blog

Juan Williams Żona, dzieci, wzrost, Fox News, zwolniony, wynagrodzenie, wartość netto

Amerykański dziennikarz, analityk polityczny i pisarz z renomowanej gazety i magazynu, Juan Antonio Williams, przeszedł wiele wzlotów i upadków w swojej długiej karierze. Laureat nagrody Emmy, Juan, zapisał się również w świecie literatury, gdzie napisał Eyes on the Prize: American’s Civil Rights Years 1954-1965 oraz This Far by Faith. Laureat nagrody Emmy ukończył Haverford College z maturą z filozofii w 1976 roku.

  Juan Williams Żona, dzieci, wzrost, Fox News, zwolniony, wynagrodzenie, wartość netto

Kariera i postęp

Laureat nagrody Emmy ukończył Haverford College z maturą z filozofii w 1976 roku. Ukończył szkołę w Oakwood Friends School w Nowym Jorku, gdzie został referentem organizacji studenckiej i kapitanem baseballu i koszykówki. Juan rozpoczął swoją karierę w The Washington Post, gdzie od ponad 23 lat pracuje jako redaktor, felietonista.

Zobacz też: CNN Rachel Crane Wiki, wiek, urodziny, ślub, rodzice

Juan, który jest zarejestrowanym Demokratą, dołączył do Narodowego Radia Publicznego w 2000 roku jako gospodarz Talk of the Nation. Demokrata był również starszym korespondentem krajowym NPR, zanim został zwolniony w październiku 2010 roku. NPR stwierdził, że jego uwagi były niezgodne z naszym standardem redakcyjnym i podważyły ​​jego wiarygodność jako analityka wiadomości.

Od 1997 roku współpracował z Fox News Channel, po rozwiązaniu jego umowy przez NPR; Regularnie pojawia się w The O’Reilly Factor, a także gościł jako gospodarz pod nieobecność O’Reilly.

Zdobywca nagrody Emmy napisał takie książki jak Eyes on the Prize: American's Civil Rights Year 1954-1965, This Far by Faith, Biography of Thurgood Marshall i Enough to tylko niektóre z jego doskonałych pism.

We wrześniu 2018 roku amerykański dziennikarz opublikował książkę pt. Co do diabła mamy do stracenia? Książka, która składa się z sześciu rozdziałów, obejmuje historię praw obywatelskich i pokrótce przedstawia administrację amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa.

Ile jest wart netto Juana?

Laureat nagrody Emmy i zdobywca nagrody Best National Book Juan pracuje od 25 lat. Fox News zaoferował Juanowi ogromną podwyżkę, którą otrzymał na trzy lata o wartości 2 milionów dolarów.

Tak więc jego zgłoszona wartość netto również sięga 2 milionów dolarów, ale zarabia też dużo na swoich książkach, a także jest pisarzem w renomowanej gazecie, takiej jak The Washington Post, The New York Times i The Wall Street Journal.

Jak wygląda życie małżeńskie dla Juana?

Juan jest szczęśliwie żonaty z żoną Susan Delise od lipca 1978 roku, kończąc prawie cztery dekady małżeństwa. Jego rodzina obejmuje jedną córkę Rae i dwóch synów. Obaj jego synowie Antonio i Raphael mają karierę polityczną, obaj są republikanami, w przeciwieństwie do poglądów politycznych ich ojca.

Nie chcesz przegapić: Maggie Haberman Wiki, Ślub, Mąż, Wartość netto, Bio, Trump

Teraz Juan ma jeszcze bardziej szczęśliwe drzewo genealogiczne, kiedy został dziadkiem dwóch dziewczynek Pepper i Wesley.

Po ślubie zwycięzca Best National Book nie był powiązany z nikim w raportach, więc Ludzie zakładają, że jest szczęśliwym człowiekiem, który lubi spędzać czas ze swoimi dziećmi w czasie wolnym.

Rodzina wyemigrowała do Ameryki

Juan urodził się dla swoich imigrantów, Akin Jules Williams i Sharon Williams. Jego matka Sharon opuściła Panamę w 1958 roku po tym, jak nieżyjący już panamski polityk Arnulfo Arias zawęził system edukacji, który dotknął jego i jego dwójki rodzeństwa. W rodzinie dziennikarz ma siostrę i brata.

Przeczytaj także: Kezia Dugdale Wiki: partner, mąż, rodzice, wartość netto

Jego ojciec Akin zabrał swoją czteroosobową rodzinę na bananową łódź towarową do Nowego Jorku i wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. Jego silna matka, która miała wtedy prawie 50 lat, nie pozwoliła swoim dzieciom cierpieć z powodu przemocy i biedy, która czaiła się w ich rodzinnym mieście Colon.

Krótkie Bio Juana

Juan Antonio Williams urodził się 10 kwietnia 1954 roku w Colon Panama dla rodziców Akina Julesa Williamsa i Sharon Williams. Dziennikarz, który ma obecnie 63 lata, ma przyzwoitą postawę i stoi na wysokości 5 stóp i 7 cali. Juan ma obywatelstwo amerykańskie, ale należy do grupy etnicznej afroamerykańskiej.

Zalecane