blog

Julia Baird Wiek, żonaty, mąż, partner, zdrowie, choroba, rak

Słynna dziennikarka Julia Baird zyskała ogromną sławę dzięki swojej pracy w mediach amerykańskich i australijskich. Rozpoczynając karierę jako reporterka, Julia jest obecnie uważana za wybitnego gospodarza i płodną pisarkę. Jednak jej życie osobiste przeżywa obecnie trudne sytuacje z powodu jej problemów zdrowotnych. Julia Braid jest znanym nazwiskiem w australijskim sektorze dziennikarskim od 1998 roku.

 Julia Baird Wiek, żonaty, mąż, partner, zdrowie, choroba, rak

Kariera i życie zawodowe:

Julia Braid jest znanym nazwiskiem w australijskim sektorze dziennikarskim od 1998 roku. Julia rozpoczęła swoją karierę w młodym wieku jako dziennikarka w The Sydney Morning Herald w 1998 roku i awansowała na redaktora strony opinii w krótkim odstępie dwóch lat. Pracowała jako freelancer w ABC Radio i komentator religijny dla Triple J. Julia jest autorką swojej pierwszej książki, Media Tarts: How the Australian Press Frames Female Politicians w 2004 roku.

Julia pracowała jako zastępca redaktora naczelnego Newsweeka od 2006 roku, aż właściciele zaprzestali publikacji w 2012 roku. Pracowała również jako pisarka dla Philadelphia Inquirer i pisała o płci i polityce w amerykańskiej polityce i wojsku. W 2010 roku podpisała kontrakt z Random House na napisanie biografii królowej Wiktorii. Obecnie pracuje jako prezenterka australijskiego programu publicystycznego The Drum.

Jej ogromna ciężka praca osiemnastu lat prowadzi nas do podejrzeń, że musi mieć wartość netto w tysiącach.

Sekretne życie małżeńskie!

Według jej wiki Julia ma dwoje dzieci. Jednak dalsze informacje o jej dzieciach, ich urodzinach i mężu są trzymane w tajemnicy. Nigdy nie wspomniała nazwiska ani innych informacji dotyczących jej męża i dzieci w żadnym ze swoich wywiadów.

Julia często publikuje posty na swoich portalach społecznościowych, ale żadna nie dotyczy jej życia rodzinnego. Poza tym plotki o jej chłopaku i randkach nie pojawiły się na razie w mediach. Wielu fanów czeka, aż przedstawi swojego ukochanego partnera i dzieci. Mamy nadzieję, że Julia wkrótce przestanie wieść sekretne życie i wyjawić o swoim mężu i dzieciach.

Jej walka z rakiem!

Nowotwór jajnika u Julii zdiagnozowano po raz pierwszy w 2015 roku. O swojej walce z chorobą ujawniła w poruszającym felietonie opublikowanym w New Year Times w tym samym roku. Powiedziała, że ​​wzrost guza był podobny do bycia w ciąży. Następnie ujawniła, że ​​zignorowała wczesne objawy, twierdząc, że są one wyczerpaniem i skutkiem spożywania większej ilości czekoladek.

Julia wyzdrowiała z powodu raka za pomocą leków, ale istniała szansa na nawrót. W styczniu 2017 r. jej brat, Mike Baird, stwierdził na konferencji prasowej, że u Julii ponownie pojawił się rak.

Jej krótka biografia:

Należąca do australijskiej narodowości Julia Baird jest środkowym dzieckiem polityka Bruce'a Bairda i Judith Baird. Jest siostrą premiera Nowej Południowej Walii, Michaela Bairda. Ukończyła szkołę w Ravenswood School for Girls. W 2001 roku Julia uzyskała tytuł doktora na Uniwersytecie w Sydney. Obecnie pracuje dla australijskiego show The Drum. Julia jest obdarzona smukłym ciałem i średnim wzrostem, co czyni jej osobowość bardziej atrakcyjną.

Zalecane