blog

Julie Banderas Wiki: Mąż, rozwód, ciąża, pochodzenie etniczne, wynagrodzenie

Julie Banderas to nazwisko, którego nie trzeba przedstawiać na polu dziennikarskim. Korespondentka wiadomości ogólnych Fox News Channel relacjonowała historie z różnych dziedzin i zdobyła nagrodę Emmy za wybitną pojedynczą audycję informacyjną w 2004 roku. Ona również raz wywołała kontrowersje za ostrzelanie Trumpa za jego obraźliwy tweet na temat Miki Brzezińskiego.

  Julie Banderas Wiki: Mąż, rozwód, ciąża, pochodzenie etniczne, wynagrodzenie

Jak Julie rozpoczęła karierę?

Karierę rozpoczęła jako dziennikarka w 1997 roku z kanału WLVI-TV. Następnie Julie dołączyła do WHSV-TV (ABC 3) jako prezenterka lokalnych wiadomości i pracowała tam przez rok i dziesięć miesięcy. Następnie pracowała dla WBRE-TV (NBC 11), a później była weekendową prezenterką dla WNYW-TV (FOX 5).

Zobacz: Dermott Brereton żonaty, żona, dzieci, wartość netto

W marcu 2005 roku Julie dołączyła do „Fox News Channel” na stanowisku generalnego reportera. W 2010 roku wzięła urlop macierzyński, a następnie ponownie dołączyła do sieci jako korespondentka wiadomości ogólnych. Zgłosiła wiele ważnych problemów, w tym zniknięcie amerykańskiej studentki Natalee Holloway, sprawę prawną Terri Schiavo i huragan Dennis.

Wypowiedziała się nawet przeciwko atakom prezydenta Trumpa na Mikę Brzezińskiego w czerwcu 2017 r., kiedy to zrobił nieprzyjemny tweet, że Mika mocno krwawi po liftingu twarzy, kiedy zobaczył ją w swoim ośrodku Mar-a-Lago w zeszłym roku.

Podobnie wszyscy Trump odpowiedział za pośrednictwem Twittera, stwierdzając, że mają jeszcze mniejsze zrozumienie negocjacji ściennych niż ludzie z fałszywych wiadomości CNN i NBC. Julie, zamiast radzić sobie z gorącymi kłótniami, wpadła w kłótliwe okoliczności nieuczciwymi tweetami, w których wspomniała o Trumpie za stawianie im celu na plecach oraz „zastraszanie” i „nie prezydenckie”. Kropka” i „Nie tak działa ten kraj” i „Walka”.

Napisała też, że reporterzy mogą codziennie znosić i znoszą mnóstwo krytyki, co jest w porządku ze strony zwykłych widzów, a ich praca nie ma na celu zadowolenia innych, nie tak działa wolność prasy. Wspomniała również, że zastraszający dziennikarz nie był prezydenckim. Wymyśliła również poczucie jedności wśród osobowości mediów, twierdząc, że zawsze stanęła w obronie dziennikarzy, bez względu na to, w jakiej sieci pracują i wszyscy powinni się wspierać.

Ile jest warta netto Julie?

Julie dała się poznać jako silna postać w dziedzinie dziennikarstwa. Pracuje jako reporter w Fox News Channel. Według PayScale mediana pensji analityka wiadomości, reportera i korespondenta wynosi 53 208 USD rocznie, co oznacza, że ​​przez całe życie zawodowe mogła zgromadzić znaczne bogactwo i fortuny.

Przeczytaj także: Elizabeth Chambers Wiki, Ślub, Net Worth

Mówiąc o swoich wyróżnieniach, zdobyła nagrodę Emmy za wybitną pojedynczą audycję wiadomości w 2004 r. za relacje z Narodowej Konwencji Republikanów.

Małżeństwo Julie

Julie jest szczęśliwą żoną Andrew J. Sansone. Jest członkiem rady dyrektorów „Habitat for Humanity” i prezesem założycielem „Old Rock Media” i „Big Apple Channel”. Jest także doradcą finansowym w Allied Wealth Partners.

Andrew jest bez wątpienia profesjonalistą, ale kiedy zagłębiamy się w ich przeszłość, wydaje się być całkiem romantyczny. Podobno Andrew zaproponował Julie wiadomość w butelce, gdy kopali w Long Island Sound.

21 września 2008 roku Julie ogłosiła swój udział w jednym z odcinków amerykańskiej centrali wyborczej. Para złożyła następnie przysięgę małżeńską 29 sierpnia 2009 r. w kościele prezbiteriańskim przy Fifth Avenue.

Jak na razie Julie i jej mąż wypełniają swoje obowiązki rodzicielskie i nie wykazują oznak, by ich piękny związek zamienił się w rozwód. Mimo napiętego harmonogramu wciąż znajduje czas dla swojej rodziny, zwłaszcza dla dzieci. 1 czerwca 2018 r. Julie napisała na Twitterze, że po 18 latach postanawia spędzić weekend ze swoimi dziećmi w Weekendy.

Nie przegap: Maksim Chmerkovskiy Żona, rodzina, wartość netto

Krótki życiorys i Wiki

Julie urodziła się 25 września 1973 roku w Hartford w stanie Connecticut. Jej obecny wiek to 45 lat. Znakiem urodzenia Julie jest Waga. Jej rodzicami są Howard D. Bidwell i Fabiola R. Ma siostrę o imieniu Melissa jako rodzeństwo. Pochodzi z kolumbijskiego pochodzenia i należy do rasy białej. Podchodząc do jej wymiarów ciała, ma około 5 stóp i 4 cale wzrostu i uwodzicielskie długie nogi.

Zalecane