blog

Julian Dennison Wiki: Wiek, wzrost, wartość netto, rodzina, Deadpool 2

Nowozelandzki aktor Julian Dennison jest znany ze swojej nagradzanej roli Ricky Baker w filmie Hunt for the Wilderpeople. Nastoletni aktor przyciąga uwagę po tym, jak zagrał Russella Collinsa aka Firefist w hollywoodzkim filmie Deadpool 2. Zanim został aktorem, Julian zarezerwował swoją debiutancką rolę filmową po sesji castingowej w swojej szkole w Nowej Zelandii.

  Julian Dennison Wiki: Wiek, wzrost, wartość netto, rodzina, Deadpool 2

Jak Julian zebrał wartość netto?

15-letni Julian Dennison zgromadził swój majątek dzięki karierze nowozelandzkiego aktora. Jego film, Polowanie na Dzikich Ludzi w 2016 roku i stał się najbardziej dochodowym filmem w historii Nowej Zelandii. Był w stanie zarobić 23,2 mln USD w porównaniu z budżetem produkcyjnym wynoszącym 2,5 mln USD. W Australii zebrał ponad 10,9 miliona dolarów, 507 380 dolarów w Wielkiej Brytanii i ponad 5 milionów dolarów w Ameryce Północnej. Julian, który grał rolę Ricky'ego Bakera, wygrał Nowozelandzkie Nagrody Filmowe 2017 za Najlepszy aktor .

Aktor był także świadkiem filmu z 2018 roku Deadpool 2 gdzie grał rolę Russella Collinsa aka Firefist. Amerykański film o superbohaterach był w stanie zarobić 497,6 miliona dolarów w kasie przy budżecie produkcyjnym wynoszącym 110 milionów dolarów. W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie kontynuacja Deadpool zgromadził 207,4 miliona dolarów, podczas gdy zebrał 279,7 miliona dolarów z innych krajów. Julian zwiększył także swoją wartość netto, występując w amerykańskim filmie Twentieth Century Fox.

Karierę aktorską rozpoczął w 2013 roku, gdzie wystąpił w filmie nowozelandzkim Zakupy oraz grał rolę Salomona. W swoim debiucie zapakował Nowozelandzka Nagroda Filmowa dla Najlepszy aktor drugoplanowy. W 2015 roku zagrał w australijskim dramacie dziecięcym 3D Papierowe samolociki gdzie wcielił się w postać Kevina. Ponadto, w 2016 roku wystąpił w filmie Dramat/Science fiction Chronostezja z rolą Beni. Wystąpił także w serialu telewizyjnym 2016 Śmieszne dziewczyny w Seria 2.

Hollywoodzki debiut Juliana w Deadpool 2

Po zagraniu w różnych filmach nowozelandzkich, a także w australijskim, Julian miał szansę zabłysnąć w branży hollywoodzkiej. 28 czerwca 2017 r. amerykański aktor Ryan Reynolds ogłosił wiadomość o debiucie Juliana w Hollywood z filmu Deadpool 2 . Ryan udostępnił urocze zdjęcie młodego aktora na swoim Instagramie. Amerykański aktor napisał też: „Ciepłe powitanie Juliana Dennisona, gdy wpatrujemy się w naszą piękną wspólną przyszłość”.

Amerykański aktor Ryan Reynolds udostępnia zdjęcie Juliana Dennisona 28 czerwca 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Młody aktor, który zrobił wrażenie na filmie z 2016 roku Poluj na Dzikich Ludzi, zachwycony swoim portretem w Deadpool 2 . Reżyser jego filmu z 2016 roku, Taika Waititi, również miał związek z Deadpool s filmowców i rekomendował Juliana do tej roli.

Jego utrata wagi na ekranie

W wywiadzie dla Scpr.org opublikowanym 23 czerwca 2016 r. Taika powiedział, że Julian jest uroczym i nieśmiałym chłopcem. Taika jest również pod wrażeniem słodkiej natury Juliana i priorytetowo traktuje młodego aktora w roli Ricky'ego Bakera. Podczas Festiwalu Filmowego Sundance Taika wyjaśnił postać Juliana na podstawie Dzika Wieprzowina i Rukiew wodna powieść.

To, co dzieje się w książce, to to, że dzieciak zaczyna dość mocno, jest dość gruby, a następnie pod koniec książki traci całą wagę, ponieważ cały czas jest w dziczy. Jestem prawie pewien, że łamanie diety 12-latków jest nielegalne.

Podobnie jak w sekwencji z powieścią, rola Juliana na ekranie jako Ricky również ma dużą wagę. Jego postać walczy na pustkowiach i traci na wadze.

Życie rodzinne Juliana

Julian jest drugim najmłodszym dzieckiem swoich rodziców. Wśród jego czwórki rodzeństwa Christian Dennison jest jego bratem bliźniakiem. Julian, który lubi mieszkać z rodziną, również mówi, że trzymają go na ziemi. W czerwcu 2016 roku on i Christian stworzyli swój kanał na YouTube i przesłał swój pierwszy film.

Jego brat bliźniak Christian w 2017 roku ogłosił nową serię online, Dzikie oczy zaprojektowany, aby zabrać dzieci na zewnątrz i zrozumieć naturę. Seria internetowa otrzymała fundusz w wysokości 400 000 USD od Ministerstwa Biznesu, Innowacji i Zatrudnienia, a także Autonomicznej Korony Nowej Zelandii na antenie.

Krótki życiorys

Julian Dennison, który urodził się w 2002 roku w Naenae, Lower Hutt w Nowej Zelandii, obchodzi urodziny 26 października. Nowozelandczyk Maorysów ma wysokość 1,63 m (5 stóp 3 cale). Julian ma endomorficzną budowę ciała ze zodiakiem jako Skorpion. Zgodnie z wiki uczęszczał do szkoły podstawowej Naenae i rozpoczął przesłuchanie do filmu 2013 Zakupy .

Zalecane