blog

Juan Pablo Galavis Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Rozłam, Zaręczony

Wenezuelski przystojniak, zawodnik Miami FC i gwiazda telewizji, co wydaje się idealną mieszanką, której dziewczyna szuka w mężu, ale wierzcie lub nie, wciąż jest kawalerem. Urodzony w Nowym Jorku wenezuelski pomocnik podczas swoich dni gry, Juan Pablo Galavis jest znany z niewrażliwych i obraźliwych komentarzy w telewizji, a nie z wślizgów i świetnych podań na boisku.

 Juan Pablo Galavis Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Rozłam, Zaręczony

W sierpniu 2013 jego popularność zyskała rozpaczliwy przebieg, gdy został ogłoszony gwiazdą w sezonie 18 „Kawaler”, który miał zostać wydany w styczniu 2014. W programie wybrał Nikki Ferrell na swoją żonę.

Juan Pablo zarobił swoją wartość netto dzięki udanej karierze i krótkiemu występowi jako prezenter telewizyjny i gwiazda. Jego obecna wartość netto osiąga całkiem 1,3 miliona dolarów dzięki jego gwiazdorskiej wartości jako licencjata w „Kawaler”.

Zobacz także: Carmen Electra Wiki: Wartość netto, rodzina, rozwód

Czy Juan Pablo Galavis się rozwiódł?

Lista dziewczyn, z którymi Juan się umawiał, jest dość długa (jesteśmy szczerzy). Juan Pablo jest samotnym ojcem Camili; urodzony 14 lutego 2009 roku, dla swojej byłej dziewczyny Carla Rodriguez, która jest wenezuelską aktorką. Juan ogłosił, że jego córka będzie jego Walentynką na zawsze w wywiadzie w 2013 roku.

Kiedy Juan Pablo wybrał Nikki Ferrell na swoją partnerkę w The Bachelor, fani oczekiwali, że się zaręczy, ożeni się i osiedli w życiu. Ale łódź Juana odwróciła się, gdy rozstali się po dwóch latach związku. Nikki, która jest również sportowcem, później ujawniła, że ​​Juan nie miał celu, ale zamiast tego powiedział, że bardzo cię lubię. Powiedziała również, że chce być jego priorytetem, ale znalazła się na siódmym miejscu na jego liście priorytetów. Juan powiedział, że kochał ją tylko podczas premiery na żywo czwartego sezonu The Bachelor, o którym mówiła : 'było za późno.'

Juan Pablo to nie tylko człowiek, który chce się osiedlić po kilku rozstaniach, prawda? W 2016 roku 37-letni pomocnik podobno spotykał się z wenezuelskim gospodarzem telewizyjnym Osmarielem Villalobosem, do czego się nie przyznał, ale ich zdjęcia randkowe były w mediach społecznościowych. 5 sierpnia 2017 roku zaskoczył wszystkich fanów i złożył przysięgę małżeńską z Osmarielem. Osmariel udostępniła nawet swoje zdjęcia w sukni ślubnej na swoim Instagramie z podpisem: „Kocham mojego męża”.

W 2018 roku para świętowała swoją pierwszą rocznicę, na którą Osmariel udostępniła zdjęcie na swoim Instagramie z podpisem; 'szczęśliwej rocznicy, miłości mojego życia, kocham cię.'

Odwiedź tutaj: Elliott Neese Wiki, wiek, żona, dziewczyna, wartość netto, Deadliest Catch

Obecnie para jest podobno razem i przekazuje aktualne informacje o swoim życiu miłosnym w mediach społecznościowych za pomocą cytatów miłosnych i aktualizacji.

Krótkie Bio Juana

Według różnych źródeł Wiki, Juan Pablo urodził się w Ithaca w stanie Nowy Jork 5 sierpnia 1981 r. pod nazwiskiem Juan Pablo Galavis Guinand. Wenezuelczyk należy do rasy białej, posiadającej wysoką strukturę ciała o długości 5 stóp i 11 cali. Juan urodził się z rodzicami Saulem Galavisem i Nelly Guinand.

Zalecane