blog

Justine Schofield Wiki, Wiek, Żonaty, Partner, Chłopak, Rodzice

Związek na odległość może być dość wyczerpujący, ponieważ ma wiele wad. Dla niektórych ich miłość i romans mogą nadal kwitnąć i prosperować, ale dla australijskiej szefowej kuchni Justine Schofield romans z celebrytkami na odległość nabrał kwaśnego smaku. Justine jest profesjonalnym szefem kuchni, który wyróżnia się jako gospodarz programu kulinarnego Network Ten „Everyday Gourmet” z Justine Schofield. Były uczestnik MasterChef Australia pojawił się również w programie Network Ten, The 7 PM Project.

  Justine Schofield Wiki, Wiek, Żonaty, Partner, Chłopak, Rodzice

Justine jest profesjonalnym szefem kuchni, który wyróżnia się jako gospodarz programu kulinarnego Network Ten, Codzienny smakosz z Justine Schofield . Były zawodnik MasterChef Australia pojawił się także w programie Network Ten, Projekt 7 PM .

Rozstanie po związku na odległość z chłopakiem

33-letnia zawodowa szefowa kuchni Justine spotykała się z prezenterem prasowym Channel 7, Mattem Doranem. Para utrzymywała związek po romantycznym spotkaniu na kanale 10 w 2014 roku.

Jednak w 2015 roku jej chłopak Matt znalazł pracę jako gospodarz amerykańskiego programu telewizyjnego Oglądaj codziennie przestępstwa . Spakował się i poleciał prosto do Stanów Zjednoczonych, by poprowadzić amerykański program kryminalny w telewizji kablowej i uszczęśliwić amerykańską publiczność.

Zobacz też: Steph McGovern Żonaty, mąż, partner, chłopak, wesoły lub lesbijka

Przeczytaj też : Fortune Feimster Wiki, dziewczyna, wesoły, lesbijki, waga, wartość netto, wzrost

Życie rodzinne Justine: francuska matka, ojciec żołnierz; Błogosławiony z trojaczkami siostrzenica

Justine urodziła się dla rodziców Colina Schofielda i Francoise Schofield. Jej ojciec, Colin, w wieku 21 lat wyruszył na wojny w Wietnamie. Colin, który jest odważnym żołnierzem, zniósł trudy i uzależnił udział od brytyjskiego wsparcia.

Jej francuska matka, Francoise, wraz z babcią, specjalizuje się w klasycznej kuchni francuskiej. Profesjonalna szefowa kuchni spędzała weekendy w kuchni gotując razem ze swoją francuską mamą i babcią. Kiedy Francoise przyjechała do Australii, otworzyła restaurację w Bowral.

W swojej rodzinie ma starszego brata o imieniu Clarence. Starszy brat Justine jest żonaty ze swoją żoną Claire. Małżeństwo powitało trojaczki w szpitalu w Brisbane w marcu 2018 roku.

Justine ucieszyła się chwilą swoich siostrzenic Mabel, Poppy i Nory Schofield i zaprezentowała trójkę nowonarodzonych dzieci na swoim Instagramie. Trojaczki posiadały już profil na Instagramie, który dokumentuje ich życie od urodzenia w wieku 31 tygodni.

Nie chcesz przegapić: Amanda Balionis Wiki, Bio, Wiek, Chłopak, Partner, Wynagrodzenie, Wzrost

Jej nowe mieszkanie znajduje się w pobliżu Queens Park i ma przestrzeń mieszkalną wewnątrz i na zewnątrz, balkon, domowe biuro i apartament główny. Zawodnik OG Masterchef był zachwycony, obserwując scenerię Clovelly ze słonecznego pokładu. Główna sypialnia ma prywatny balkon, z którego roztacza się wspaniały widok na morze i klify.

Krótki życiorys

Justine Schofield, której data urodzenia to 29 października 1985 r., pochodzi z Sydney w Australii. Dorastając w Sydney, profesjonalna szefowa kuchni postanowiła kontynuować gotowanie i zdobyła dyplom z zarządzania hotelami.

W wieku 25 lat wystąpiła w programie kulinarnym australijskiej telewizji Codzienny smakosz z Justine Schofield. Justin stoi na przyzwoitej wysokości i posiada obywatelstwo amerykańskie. Jak na wiki, pasjonuje się jedzeniem, podróżami i przygodami.

Zalecane