blog

Juhahn Jones Wiki: wiek, dziewczyna, randki, geje, rodzice, wzrost, wartość netto

YouTube jest platformą dla wielu aspirujących talentów, która pomogła niektórym z nich przyciągnąć miliony widzów na całym świecie. I podążając za trendem, jak ktoś może zapomnieć imię Juhahn Jones? Juhahn, komik w sieci, a także aktor, stał się popularny w mediach społecznościowych dzięki swoim komediowym skeczom wideo i filmom Vine. Mając miliony fanów na Instagramie, stał się wielką internetową gwiazdą.

 Juhahn Jones Wiki: wiek, dziewczyna, randki, geje, rodzice, wzrost, wartość netto

Profesjonalne życie

Juhahn od najmłodszych lat marzył o życiu jako artysta estradowy. W wieku sześciu lat wykazywał oznaki, że potrafi być artystą estradowym, gdy występował przed rodzicami i przyjaciółmi. Komik dalej uczęszczał na lekcje aktorstwa w swoim młodszym roku, aby szlifować swoje aktorskie kawałki.

Niektóre z godnych uwagi dzieł Juhahna jako aktora i producenta to: Strategia wyjściowa,' (2012) i wydanie 2014” 4Graj ”. Poza tym Juhahn zgromadził ponad 1,6 miliona obserwujących na swojej stronie na Instagramie dzięki swoim krótkim komicznym skeczom, które zawsze uwielbiają jego fani.

Wartość netto Juhahna

W ostatnich latach setki YouTuberów zdobyły sławę i fortunę. Pomimo faktu, że Juhahn podchodził sceptycznie do ujawniania jakichkolwiek informacji dotyczących jego zarobków, zakłada się, że jego wartość netto wynosi około tysiąca dolarów.

Tajemnicza randka z Keyshią

Nazwisko Juhahna było często kojarzone z Keyshią Cole, która jest znana jako była uczestniczka programu MTV, „Miłość i hip-hop”. We wrześniu 2017 r. Keyshia poszła na randkę w ciemno w reality show. Później okazało się, że Juhahn był tajemniczą randką Keyshii.

Juhahn po raz pierwszy spotkał Keyshię na Instagramie i poszedł na randkę z Keyshią po tym, jak Keyshia poprosiła kuzyna, aby umówił ją na randkę z komikiem.

Możliwa dziewczyna

Przewidywanie może być błędne, ale dość trudno jest poznać jego właściwą dziewczynę, Juhahna. Cóż, stworzył wiele winorośli z niektórymi gorącymi wrażeniami internetowymi, takimi jak Rachel, Erica Galloway i Isadora Ortega, które zawsze dezorientowały widzów swoim związkiem.

Jeden z filmów, które udostępnił na Instagramie 31 stycznia wraz z Isadorą, to cholerny śmiech. Chociaż komiczny utwór jest napisany w scenariuszu, zarówno Juhahn, jak i Isadora uczynili film bardziej realistycznym dzięki swoim umiejętnościom aktorskim. Jeśli zauważyłeś, reakcja Juhahna po tym, jak dowiedział się, że Isadora jest w ciąży, jest więcej niż zabawna.

Isadora (po prawej) i Juhahn (po lewej) z filmu przesłanego 31 stycznia 2017 r. (zdjęcie: Instagram)

Wiele osób może kwestionować seksualność Juhahna, nie znając faktów. Jest jednak bardzo heteroseksualny i nie ma dowodów na to, że komik był gejem.

Jego krótki życiorys

Gwiazda Instagrama obchodzi swoje urodziny 22 listopada. Juhahn urodził się w 1985 roku, co oznacza, że ​​ma trzydzieści dwa lata. Wychował się w hrabstwie Prince George's, MD w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z wiki. Ukończył edukację w Suitland High School, a następnie uczęszczał do Prince George Community College, aby ukończyć edukację. Ma 1,80 m wysokości.

Zalecane