blog

Juli Briskman Wiki: Wiek, zwolniony, nowa praca, wywiad, Trump, życie osobiste

Juli Briskman była po prostu przeciętną specjalistką od marketingu w rządowym kontrakcie Akima. Jednak jej życie zebrało żniwo, gdy była przedmiotem wszystkich nagłówków. Julia stała się znaczącym hashtagiem zyskującym popularność w 2017 roku, kiedy jej zdjęcie jej jednopalcowego salutu prezydentowi USA, Donaldowi Trumpowi, uchwycone przez fotografa z Whitehouse, stało się popularne.

 Juli Briskman Wiki: Wiek, zwolniony, nowa praca, wywiad, Trump, życie osobiste

Po tym, jak samochód prezydenta USA opuścił Trump National Golf Club, odważny Briskman podążył za pojazdem, ale po pewnym czasie konwój go wyprzedził. 50-letnia Juli wciąż zdołała dogonić Trumpa i zasalutowała mu jednym palcem. Fotograf z Białego Domu uchwycił jej zdjęcie i wkrótce stało się popularne.

Wkrótce po konfrontacji Briskman został zwolniony z rządowego wykonawcy. Według Juli została zaciągnięta do swojego biura, a następnie prosto z Akima LLC i nawet nie dostała reszty, by odebrać zdjęcie jej dwojga dzieci.

Po ujawnieniu tożsamości rowerzysty, który zrzucił prezydenta Trumpa, Juli stała się popularnym hashtagiem w mediach społecznościowych ze swoimi obserwatorami od 24 do 18 000. Incydent zyskał Juli, niektórych hejterów, a także mnóstwo zwolenników. W jej imieniu powstało konto w GoFundMe, a ludzie z całego świata przekazali pieniądze i zebrali około 90 000 dolarów. Konto GoFundMe zostało nazwane „Dziękuję Juli Briskman”.

Tysiące ludzi podpisało petycję o nazwie „MoveOn.Org”, żądając, aby firma wykonawcza Juli wróciła do pracy. Została również zalana zaproszeniami na rozmowę kwalifikacyjną i inne miejsca pracy. Darowizny były oczywiście pomocne przez pewien czas, ale na dłuższą metę Julia musiała znaleźć nową pracę. Briskman też był oferowany praca dla specjalisty ds. marketingu w firmie produkującej filmy dla dorosłych o nazwie xHamster.

Zapytany w an wywiad przez The Washington Post, jeśli żałowała swojego działania, Juli odpowiedziała, że ​​zrobi to ponownie.

Krótkie życiorys Juli Briskman:

Juli Briskman, obecnie w wieku 50 lat, jest matką dwójki dzieci. Briskman ukończył studia biznesowe na Uniwersytecie Stanowym Ohio i Uniwersytecie Johna Hopkinsa. Dotarła do nagłówków gazet tylko dlatego, że jej zdjęcie odwracania prezydenta stało się wirusowe i była tylko pracodawcą biurowym. I tak, informacje o jej życiu osobistym nie zostały jeszcze ujawnione w żadnym ze źródeł wiki.

Zalecane