blog

JT Church Wiki, Bio, Wiek, Wzrost, Rodzina, Rodzice, Szkoła, SYTYCD

Dzieci w jego wieku zwykle spędzają dzień grając w gry wideo lub oglądając ulubioną kreskówkę, ale ten chłopiec jest inny i lubi spędzać czas w sali treningowej, aby zwiększyć swoje i tak już niesamowite umiejętności taneczne. JT Church to tancerz specjalizujący się w jazzie, a współczesny gatunek stał się ukochanym dla wszystkich, gdy wystąpił na dużej scenie So You Think You Can Dance:

 JT Church Wiki, Bio, Wiek, Wzrost, Rodzina, Rodzice, Szkoła, SYTYCD

Supergwiazda nowej generacji!

Stażysta z Gainesville Dance Center w stanie Wirginia poruszył zarówno sędziów, jak i fanów, wykonując swoje charakterystyczne ruchy jazzowe i tańca współczesnego w So You Think You Can Dance: The Next Generation w 2016 roku. Młody tancerz zaczął tańczyć w wieku pięciu lat i wycinał różne tytuły, zanim trafił na SYTYCD.

Otrzymał wytyczne i mentoring od nikogo innego jak Roberta Roldona, który sam został drugim wicemistrzem w trzecim sezonie SYTYCD. W tak młodym wieku tancerz przekształcił się w profesjonalistę i opanował swoje umiejętności taneczne. Jego umiejętności taneczne zrobiły wrażenie na sędziach SYTYCD i zajął drugą lokatę, z której zwycięsko wyszedł Leon „Kida” Burns.

Wspierająca Rodzina jest Jego Siłą!

Osiągnięcie czegoś jest prawie niemożliwe bez wsparcia rodziny. Cóż, JT ma swoją wspierającą rodzinę za plecami i ku ich radości widział jego szybki postęp. Młody supergwiazda jest wciąż nastolatką i potrzebuje pożywienia, aby jego rodzina mogła dalej się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności jako tancerza i, co ważniejsze, jako istota ludzka.

JT, który specjalizuje się w opanowywaniu trudnych ruchów, rzadko widuje się w świecie plotek, co pomogło mu zdobyć tytuł Artysty Roku 2016 NUVO Mini Male Breakout.

Mistrz jazzu studiuje w Highland i 11 lipca 2016 roku podziękował swojej szkole za wsparcie i głosy tego wieczoru. Dodał też, że jego szkoła rządzi.

Mógł zasmakować sławy we wczesnej karierze, ale wciąż jest skromnym i słodkim chłopcem i nie wie nic poza tym, że chce tańczyć i robić to wielkie. Możesz złapać jego tańczącego awatara w różnych filmach, które są przesyłane na YouTube.

Jego krótkie życiorys i rodzina:

Według niektórych źródeł wiki, JT Church urodził się pod nazwiskiem John Talan Church 17 stycznia 2006 r. w Wirginii w USA. Tancerz, który obecnie ma 11 lat, urodził się z rodziców Johna Churcha i Leslie Church. Jej matka jest pośrednikiem w handlu nieruchomościami, a on również ma rodzeństwo w postaci brata Bradleya, który jest deskorolką.

Ma przyzwoity wzrost jak na swój wiek i rośnie w szybkim tempie. Ma zwinną i atletyczną sylwetkę.

Zalecane