blog

Julia Chatterley żonaty, mąż, chłopak, romans, Wiki, bio, wiek

Popularna prezenterka CNBC, Julia Chatterley, zachwyca publiczność swoją wyjątkową prezentacją i wspaniałym wyglądem. Kotwica jest powszechnie znana z tego, że relacjonuje kluczowe wydarzenia biznesowe i polityczne, a także zwykłe szczyty Eurogrupy i przywódców UE w Brukseli. Udowodniła swoją doskonałość, zapewniając dogłębną relację z wyborów we Włoszech i w Grecji oraz ratowania Cypru.

 Julia Chatterley żonaty, mąż, chłopak, romans, Wiki, bio, wiek

Kariera i postęp:

Po ukończeniu edukacji Julia pracowała w Morgan Stanley w dziale funduszy hedgingowych, sprzedając stopy procentowe, waluty, akcje, produkty kredytowe i opcje. W międzyczasie inwestowała w transakcje na czas, swapy stóp procentowych i analizy dla zespołu badawczego ds. produktów sekurytyzowanych. Julia dołączyła do CNBC jako producent w 2010 roku i od tego czasu pracuje dla tego kanału.

Według wiki, Julia przeprowadziła wywiady z wieloma osobistościami, w tym z europejskimi szefami państw i ministrami finansów. Sporządziła kompleksowe raporty na temat kluczowych zysków spółek i współtworzyła Capital Connection i European Closing Bell. Zakotwiczyła specjalne programy, które obejmują pogłębiony wywiad z włoskim działaczem politycznym Beppe Grillo. Julia często współpracuje z programami CNBC w Stanach Zjednoczonych. Julia z pewnością zarabia ogromną pensję z kanału, który prowadzi ją do cieszenia się wartością netto w tysiącach.

Czy ona jest mężatką? Lub umawiać się z kimś?

W przeciwieństwie do życia zawodowego, jej prawdziwe życie nie jest ekscytujące i pasywne. Informacje o tym, czy ma chłopaka, nie zostały jeszcze ujawnione w mediach. Wygląda na to, że kotwica skupia się na swojej karierze i próbuje uniknąć niechcianej ingerencji mediów w jej życie.

Kotwica w tym wieku wydaje się być samotna i niezamężna. Jednak nigdy nie znamy drugiego aspektu tej historii. Kto wie, może Julia była potajemnie zamężna i cieszy się szczęśliwym życiem z mężem lub może mieć romans i potajemnie spotykać się z chłopakiem. Inteligentna dama trzymała prawdziwe życie z dala od portali społecznościowych zapełniających tych sprawami zawodowymi. Niezależnie od tego jest wielu fanów zdesperowanych, aby dowiedzieć się o partnerce tej pięknej damy.

Jej krótka biografia:

Pochodząca z angielskiego pochodzenia, Julia Chatterley jest londyńską reporterką CNBC. Jest absolwentką The London School of Economics and Political Science (LSE) i posiada kompetencje w zakresie zagadnień biznesowych. Jest miłośniczką podróży i poświęca im sporo czasu. Jest często określana jako „najseksowniejsza dziennikarka finansowa” ze względu na jej uwodzicielską sylwetkę dopasowaną do jej wysokiego wzrostu i atrakcyjnego wyglądu.

Zalecane