blog

Josina Anderson Wiki: Wiek, urodziny, żonaty, mąż, wartość netto

Wielokrotnie nagradzana dziennikarka Josina Anderson jest dobrze znana jako reporterka sportowa ESPN. Wystąpiła w Sunday NFL Countdown, NFL Live, Fantasy Football Now i SportsCenter. W 2009 roku zdobyła nawet nagrodę Emmy za opowiadanie „Przeczucie Addis Abeby”. Oprócz dziennikarstwa Josina jest byłą tancerką baletową. Występowała jako solistka American Youth Ballet. Josina, która otrzymuje lukratywne bogactwo ze swojego zawodu, była także weekendowym reporterem sportowym dla FOX 31 i NFL.

 Josina Anderson Wiki: Wiek, urodziny, żonaty, mąż, wartość netto w 2009 r. Oprócz dziennikarstwa Josina jest byłą tancerką baletową. Występowała jako solistka American Youth Ballet. Josina, która otrzymuje lukratywne bogactwo ze swojego zawodu, była także weekendowym reporterem sportowym dla FOX 31 i NFL.

Jak Josina przywołuje wartość netto?

Josina Anderson przywołuje znaczącą część swojego majątku jako dziennikarki. Zbiera fortunę jako reporterka ESPN. Jak na Careerbliss.com, średnia pensja reportera w ESPN wynosi 85 000 USD rocznie. W październiku 2017 roku Josina podpisała wieloletnie przedłużenie umowy przez ESPN. Wraz z przedłużeniem kontraktu Josina zarabia na swojej pracy lukratywną pensję.

ESPN zatrudniło ją w sierpniu 2011 r. do pracy jako reporterka z Chicago. Dołączyła do ESPN w wieku 33 lat.

Przed ESPN Josina pracowała jako weekendowy dziennikarz sportowy dla FOX 31 w Denver od sierpnia 2005 r. aż do dołączenia do ESPN. Pracowała również jako reporterka dla nagradzanego programu Showtime Wewnątrz NFL program od września 2010 do sierpnia 2011.

Josina może pojawić się w nowym porannym programie Mike'a Greenberga, który ma zadebiutować w 2018 roku.

Odosobniony romans Josiny Anderson

Josina Anderson nie mówi nic o swoim chłopaku.

21 sierpnia 2012 r. komentator Keith Reed życzył Josinie „szczęśliwej rocznicy” na Twitterze. Jak wspomniano w tweecie, użył hashtagu '1 rok' co dało wskazówkę, że byli razem przez rok.

Rodzina Josiny Anderson: Matka ją uwielbia!

Josina jest córką Lloyda i Yasmin Anderson. W jednym z tweetów udostępnionych 19 czerwca 2016 r. Josina życzyła ojcu z okazji Dnia Ojca. Życzyła nawet wszystkim innym silnym mężczyznom, którzy pielęgnują swoje dzieci z uczuciem i dyscypliną. Josina jest w pewien sposób przywiązana do swojej mamy. 16 stycznia 2018 r. napisała na Twitterze, że nikt nie kocha jej tak, jak jej mama.

Mówiąc o swoim rodzeństwie, ma brata i siostrę. Jej brat jest producentem filmowym. Josina zamieściła na Instagramie jej zdjęcie z bratem i siostrą w czasie ukończenia studiów w dniu 31 maja 2013 roku.

Josina kocha też swoją zmarłą babcię, którą uważa za najsilniejszą kobietę w swojej rodzinie.

Krótki życiorys

Urodzona w 1978 r. Josina Anderson co roku obchodzi swoje urodziny 15 sierpnia. Urodziła się jako Josina Machel Anderson w Stanach Zjednoczonych. Stoi na wysokości 1,73 metra.

Josina ukończyła szkołę średnią w Montgomery Blair High School w Silver Spring w stanie Maryland. Później ukończyła studia na Uniwersytecie Karoliny Północnej, zgodnie z wiki.

Zalecane