blog

Jovita Moore Wiek, żonaty, mąż, rozwód, wynagrodzenie, wartość netto

Przyciągając uwagę milionów ludzi, Jovita Moore jest słynną amerykańską prezenterką wiadomości i entuzjastyczną prezenterką. Mieszka w Atlancie w stanie Georgia, jest pracownikiem WSB-TV. Wykonuje ruch prezentując i prognozując codzienne wiadomości. Nie tylko to, ale także pod koniec tygodnia pisze w wiadomościach. Jest entuzjastyczna i dostosowuje się do każdego środowiska, aby dopasować swoje życie zawodowe. Jest aktywnym członkiem „Atlanta Association of Black Journalist” i „National Association of Black Journalist”.

  Jovita Moore Wiek, żonaty, mąż, rozwód, wynagrodzenie, wartość netto

Jest aktywnym członkiem „Atlanta Association of Black Journalist” i „National Association of Black Journalist”. Została również wybrana przez magazyn Jebel jako „50 najpiękniejszych kobiet”. Wniosła wielki wkład jako dziennikarka i rozkwitła Gruzja.

Jovita Moore żonaty, mąż, rozwód

Matka trójki dzieci, 50-letnia Jovita Moore, nie jest lesbijką. Jednak zawsze zachowywała tajemnicę, gdy mówiła o swoim mężu. Nigdy nie czuła się wolna, ujawniając nazwisko swojego męża lub nawiązując jakiekolwiek nowe związki.

Możesz polubić: Rio Mangini Wiki: Wiek, rodzice, rodzina, wzrost, dziewczyna, randki, 2018

Jeśli chodzi o jej oficjalne konto w mediach społecznościowych, widziano, jak opowiada o swoim życiu osobistym związanym z jej małżonkiem. 11 stycznia 2011 r. Jovita, odpowiadając na pytanie fanów dotyczące jej życia osobistego, napisała w swoim tweecie, że jest mężatką. Podobnie w jednym z tweetów z 4 sierpnia 2011 r. napisała, że ​​rzeczywiście była mężatką, ale nie wiem, czy jej mężem jest.

W międzyczasie zostawiła swoich fanów w dylematach dotyczących jej romansu ze swoim mężczyzną, kiedy napisała „brak związku miłosnego” w hashtagu. Nie zdradziła też prawdy kryjącej się za jej plotkami o rozwodzie ze swoim potencjalnym mężem. Chociaż dyskretnie podaje informacje o swoim mężu, może swobodnie rzucić okiem na swoje dzieci. Zawsze była super troskliwą mamą swoich dzieci.

Kirstie Allsopp Żonaty, Mąż, Partner, Dzieci, Rodzina, Odchudzanie

Ile pensje i wartość Jovity?

Jovita jest starszym amerykańskim reporterem informacyjnym, którego praca jest znacznie bardziej doceniana i wspominana w pamięci. Zbierała majątek netto z kariery zawodowej w dziennikarstwie.

Pozyskuje dochody z WSB-TV, powiązanej z czołową siecią ABC. Według danych paysa.com szacunkowa pensja WSB-TV Reporter wynosi około 57 305 USD rocznie. 20 kwietnia 2018 roku dziennikarka celebrytka obchodziła swoje 20-lecie w WSB-TV.

Po ukończeniu studiów magisterskich na Uniwersytecie Columbia Graduate School of Journalism, zaczęła rozwijać się jako dziennikarka. Najpierw dołączyła do WMC-TV, Memphis, Tennessee, USA pracowała jako weekendowa kotwica, później przeniosła się do Atlanty. W 1998 roku związała się z WSB-TV pracując jako prezenterka wiadomości weekendowych. Następnie w 2005 roku pojawiła się w codziennych wiadomościach.

Obecnie pracuje jako starszy prezenter w WSB-TV. Jej prace spotkały się z wieloma wyrazami szacunku i wdzięczności. W 2001 roku za wybitne osiągnięcia w dziedzinie medycyny otrzymała nagrodę Emmy.

Najbardziej interesujące: Jailyne Ochoa Wiki, wiek, chłopak, wzrost, wartość netto

Krótki życiorys

Jovita Moore, która urodziła się w Nowym Jorku w 1968 roku, co roku obchodzi urodziny 4 października. Ukończyła studia licencjackie z literatury w Bennington College w Bennington. Później poszła na Columbia University, gdzie ukończyła studia magisterskie z dziennikarstwa, zgodnie z wiki.

Prowadzi również młodzieżową organizację non-profit „Live to Prosper” na rzecz poprawy młodzieży. W równym stopniu uczestniczy w hostingu i

Zalecane