blog

Julie Chrisley Wiki, Urodziny, Mąż, Dzieci, Rodzice, Rak, Odchudzanie

Jest wiele rzeczy, które zmieniają życie człowieka zarówno w dobry, jak i zły sposób. Julie Chrisley to osobowość telewizyjna, której życie zmieniło się drastycznie po poznaniu Todda Chrisleya, pośrednika w obrocie nieruchomościami. Zagrała obok niego w przebojowym reality show Chrisley Knows Best. Prowadzi stronę internetową, na której dzieli się swoimi przepisami i powiedziała, że ​​dorastając otaczały ją najlepsze tradycje kulinarne.

  Julie Chrisley Wiki, Urodziny, Mąż, Dzieci, Rodzice, Rak, Odchudzanie

Aresztowany za unikanie płacenia podatku

Według biura prokuratora okręgu północnego stanu Georgia, Julie Chrisley i jej mąż, Todd, zostali oskarżeni o zarzuty oszustwa podatkowego i oszustwa w sierpniu 2019 r. Dzielili opiekę w Georgii dzień po tym, jak zostali legalnie zdmuchnięci.

Możesz cieszyć się: Wil Myers Żona, kontrakt, wartość netto, rodzina

Para przyznała się do zarzutów 14 sierpnia 2019 r. i miała stanąć przed sędzią federalnym. Zgodnie z aktem oskarżenia z 12 zarzutami, para Chrisleyów jest oskarżona o popełnienie oszustwa bankowego i spisek w sprawie oszustw związanych z przelewami bankowymi.

Wcześniej Todd Chrisley zaprzeczył oskarżeniom za pośrednictwem postu w mediach społecznościowych, w którym sugerował zarzuty na podstawie dowodów przedstawionych śledczym przez niezadowolonego byłego pracownika. Dodał też, że nie mają nic do ukrycia przed władzami i nie zrobili nic, by się wstydzić.

Jednak amerykański prokurator BJay Pak stwierdził, że para została również oskarżona o rzekome oszukiwanie podatników poprzez uchylanie się od płacenia podatków federalnych od pieniędzy.

Co dokładnie robi Julie?

Silna i wygadana kobieta nie boi się drobiazgów i inspiruje swoje dzieci, by nie pociły się na drobiazgach. Nie boi się mówić rzeczy, o których myśli, i była integralną częścią kariery jej męża. Była częścią reality show Chrisley Knows Best, który stał się wielkim hitem. Od tego czasu nie pojawiała się w głównych mediach ani telewizji w programach, ale nadal jest obecna wśród ludzi z witryną, której jest właścicielem. Jej przepisy podążają za wieloma, które zainspirowały ją do ciągłej pracy nad tym.

Badać: Dean Blandino Wiki, wiek, żona, wartość netto

Szczotkuj z rakiem piersi i ostateczną wygraną!

Tak, przeżyła raka piersi i ujawniła to w 2015 roku podczas rozmowy z Hello Magazine. Jej rodzina nie miała takiej historii i nigdy nie spodziewała się, że będzie cierpieć na tę chorobę.

Na prośbę męża wykonała mammografię, która wykazała, że ​​faktycznie ma raka i bez marnowania czasu postawiła diagnozę. Od ponad pięciu lat jest wolna od raka.

Jak tam małżeństwo Julie z Toddem?

Julie cieszy się swoim wystawnym życiem ze swoim mężem, Toddem Chrisleyem. Julie i Todd złożyli przysięgę małżeńską 25 maja 1996 r., kiedy Julie była w ciąży z Chase. Urodziła Chase po tygodniu ich ślubu. Podobnie ptaki miłosne przechodzą już ponad dwie dekady błogiego życia małżeńskiego. W trakcie ich długiego życia małżeńskiego para powitała dwoje innych dzieci, a mianowicie; Grayson Chrisley i Savannah Chrisley.

Nie zapomnij: Dr Rick Rigsby Wiki, żona, Net Worth

Jej mąż był w związku z Teresą Terry, z którą dzielił dwoje dzieci, a mianowicie; Lindsie i Kyle . Delektowali się romantyczną więzią przez około siedem lat i rozwiązali swoje romanse. Teresa oskarżyła Todda o brutalność podczas ich ponad pół dekady romansów. Dokumentowała oskarżenia o prowadzenie kampanii psychicznego i fizycznego znęcania się. Stwierdziła również, że groził jej, że ją zabije, a także wspomniał, że pobił swoją matkę.

Chociaż Todd cieszył się ogromnym sukcesem u szczytu swojej kariery, jego kariera później popchnęła go w miliony długów i sprawiła, że ​​był bliski złożenia wniosku o ogłoszenie bankructwa. Była po jego stronie przez cały czas i wspierała rodzinę jej majątkiem netto w wysokości około 3 milionów dolarów.

Pozew o unikanie podatku

Georgia złożyła ponad 700 000 dolarów w zastawach przeciwko parze Julie i Todd za uchylanie się od podatku. Jak donosi Channel 2 Action News, duet uniknął oskarżenia, udając, że mieszka na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Syn pary, Kyle, ujawnił ich pretensje do życia w następnym stanie, aby uniknąć podatków w Kanale.

Todd Chrisley jest winien 292893,60 USD, podczas gdy jego żona jest winna 415 097,18 USD zgodnie z dokumentami sądu hrabstwa Fulton.

Dowiedz się więcej: Erin Gloria Ryan Wiki, wiek, mąż, rodzina

Krótki życiorys

Julie Chrisley urodziła się w 1973 roku w Południowej Karolinie w Stanach Zjednoczonych i 9 stycznia obchodzi swoje urodziny. Urodziła się dla rodziców, gdzie jego ojciec był pastorem baptystycznym. Julie należy do rasy białej i posiada obywatelstwo amerykańskie.

Matka trójki dzieci, która wydaje się, że przeszła pewną utratę wagi i drobną operację plastyczną, nadal ma tę samą aurę i charyzmę młodej kobiety, a jej fryzura przypomina jej naturę wygadanej i wiodącej damy.

Zalecane