu filmowym Sundance w Park City. Jak podaje źródło, para była ze sobą dość zażyła, dlatego Joshua ma plotki o nim, który według jego źródeł wiki ma sekretną dziewczynę.

Podobny: Jeremy Buendia Net Worth, dziewczyna, rodzina, pochodzenie etniczne

W 2006 roku Joshua zaczął spotykać się ze swoją niemiecką aktorką Diane Kruger. Małżonkowie łączyli ze sobą wiele miłości i uczucia, jednak rozstali się w 2016 roku, skonfrontowali się z opinią publiczną, którą rozłączyli się i nadal są dla siebie dobrymi przyjaciółmi.

Przed swoim długotrwałym związkiem spotykał się z kilkoma aktorkami. Ma romans z Margot Finley w 1996 roku. Później zaczął spotykać się z aktorką Katie Holmes, która była jego pierwszą miłością. Ale związek trwał tylko rok. Joshua następnie umawiał się z Brittany Daniel, Rosario Dawson. Obecnie Joshua nie jest jeszcze żonaty i nie ma żony, a także nie ma dzieci. Nie jest też gejem i ma heteroseksualną orientację seksualną.

Odnaleziona miłość Jozuego?

Ku podekscytowaniu wszystkich wokół, wydaje się, że Joshua jest na dobrej drodze do zostania żonatym mężczyzną. Potężne kaczki gwiazda wraz ze swoją teraz dziewczyną Jodie Turner-Smith byli widziani na zewnątrz w sądzie w Los Angeles, podobno uzyskując pozwolenie na zawarcie małżeństwa w dniu 2 sierpnia 2019 r.

Wygląda na to, że para planuje przenieść swój związek na wyższy poziom. Po raz pierwszy połączyli się ze sobą w listopadzie 2018 roku, kiedy sfotografowano ich trzymających się za rękę i po raz kolejny widziano ich na palmtopie na 40. przyjęciu urodzinowym Ushera. Ciągle krążyły plotki dotyczące ich związku, ale zawsze nieśmiało podchodzili, by pokazać swoją miłość.

Joshua u boku swojej przyszłej żony Jodie. (Zdjęcie: usmagazine.com)

Ciekawe: Simona Halep żonaty, chłopak, Net Worth

W skręcie historii, gdzieś około czerwca, Joshua był widziany całując tajemniczą kobietę na lotnisku. Tożsamość kobiety nie została jeszcze ujawniona, ale nie była to Jodie. Zaczęły krążyć plotki, że Joshua i Jodie mogli nazwać to zerwaniem z ich związku, ale z tego, co widać, para sprawiła, że ​​ich miłość była silna tylko dla drugiego. Cóż, jeśli planują się pobrać, to po prostu nie możemy czekać.

Krótki życiorys:

Jackson urodził się 11 czerwca 1978 roku w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej jako syn Johna Cartera Jacksona i jego żony Fiony. Jego matka jest reżyserem castingu. Ojciec Jacksona pochodzi z Teksasu; a jego matka pochodzi z Dublina w Irlandii i wyemigrowała do Ameryki Północnej pod koniec lat sześćdziesiątych. Ma młodszą siostrę Aisleagh i wraz z rodziną dorastał jako katolik.

Zalecane