blog

K. D. Aubert Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Pochodzenie, Teraz

Nagrodzona Afrykańską Nagrodą Oskara za rolę w filmie Turning Point, Karen Denise Aubert jest popularną amerykańską aktorką, piosenkarką i modelką. Była współprowadzącą program MTV Kidnapped i wystąpiła w wielu teledyskach i filmach. Karen jest jedną z czterech oryginalnych Fantan, żeńskiego zespołu rzeczników prezentujących się w reklamach napoju Fanta.

 K. D. Aubert Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Pochodzenie, Teraz

Jednak obecnie samotna kobieta była w związku dwa razy w przeszłości. Karen i Nas, amerykański raper, spotykali się w przeszłości. Podobnie miała romans z Jeffem Bowlerem, starym amerykańskim producentem filmowym i telewizyjnym.

Pomimo związków Karen nie wyszła za mąż i nie cieszyła się życiem z mężem. Jej fani wciąż czekają, aż wyjdzie za mąż i będzie żyła błogim życiem małżeńskim. Jednak dopiero się okaże, kiedy ta wspaniała dama ujawni o swoim obecnym partnerze i życiu osobistym.

Jej krótki życiorys

Należący do mieszanego pochodzenia etnicznego, KD Aubert urodził się 6 grudnia 1978 roku. Karen dorastała w Kalifornii i Los Angeles i ukończyła studia na Uniwersytecie Stanowym San Diego. Posługuje się biegle językiem Fench. Jest pobłogosławiona pięknymi oczami i pięknym wzrostem 5 stóp 10 cali, który podkreśla jej osobowość. Teraz można ją zobaczyć w drugim sezonie serialu telewizyjnego Too Close to Home.

Zalecane