blog

Julissa Bermudez Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Zaręczony, Wartość netto

Wielonarodowa marka lub dama firmowa, a przede wszystkim jako dziewczyna z reklamy coca-coli, która jest również najbardziej znana jako piękna prezenterka telewizyjna lub osobowość oraz aktorka, tancerka, a także piosenkarka Julissa Bermudez. Ta dama jest również bardziej rozpoznawalna jako współprezenterka słynnego teledysku BET 106 & Park w latach 2005-2006 i była prezenterka Jersey Shore; Po godzinach i związane z nimi promocje Jersey Shore.

  Julissa Bermudez Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Zaręczony, Wartość netto

Kariera

Julissa zaczęła modelować również w czasie i swojej dobrze prosperującej karierze jako prezenterka telewizyjna. Zaczęła swoją przygodę z szeroką publicznością i pracowała jako prezenterka „The Roof”, „106 & Park” oraz „The Center”. Od 2007 roku kobieta skupiła się przede wszystkim na karierze aktorskiej i gościła m.in. w „Royal Pains”, „Z Rock” i tak dalej.

Czytaj więcej: Robert Eggers Bio, żona, rodzina, wartość netto

Bermudez wystąpiła także w sześciu odcinkach reality show „Jersey Shore. Zagrała także w filmach, między innymi „All You’ve Got” i „Make It Happen”. Pojawia się także w programie „Empire” kanału Style Dziewczyny.'

Wartość netto

Ta modelka, aktorka, cieszyła się majątkiem ponad 300 tysięcy dolarów i dużą pensją. Jednak te dane dotyczą jej 2013 roku, ale jej ostatnia wartość netto wyniosłaby około 500 tysięcy dolarów. Niemniej jednak, utalentowana hollywoodzka aktorka i urodzona w Ameryce amerykańska prezenterka telewizyjna Dominic cieszy się ze swojej znaczącej wartości netto, którą zarabia dzięki udanej karierze. Nie wspomniała, gdzie i ile inwestuje, ale wie, że ma swoje centrum fitness, a także kawiarnię. Wygląda więc na to, że ta piękna piosenkarka, tancerka, modelka i prezenterka telewizyjna Julissa Bermudez zasłuży na ogromne pieniądze w nadchodzących dniach.

Żonaty z mężem? Życie randkowe

Jeśli chodzi o jej życie randkowe, zawsze wokół tego aspektu krąży jakaś tajemnica. Jej niechęć do otwartego pokazania swojego życia miłosnego zawsze prowadziła do wielu spekulacji.

Na chwilę obecną nie jest jasne, czy jest w związku z kimkolwiek, czy nie. Wydaje się, że cieszy się swoim samotnym życiem. Jednak w przeszłości miała sporo dat.

Podobny: Clark Duke randki, wesoły, rodzina, wartość netto

Julissa Bermudez była w związku z Charliem Villanuevą w 2008 roku. Ich związek pozostał rodzajem tajemnicy i nie mógł trwać, a drogi pary się rozeszły. Potem była związana z muzykiem Maxwellem. Ich zgłoszony romans zawsze sprawiał, że fani zastanawiali się, czy para oficjalnie się spotyka, czy nie.

Ich romans utrwalił się, gdy uczestniczyli w VH1 droga Mamo specjalne razem i widziano ich w parze przez całą noc. Ale to właśnie ich wakacje w Miami trafiły na pierwsze strony gazet.

Wspomniane zdjęcie Julissy i ówczesnego chłopaka Maxwella spędzających razem lato w Miami. (Zdjęcie: dailymail.co.uk)

Julissa i Maxwell trzymali się razem, ciesząc się ciepłym letnim słońcem, jak każda para. Wydawałoby się więc, że są czymś.

Ale w miarę upływu lat ich związek wydaje się zanikać. Nie było żadnych plotek ani zdjęć tej dwójki, więc najlepiej byłoby założyć, że prawdopodobnie poszły własnymi drogami.

Od 2019 roku Julissa wydaje się być singlem i gotowa do mieszania się. Nie jest nikim mężem ani z nikim się nie zaręczyła.

Krótki życiorys:

Jest znana jako piosenkarka, tancerka i aktorka, a także jako prezenterka telewizyjna, co pomaga jej również w zarabianiu ogromnych pieniędzy. Urodziła się w Republice Dominikany 28 września 1983 roku, jej dominikańscy rodzice i dorastali w Elmhurst w stanie Nowy Jork, więc posiada obywatelstwo amerykańskie. Ma zaokrąglone ciało i atrakcyjną sylwetkę oraz szczupłą sylwetkę, a jej wzrost przekracza 5 stóp i 6 cali.

Ciekawe: Jana Marie Duggar Wiki, Żonaty, Net Worth, Rodzina

35-letnia celebrytka to Dominic Republican pochodzenie etniczne . Najwyraźniej gwiazda ma dużą rodzinę, jak sama zgłosiła w wywiadzie w 2010 roku. Powiedziała, że ​​ma trzech starszych braci i niezliczonych kuzynów.

Zalecane