blog

Kaitlan Collins Wiki CNN: Wiek, żonaty, mąż, rodzina, wzrost, wynagrodzenie

Kaitlan Collins jest reporterką Białego Domu, która relacjonowała wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych w 2016 roku pomiędzy Donaldem Trumpem i Hillary Clinton. Pracowała w CNN jako korespondentka Białego Domu z siedzibą w Waszyngtonie. Osobowość telewizyjna została zakazana w wizycie prasowej w lipcu 2018 r. po zadaniu „niewłaściwych pytań” na temat decyzji Putina o opóźnieniu spotkania w Waszyngtonie.

  CNN's Kaitlan Collins Wiki: Age, Married, Husband, Family, Height, Salary

Pracowała w CNN jako korespondentka Białego Domu z siedzibą w Waszyngtonie. Osobowość telewizyjna została zakazana w wizycie prasowej w lipcu 2018 r. po zadaniu „niewłaściwych pytań” na temat decyzji Putina o opóźnieniu spotkania w Waszyngtonie.

Jak Kaitlan Collins zebrała swoją wartość netto?

29-letnia Kaitlan zarobiła około 1,5 miliona dolarów netto dzięki karierze amerykańskiej dziennikarki. Dołączyła do sieci CNN w czerwcu 2017 roku jako reporterka Białego Domu.

Korespondenci Białego Domu zbierają co najmniej 100 tys. Ich dochody wahają się od 83 000 USD do 112 000 USD, a najlepiej zarabiający zarabia ponad 129 000 USD. Osoby fizyczne otrzymują również wynagrodzenie, które obejmuje wynagrodzenie podstawowe, majątek i premię. Kaitlan, który współpracuje z jedną z wiodących amerykańskich firm medialnych, CNN, jest również jednym z najlepiej zarabiających, który cieszy się przyzwoitą pensją.

Zakaz wstępu do Białego Domu powołujący się na „niewłaściwe pytania”

Kaitlan Collins został zbanowany przez biały Dom na wizytę prasową pod koniec lipca 2018 r., po tym jak zapytała prezydenta Donalda Trumpa o przełożoną wizytę prezydenta Rosji Władimira Putina. Reporter CNN zapytał również Trumpa o taśmy Michaela Cohena, co spowodowało, że została wykluczona z imprezy w Rose Garden, powołując się na to, że zadała „nieodpowiednie” pytania.

Trump był gotowy zaprosić go do Waszyngtonu na jesienne spotkanie, ale konferencja Trumpa załamała się po tym, jak członkowie Kongresu sprzeciwili się ich spotkaniu jesienią 2018 roku.

Ponownie w 2021 r. były prezydent Donald Trump polecił byłemu sekretarzowi prasowemu wyrzucenie Collinsa z sali odpraw. Nazwał nawet byłą sekretarkę „słabą”, gdy odmówiła.

Zobacz też (rosyjski rzekomy agent) : Kim jest Maria Butina? Ekskluzywne fakty, które musisz wiedzieć

Członkowie Białego Domu, Bill Shine i Sarah Sanders, powiedzieli, że zadała „nieodpowiednie” pytania.

W raporcie CNN dodała, że ​​„decyzja ma charakter odwetowy i nie wskazuje na otwartą i wolną prasę”. Prezes Fox News, Jay Wallace, wyraził poparcie dla CNN i wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że „członkowie panelu informacyjnego solidaryzują się z CNN w obronie praw dziennikarzy w ramach wolnej i nieskrępowanej prasy”.

Nie chcesz przegapić : Chris Christie żona, rodzina, wartość netto .

Czy Collins jest żonaty?

Korespondentka CNN w Białym Domu jest aktywna w swoich mediach społecznościowych.

Wcześniej afiszowała się zdjęciami ze swoim chłopakiem Willem Douglasem na swoim Instagramie. Will jest założycielem Crimson Care Pharmacy Group z siedzibą w Sulpher Springs w Teksasie. Plotka mówi, że Will i Collins są rzekomo zaręczeni.

Kaitlan spędziła wakacje z Willem i ich bliskimi przyjaciółmi w 2016 roku. 6 maja 2016 roku zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widziano ją na plaży, pływającą i pijącą sok kokosowy. Aby spędzić wakacje, pojechali do Cancún, Quintana Roo w Meksyku.

Wysoki partner: Kaitlan Collins lubi spędzać czas ze swoim partnerem, Willem Douglasem, który jest od niej wyższy (zdjęcie: Instagram )

Krótki życiorys

Kaitlan Collins obchodzi swoje urodziny 7 kwietnia. Urodziła się w 1992 roku.

Ona uczestniczyła Liceum Prattville w Prattville w stanie Alabama. Jak na wiki, Collins ukończył Uniwersytet w Alabamie z tytułem licencjata z dziennikarstwa i nauk politycznych.

Zalecane