blog

Justin Ryan Simpson Wiki: Wiek, wartość netto, ciotki, dziadkowie

Justin Ryan Simpson jest agentem nieruchomości w Coldwell Banker Homes. Justin jest znany ze swojego różnorodnego spektrum firm, od Los Angeles po Chicago, Miami i Atlantę. Jest absolwentem Akademii Guliwera. Jego siostra Sydney Brooke Simpson jest amerykańską pośredniczką w handlu nieruchomościami. Ryan zbudował wraz ze swoją siostrą w 2015 roku małe imperium nieruchomości w St. Petersburgu na Florydzie.

  Justin Ryan Simpson Wiki: Wiek, wartość netto, ciotki, dziadkowie

Jak Justin Ryan Simpson przywołuje Net Worth?

Justin Ryan Simpson przywołuje znaczącą część majątku ze swojej kariery w branży nieruchomości. Pomnaża swoje bogactwo jako agent nieruchomości dla Coldwell Banker Homes. Ponadto Justin i jego siostra mieszkają w domu, który kosztował około 500 000 dolarów. Sydney zarobiła na własnej firmie sto tysięcy dolarów Simpsy Properties LLC.

Ryan zbudował wraz ze swoją siostrą w 2015 roku małe imperium nieruchomości w St. Petersburgu na Florydzie.

Rodzina Justina Ryana rozpada się po morderstwie matki i aresztowaniu ojca

Dwa lata po separacji rodziców, sześcioletni wówczas Justin widział aresztowanie ojca w 1994 roku. Jego ojciec, O.J. Simpson został oskarżony o zamordowanie swojej matki, Nicole Brown Simpson i jej domniemanego chłopaka, Ronalda Goldmana.

Chociaż jego ojciec trafił do więzienia, Justin i jego siostra nigdy nie mogli uwierzyć, że ich ojciec popełnił przestępstwo. Jak na romper.com, jego dziadek Jimmy Lee Simpson stwierdził:

„Spekulują, że to był interes narkotykowy. Niech spoczywa w pokoju, ale [Nicole] gardło zostało poderżnięte jak kolumbijski krawat. Sydney nie wierzy, że OJ to zrobił, ale nie wie, w co wierzyć. media się zmieniają i jak policja zmieniła całą sytuację… Tak czy inaczej, jej matka zmarła”.

W 2008 roku jego ojciec, były zawodnik NFL, został ponownie skazany na 33 lata więzienia w Nevadzie za porwanie i napad z bronią w Las Vegas. Później, 1 października 2017 roku, został zwolniony z więzienia.

Nieświadome dzieci w końcu ruszają się z ojcem, bitwa o opiekę

Justin i jego siostra, Sydney Brooke Simpson, zostali wychowani przez rodziców swojej matki, Nicole Brown Simpson i jej sióstr po aresztowaniu ojca. Dorastając, dzieci nie zdawały sobie sprawy z prawnej batalii ojca – ani ciocie, ani dziadkowie ze strony matki nie powiedzieli dzieciom o zamordowaniu matki.

Jego dziadkowie ze strony matki, Louis Hezekiel Brown i Juditha Anne Brown, wraz z ojcem później wdali się w walkę o opiekę nad dziećmi. W 2000 roku Louis i Juditha pozwolili dzieciom w końcu przenieść się z ojcem na Florydę. Justin i Sydney namawiali dziadków, aby pozwolili im odejść z ojcem, któremu nakazano zapłacić kwotę 33,5 miliona dolarów w sprawie zabójstwa swojej byłej żony i jej rzekomego chłopaka.

Dziadkowie ze strony ojca i matki, odejście dziadka ze strony matki

Justin i jego siostra zostali zauważeni na pogrzebie ich dziadka ze strony matki, Louisa Hezekiela Browna, 12 lipca 2014 r.

Imiona dziadków ze strony ojca Ryana to Eunice Simpson i Jimmy Lee Simpson.

mama w związku

Justin pozostał mamą, jeśli chodzi o jego życie randkowe. Justin rzadko pojawia się publicznie. Obecnie podobno nie jest żonaty. On i jego siostra byli zajęci rozwijaniem swoich ambicji związanych z nieruchomościami, wyrabiając sobie markę w branży.

Krótki życiorys

Justin Ryan Simpson urodził się 6 sierpnia 1988 w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z wiki. Ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy czarnej. Obecnie mieszka w St. Petersburgu na Florydzie. Justin jest wysoki i ma przyzwoity wzrost, który pasuje do jego osobowości.

Zalecane