blog

Joy Nash Wiki: wiek, urodziny, żonaty, mąż, rodzina, wartość netto, wzrost

Amerykańska aktorka Joy Nash jest członkiem obsady ostatniego serialu telewizyjnego Dietland, w którym gra rolę czajnika śliwkowego. Do tej pory Joy pojawiła się w dziesięciu odcinkach serialu komediowego. Dietland to nie jedyny program, z którego zyskała rozgłos, ponieważ widzowie pamiętają ją jako Senorita Dido z przebojowego serialu Twin Peaks i Joy z jej filmu The Bang Bang Brokers.

 Joy Nash Wiki: wiek, urodziny, żonaty, mąż, rodzina, wartość netto, wzrost

Jak Joy przywołała Net Worth?

Joy głównie zebrała swoją wartość netto z kariery jako amerykańska aktorka. W 2001 roku zadebiutowała rolą Partygoer w filmie krótkometrażowym Amerykański mokry sen. Następnie w 2007 roku zagrała w krótkim wideo Tłusty rant i wcielił się w postać Winnie Ruth Judd w filmie kryminalnym Morderczyni . W 2008 roku oddała swój głos Ginie w filmie Szlak Okruchów.

Od 2010 do 2017 roku Joy występowała w różnych filmach i serialach telewizyjnych, w których przedstawiała różne postacie. Wśród nich jej zasługa aktorska obejmuje: The Weathered Underground, The Mindy Project, Nie wiedziałam, że jestem w ciąży, Ogiery de Amor, oraz **** N' Bull 2 . Wystąpiła również jako Wendy w filmie 2018 Martwe kobiety spacerują a ostatnio spełniła rolę kobiety na skuterze w krótkim filmie Zmieniacz kształtu .

Radość zdobyła również Najlepsze w San Francisco Fringe nagroda i Najlepsze w Hollywood nagroda w karierze aktorskiej. Odkąd pojawiła się w kilku programach telewizyjnych i filmach, w tym w Dietland , jej dochody niewątpliwie wzrosły, co pomogło zwiększyć jej wartość netto.

Odosobniony romans Joy Nasha

Joy jest aktywna w serwisach społecznościowych, gdzie dostarcza wglądu w swoje życie osobiste. Jej konta w mediach społecznościowych są wypełnione zdjęciami jej rodziców i szczegółami jej kariery zawodowej. Joy nie skomentowała jeszcze swojego romantycznego romansu i nie udzieliła kilku wskazówek dotyczących jej kochanka. Zachowała ścisłą prywatność w swoim życiu miłosnym, czy to w mediach społecznościowych, czy w wywiadach.

W 2012 roku Joy miała kilkanaście tweetów związanych z jej matką. Większość tweetów związanych z jej matką jest sarkastyczna. Wśród takich tweetów 24 czerwca 2012 roku powiedziała, że ​​nie wróci do matki, bo nie ma z nią żadnej przyszłości. Tego samego dnia Joy wspomniała o ojcu i matce w jednym ze swoich tweetów i powiedziała:

Krótki życiorys

Joy Nash, która urodziła się w Dallas w Teksasie, obchodzi swoje urodziny 5 sierpnia. Dorastała w Redlands w Kalifornii. Aktorka ma 1,73 m wzrostu (5' 8 cali), waży 250 funtów. Posiada narodowość amerykańską i należy do rasy kaukaskiej. Zgodnie z wiki, ukończyła Szkołę Teatralną USC z tytułem licencjata z socjolingwistyki i teatru.

Zalecane