blog

Juan Diego Botto Żonaty, żona, partner, romans, rodzina, wzrost, wartość netto

Migrując z ojczyzny do innego kraju, ludzie muszą wdzierać się między sztukę, kulturę i tło. Język i kultura mogą czasami stanowić barierę dla aktora. Aktor wymaga prawdziwej intuicji, aby wykonywać kilka form sztuki poza własnym krajem. Juan Diego Botto to argentyńsko-hiszpański aktor, który rzucił wyzwanie swojej twórczości, aby przezwyciężyć wszystkie trudności i możliwości, aby wyrobić sobie imię.

 Juan Diego Botto Żonaty, żona, partner, romans, rodzina, wzrost, wartość netto

Czy jest żonaty z matką swojej córki?

Jeśli udostępnienie zdjęcia obrączce nie dowodzi, że jesteś w związku małżeńskim, to nic nie będzie. Po tym, jak ich związek przeszedł do góry nogami, Juan udostępnił zdjęcie 14 ten Sierpień 2017 z udziałem Olgi Rodriguez z pasującymi obrączkami.

W 2015 roku ogłoszono, że Botto ma rozdzielony od matki jego dziecka, Olgi. Ale niecały rok później pojawiły się wieści, że Botto i jego partner pogodzili się i odłożyli na bok dzielące ich różnice.

Rodzina Juana:

Juan urodził się dla rodziców, Diego Botto i Cristiny Rota. W swojej rodzinie ma dwoje rodzeństwa o imieniu Maria Botto i Nur Al Levi. Jest także kuzynem aktora Alejandro Botto.

Krótkie życiorys Juana Diego Botto:

Juan Diego Botto urodził się 29 sierpnia 1975 roku, a obecnie ma 42 lata, w Buenos Aires w Argentynie. Juan uczęszczał do szkoły średniej w Nowym Jorku, gdzie mieszkał przez dwa lata. Z uroczą twarzą i osobowością, Botto ma 5 stóp i 10 cali wzrostu i ma atrakcyjną sylwetkę.

Zalecane