blog

Julie Roginsky Wiki, Bio, żonaty, mąż, wynagrodzenie i wartość netto

Rosyjsko-amerykański odnoszący sukcesy strateg Demokratycznej 3 Partii i znana osobistość Julie Roginsky urodziła się 25 kwietnia 1973 r. w Moskwie w Rosji. Urodziła się i wychowała w Moskwie, a jej wykształcenie i zawód wywodzi się z USA, więc posiada zarówno obywatelstwo rosyjskie, jak i amerykańskie. Ukończyła Princeton Day School. I uzyskała dyplom licencjata i magistra z Boston University.

  Julie Roginsky Wiki, Bio, żonaty, mąż, wynagrodzenie i wartość netto

Kariera i postęp

Młoda i utalentowana dziennikarka Julie nie ujawniła jeszcze wartości i wartości netto na wiki. Ale nasz zespół witryn dogłębnie przeanalizował, że znaleźliśmy coś o jej szczegółach. Jest młoda i utalentowana, więc za swoją pracę i zawód dostaje ogromne wynagrodzenie, co sprawia, że ​​jej wartość netto jest bardzo wysoka. Posiada dobrze wyposażony dom w Nowym Jorku, USA, którego wartość domu wynosi ponad 100 tys. Ma też drogie samochody, które kupiła w zeszłym roku, ale nie ujawniła ceny swoich samochodów na wiki, ale zakładamy, że pojazd też jest trochę drogi.

Zobacz też: Clark Howard Wiki: żona, show, wartość netto, oferty

Ma też kosztownych jubilerów i ozdoby, które czasami pokazywała w programie. Nie otworzyła swojej ceny jubilerów i ozdób, ale można by sądzić, że jubilerzy są drożsi. Jakieś źródło podało, że ma wartościowy i dobrze udekorowany dom w Australii i we Włoszech. Wygląda więc na to, że ma wysoką wycenę majątku, wartości netto i aktywów, jakby była zamożną dziennikarką.

Pracując dla wiadomości FOX, Julie napotkała również kilka problemów związanych z niewłaściwym zachowaniem seksualnym. Julie pracowała jako konsultantka polityczna w FOX News i stała się ofiarą molestowania seksualnego przez byłego prezesa Fox News, Rogera Ailesa. Ponieważ była to sprawa sądowa, kanał informacyjny nie traktował Julie dobrze, ponieważ nie pozwolono jej prowadzić swojego programu. Kanał informacyjny wynajął nawet swoją kancelarię prawną, aby zbadała sprawę bez konsultacji z Julie, co ją rozgniewało i zmusiło do pozwania Fox News, Ailesa i Billa Shine'a za takie niewłaściwe postępowanie.

Sytuację rozwiązały jednak wiadomości FOX, a ustalenia również nie zostały podane do wiadomości publicznej. Mimo ugody Julie planowała odejść z firmy. Nie określiła dokładnego powodu, ale opuściła firmę z pożegnalną wiadomością dla swoich fanów.

Jaka jest wartość netto Julie?

Zdobyła wysoką posiadłość, nazwisko i sławę dzięki swojej karierze w dziennikarstwie. Jej kariera rozpoczęła się w 1999 roku jako Demokratyczny Koordynator kampanii. Później w 2001 roku została dyrektorem Jon Corzine w Waszyngtonie. Ale jej oficjalna kariera telewizyjna rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy pracowała jako strateg Demokratów w Fox News Channel. Później została zatrudniona przez CNBC jako współtwórca na antenie w 2009 roku. W końcu, w 2001 roku, dołączyła do Fox News jako współautorka na antenie, którą przetrwała do dnia dzisiejszego.

Nie przegap: George Grey Żonaty, Żona, wesoły, Wynagrodzenie, Wartość netto

Żonaty czy wolny? Czy Julie z kimś się spotyka?

Julie jeszcze nie wyszła za mąż, ale była w romantycznym związku z jakimś anonimowym mężczyzną. Ale raz tweetuje o Steve'ie Kornackim, ale nigdy nie ujawnia, że ​​jest jej mężem, chłopakiem lub kimś innym. Mówiąc o swoim kolejnym tweecie związanym z małżeństwem, napisała na Twitterze o spędzaniu każdego wieczoru na krzyczeniu ze swoim współprowadzącym, Dennisem Kneale, i poczuła się, jakby z tego powodu wyszła za niego za mąż.

Pierwsza zaszła w ciążę w 2012 roku, a 27 maja 2012 roku urodziła chłopca, który nazywa się Zachary Peter Roginsky. Na wiki nie było żadnych wiadomości o jej rozwodzie i separacji. Swoje bio i szczegóły trzymała w płytkim profilu, którego nigdy nie opowiadała o swoich prywatnych sprawach i swojej relacji miłosnej na wiki. Obecnie szczęśliwie mieszka ze swoim synem Peterem w NY, USA.

Może ci się spodobać również: Jameela Jamil Pochodzenie etniczne, wymiary, chłopak, wartość netto

Krótki życiorys

45-letnia gorąca i piękna osobowość telewizyjna Julie jest błogosławieństwem dzięki pięknej figurze ciała w kształcie klepsydry. Buduje prezencję na swoich pokazach eksponując swoje seksowne i piękne pary nóg, które podnosi, bicie serca wszystkich ludzi. Ma ponad 5 stóp 8 cali wzrostu i około 55 tys. Gorąca i odważna osobowość telewizyjna ma uwodzicielski rozmiar ciała 36-26-37.

Zalecane