blog

Julia Macfarlane Wiki: ABC, wiek, żonaty, mąż, chłopak, rodzina

Julia Macfarlane jest panią, która zajmuje się rozpowszechnianiem najświeższych wiadomości o sprawach światowych w ABC Network. W tak młodym wieku swojej kariery Julia miała okazję pracować dla BBC News jako dziennikarka, zanim sprzymierzyła się z ABC Network. Będąc jedną z aktywnych dziennikarek, Julia, która ma pióro w czapce dostarczonej przez CNN, ma przed sobą jeszcze długą drogę jako dziennikarka.

 Julia Macfarlane Wiki: ABC, wiek, żonaty, mąż, chłopak, rodzina

Profesjonalna kariera

Julia Macfarlane jest brytyjską dziennikarką indonezyjską pracującą dla ABC News. Nie minęły nawet trzy miesiące, odkąd Julia pracowała z ABC po jej przybyciu w styczniu 2018 roku. Jest reporterką z Londynu, która zajmuje się wszystkimi wiadomościami ze świata.

Wcześniej Julia pracowała w BBC News jako dziennikarka telewizyjna przez prawie pięć lat od lutego 2013 r. Zajmowała różne stanowiska, od reportera radiowego, Political News Gathering, po dziennikarza telewizyjnego. Nie tylko BBC, 28-latka pracowała także dla CNN przez około trzy miesiące, gdzie pracowała jako dział planowania po dołączeniu do sieci w lipcu 2012 roku.

Tweety dotyczące wynagrodzenia

Pomimo niejasnych szczegółów swojej pensji prezenterka zamieściła na Twitterze jeden z postów, który wyraźnie przeczy zarobkom pracowników BBC News.

Ale kto wie, kobieta może nadal szukać odpowiedniego partnera, który w przyszłości może być jej możliwym mężem. Ale na razie spekulacje na temat małżeństwa nigdzie nie pojawiają się w wiadomościach, ponieważ prezenterka była bardzo prywatna na temat swojego życia osobistego.

Julia miała chłopaka

Pomimo informacji, w których brakuje spraw i związku kobiety, jeden z postów Julii na Twitterze, który został opublikowany w 2016 roku, sugeruje, że miała chłopaka w przeszłości.

Jej krótki życiorys

Julia Macfarlane, która co roku 6 lipca obchodzi swoje urodziny, ma 28 lat. Urodzona w 1990 roku Julia poszła do Ample Four College, skąd uzyskała tytuł licencjata z literatury angielskiej. Później uczęszczała na University of St. Andrews, aby uzyskać tytuł magistra literatury angielskiej. Nazwisko rodziców Julii i informacje o jej pochodzeniu rodzinnym są ograniczone, ponieważ korespondentka wydaje się preferować prywatność w jej życiu za kamerami.

Zalecane