blog

Justin Sylvester Wiki, wiek, urodziny, żonaty, dziewczyna, randki, wzrost

Opisuje siebie jako asystenta z nastawieniem, Justina Sylvestera nie tego z guzem dziecięcym, ale tego, który jest opiekunką Kyle'a Richarda. Gwiazda telewizyjnego reality show, która obecnie prowadzi program ABC Beverly Hills Nannies, zyskał sławę i uznanie po pojawieniu się w Real Housewives of Beverly Hills, gdzie jest opiekunem i asystentem Kyle'a Richardsa.

  Justin Sylvester Wiki, wiek, urodziny, żonaty, dziewczyna, randki, wzrost

Kariera i życie zawodowe

Przed wejściem do branży telewizyjnej Justin Sylvester pracował na różnych stanowiskach, takich jak stylista, trener życia i konsultant. Następnie w 2010 roku zadebiutował jako gospodarz w Actors Entertainment.

Justin następnie pojawił się jako opiekunka do dziecka i asystentka Kyle'a Richardsa w reality show Prawdziwe gospodynie z Beverly Hills.

Zobacz: Brigette Lundy-Paine Wiki: Wiek, urodziny, randki, rodzice

Po sławie jako „opiekunka do dzieci” i opiekunka do dzieci w RHOBH, gwiazda reality show, która ma obecnie 31 lat, została członkiem obsady Beverly Hills Nannies w ABC Family. Osobowość telewizyjna rośnie w przemyśle rozrywkowym i ma dla niego miejsce. Justin występuje w obsadzie obok Catta Sadlera, Melanie Bromley, Zuri Hall, Sibley Scoles, Willa MarFuggi i Carissa Culiner.

W 2017 roku Justin został współgospodarzem serialu „Daily Pop” i do tej pory z powodzeniem zrealizował ponad 175 odcinków.

Ile jest warta sieć Justina?

„Ladysitter” ma nastawienie i charyzmę, aby zaistnieć w branży. Justin jest obecnie zaangażowany w megaprojekty, takie jak Beverly Hills Nannies i RHOBH.

Nie przegap: Park Shin- hej Chłopak, randki, utrata masy ciała, wartość netto

Jest także aktorem i producentem znanym z Pobity rekord, Baker Daily: Trump Takedown (2017) i Codzienny pop (2017). Zgodnie z Payscale, średnia pensja aktora/aktorki w dowolnych filmach lub programach telewizyjnych wynosi 49 987 USD. Jeśli chodzi o karierę aktorską, mógł rozbić swoją fortunę na tysiące i więcej.

Jak Justin utrzymuje swoje życie osobiste?

Wiele samotnych kobiet poważnie podkochuje się w swoim bicie serca i chce, aby był ich opiekunką. Ale pani dama jest pod tym względem dość kłopotliwym człowiekiem. Justin utrzymuje osobistą przestrzeń i prawie nie ujawnia swojej sprawy opinii publicznej.

Trudno powiedzieć, czy spotyka się z kimś, czy nawet się ożenił, ale wygląda na to, że łatwo spekulować, że wiele dziewczyn chce być jego dziewczyną.

Dotychczasowa gwiazda RHOBH koncentruje się na swojej karierze lotniczej i nie jest gotowa na żadne związki.

Justin handluje na Instagramie pod imieniem „theladysitter” i lubi publikować zdjęcia swoich koleżanek z Beverly Hills Nannies.

Justin jest również zapalonym czytelnikiem i podkreślił cytat „Bądź bardzo ostrożny w tym, co myślisz, Twoja myśl rządzi Twoim życiem” na swoim koncie na Instagramie.

Musisz również to zobaczyć: Jennifer Coffey QVC, Wiki, Wiek, Mąż, Odchudzanie

Krótki życiorys

Urodzony w Breaux Bridge w Los Angeles w 1986 roku Justin Sylvester obchodzi swoje urodziny 8 listopada. Znakiem urodzenia 31-letniej gwiazdy rzeczywistości jest Skorpion. Justin ma 1,8 metra wzrostu (5 stóp i 11 cali).

Jest absolwentem Louisiana State University.

Zalecane