blog

Kade Speiser Wiki, wiek, urodziny, dziewczyna, randki, wzrost, rodzice

Jeśli podróżujesz przez jego media społecznościowe, to czeka cię nie lada gratka, ponieważ ta osoba jest z zawodu utalentowanym fotografem i kamerzystą. Kade Speiser, który sam jest wyszkolonym fotografem, ma wygląd, za który można umrzeć. Speiser nigdy nie bał się marzyć i nigdy nie odkładał gazu, żeby spełnić to marzenie, prawda? Daje ludziom poważne cele zawodowe i inspiruje ich do rozpoczęcia od punktu zerowego do ogromnego sukcesu.

  Kade Speiser Wiki, wiek, urodziny, dziewczyna, randki, wzrost, rodzice

Kariera i postęp

Kade, który stempluje swój autorytet na Instagramie, jest popularną postacią i sprawia, że ​​jego fani szaleją na punkcie swoich zdjęć. Kade to celebryta z Los Angeles, który produkuje, kręci i montuje również swoje nagrania. Jego post z 24 kwietnia na Instagramie jest po prostu nie z tego świata.

Wiedzieć o: Garren Stitt Wiki, wiek, rodzice, wzrost, programy telewizyjne

Teraz sensacja Instagrama zaczęła pracować jako szef ds. treści w TeamDom po zakończeniu jego badania. Ale w końcu odnalazł się na polu, do którego miał pasję. Ta osobowość mediów społecznościowych, często rzucana pod kapelusz, wywalczyła sobie drogę do sławy, a teraz ma więcej milionów obserwujących łącznie na swoich stronach w mediach społecznościowych.

Po dojściu do wieku stał się poszukiwaczem przygód i podróżnikiem, aby zdobyć fantastyczne zdjęcie na swoich obiektywach.

Kade, który jest znany jako „hip_chubby” na swoim koncie kodów Ghost, przeznaczył wyjątkowe finanse po swojej sławie w mediach społecznościowych. Teraz robi fantastyczną sesję fotograficzną ze znanymi celebrytami. Ale do tej pory ukrywał swoją wartość netto. Zobaczmy, co przyniesie mu przyszłość.

Przeczytaj także: Susi Cahn Wiki, wiek, wartość netto - wszystko o żonie Mario Batali

Urodziny dziewczyny; Opisuje jej zaraźliwą osobowość

23-latek spotyka się z modelką SMG o imieniu Mackenzie Rose od ponad roku. Ilość troski i ciepła między parą jest czule widoczna w kilku jego filmach w mediach społecznościowych. Kade podzielił się serdecznym życzeniami urodzinowymi na swoim poście na Instagramie.

Sensacja internetowa czuje się błogosławiona spędzając czas, a także uczy się, jak Mackenzie traktuje innych ludzi. Mackenzie ma ciepło i pozytywne nastawienie, które naprawdę inspirują Kade'a. Podobnie, para również świętowała swoje pierwsze walentynki w 2018 roku. Ona obdarza bezwarunkową miłością i jest osobą, która codziennie wywołuje uśmiech na twarzy swojego partnera.

Kade i Mackenzie po raz pierwszy pojawili się jako para na zdjęciu Kade'a na Instagramie 19 września 2017 r. Duet był widziany podczas romantycznego wypadu na motorówce, gdzie Kade opisał Mackenzie jako swojego kierowcę i kierowcę.

Przed Mackenzie pojawiły się również niepotwierdzone doniesienia, że ​​spotykał się z Alissą Violet, która jest modelką i sensacją na Instagramie, ale fotograf powiedział, że duet jest jednym z najlepszych przyjaciół, ale nie umawia się na randki.

Podobnie niektóre strony wymieniały nawet Brooklyn jako jego dziewczynę, ale fotograf nigdy nie ujawnił się publicznie, aby potwierdzić doniesienia.

Nie zapomnij: Shaun White Wiki: Dziewczyna, Żona, wesoły, Żonaty

Krótki życiorys

Ten samowystarczalny fotograf urodził się w Detroit w stanie Michigan, 29 lipca 1995 r., dziko świętując swoje urodziny. 21-letni Kade spędza mnóstwo czasu na siłowniach, więc ma wyrzeźbione ciało, co sprzyja jego płodnym przebraniom. Ma wysoki wzrost 1,83 m (6').

Kade jest samozwańczym człowiekiem, nigdy tak naprawdę nie używał imienia rodziców i ich losów, aby spełnić swoje marzenia. Fotograf z Los Angeles jest bratem Nathana, którego bardzo kocha.

Zalecane