blog

Kacey Montoya Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki

Nagrodzona Emmy prezenterka, reporterka i dziennikarka, która dołączyła do KTLA jako reporterka zadań ogólnych w 2013 roku, znana również jako najlepsza prezenterka, to Kacey Montoya. Urodziła się w Orange County 24 czerwca 1981 roku, ale wychowała się w Dallas, więc posiada obywatelstwo amerykańskie. Montoya ukończyła studia na California State University w Northridge na wydziale dziennikarstwa telewizyjnego.

  Kacey Montoya Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki

Urodziła się w Orange County 24 czerwca 1981 roku, ale wychowała się w Dallas, więc posiada obywatelstwo amerykańskie. Montoya ukończyła studia na California State University w Northridge na wydziale dziennikarstwa telewizyjnego.

Rozwój kariery

Kacey dołączyła do KTLA w czerwcu 2013 roku, ale kobieta spędziła ponad sześć lat w filii CBS KOIN-TV, zanim dołączyła do KTLA. Spędziła również ponad trzy lata w filii CBS w Palm Spring w Kalifornii i rok w WOAY-TV w Oak Hill. Montoya zdobyła znacznie więcej nagród, dodając pierwsze miejsce za dogłębne reportaże telewizyjne za swój program rozmów na temat pozytywnego wolności słowa w CSUN. Ale oficjalnie rozpoczęła pracę w mediach z CNN z Los Angeles jako stażystka w działach Entertainment News. Ostatnio pani służy jako generalny reporter w KTLA.

Zobacz też: Jon Kay BBC, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Bio, Wynagrodzenie

Wartość netto i płace

Kacey Montoya przywołuje swoją wartość netto, pracując jako prezenterka wiadomości. Chociaż jej dokładna wartość netto nie została jeszcze ujawniona, ale z ogólnej płatności dokonanej na rzecz gospodarza wiadomości KTLA, która wynosi 63 450 USD, zakłada się, że Kacey otrzymuje całkiem niezły okup za pracę, którą uwielbia.

Czy Kacey jest zamężna? Wiedz o swoim mężu!

Nie przegap: Lucy Walters Wiki: Wiek, żonaty, mąż, chłopak, rodzina, wartość netto

Kacey, lat 37, jest mężatką, owszem ze złamanym sercem, ale faktem jest, że ma też przystojnego męża. Więc dołączmy do jej życia prywatnego, jest już żoną swojego chłopaka, Matta Brode, znanego amerykańskiego eksperta od pogody, a także prezentera telewizyjnego. Para od dawna umawia się na romantyczne randki (może to być rok 2008 lub 2009, objęte wiki). Spotykali się jako chłopak i dziewczyna, później postanowili się pobrać i wziąć ślub pod koniec 2012 roku. Para jest znana jako najlepsza para, ponieważ dobrze rozumieją się nawzajem i rozumieją swoje uczucia. Jest więc niewielka szansa na ich rozwód, a także separację. Nie mają jeszcze żadnego dziecka, ale krążą plotki, że Kacey jest w ciąży, ale nigdzie tego nie ujawniła. Wspomniała swojego męża jako dobrego, genialnego mężczyznę, który jest jej idealnym partnerem życiowym. Dlatego też życzymy sobie, aby byli razem i na zawsze.

Mówiąc o swoich ostatnich tweetach, w których kilka razy wspomniała termin chłopak, jej fani byli zdezorientowani, do kogo ma na myśli. Na początku tego roku, 12 stycznia 2018 r., napisała na Twitterze, że jej chłopak nie lubił Hominy, a kilka miesięcy później, 19 marca 2018 r., Kacey zamieściła na Twitterze link do filmu, w którym powiedziała swoim fanom, aby sprawdzili zwiastun, a także wspomniała, że ​​promowany przez nią film był jej chłopakiem.

Bio i fakty

37-letnia gorąca i piękna amerykańska osobowość telewizyjna Montoya wyszła za mąż i szczęśliwie mieszka z mężem i rodziną. Ma idealną wysokość 5 stóp i 5 cali i średnią wagę. Ma atrakcyjną sylwetkę o szczupłej, zdrowej i uroczej sylwetce, a także ma uwodzicielskie wymiary ciała.

Może ci się spodobać również: Yalda Hakim Żonaty, Mąż, Chłopak lub Partner, Rodzina, Wiek

Mówiąc o członkach jej rodziny, rodzice Kacey żyją i prowadzą szczęśliwe życie, ciesząc się sukcesem swojej córki. Kacey zawsze sprawia, że ​​jej rodzice są dumni i szczęśliwi. Zamieściła wiele zdjęć swoich rodziców, zarówno ojca, jak i matki, z okazji dnia ojca i matki przepełnionego miłością. Poza tym jest również wielką miłośniczką psów i ma dwa psy, a także zorganizowała Wiggle Waggle Walk, 30 września 2018 r.

Zalecane