blog

Kaitlyn Bristowe Żonaty, Ślub, Mąż, W Ciąży, Chłopak

Bachelorette to jedna z najpopularniejszych amerykańskich gier randkowych w telewizji reality, którą ludzie śledzą. Kaitlyn Bristowe to kanadyjska osobowość telewizyjna. Zyskała rozgłos dzięki roli uczestniczki dziewiętnastego sezonu serialu ABC „Kawaler” i głównej roli w jedenastym sezonie „Bachelorette”. Jest również znana z tego, że rzuca Mike'owi Fleissowi na twórcę „The Bachelor” i „The Bachelorette” za odmienne traktowanie mężczyzn i kobiet.

  Kaitlyn Bristowe Żonaty, Ślub, Mąż, W Ciąży, Chłopak

Oś czasu związku

Po uczynieniu ich związku oficjalnym w styczniu 2019 roku, para wzniosła swój związek na nowe wyżyny jeden po drugim. Gwiazdy Bachelorette postanowiły zaręczyć się po dwóch latach randkowania. Tartick zaskoczył Kaitlyn swoimi podcastami, w których powiedziano jej, że przeprowadza wywiad z gościem specjalnym, ale w końcu otrzymała propozycję małżeństwa. Przyszła panna młoda wyraziła swoje podekscytowanie podczas rozmowy z Entertainment Daily, mówiąc:

„Słowa, które wyszły z jego ust, były niesamowicie piękne. Nigdy w naszym życiu nie zamykaliśmy takich oczu. Trzymaliśmy się za ręce, tak intensywnie, a ja słuchałem każdego jego słowa, ale nadal straciłem przytomność.

Instagram)

Przyszły mąż i żona przygotowują się teraz do ślubu. Podczas wywiad, Tartick wspomniał, że są bardzo podekscytowani nadchodzącą fazą ich życia. On wyraża-

„Proces się rozpoczął… jedziemy pełną parą, co jest tak ekscytujące. I oboje jesteśmy bardzo podekscytowani kolejnymi krokami w naszym życiu”.

Możesz polubić: Nina Warhurst Wiki, wiek, mąż, partner, BBC, wynagrodzenie

Historia randkowa

Chociaż wydaje się, że obecnie Kaitlyn prowadzi bajkowe życie miłosne, nie zawsze miała szczęśliwe frekwencje ze związków, w które była zaangażowana; zaręczyny z Jasonem to jej drugie zaręczyny.

Wcześniej gwiazda kawalerska była zaręczona z inną gwiazdą Bachelor Nation, Shawnem Boothem. Para spotkała się w 2015 roku i ostatecznie szukała w sobie partnerów życiowych, co doprowadziło ich do zaręczyn. Jednak po trzech latach wspólnego życia para nazwała to rzuceniem w 2018 roku.

Mówiąc o swoim związku z Boothem w jednym ze swoich podcastów, powiedziała:

„Myślę, że tak się czuł. Nie czuję się tak, jak ja, ponieważ, to znaczy, zdecydowanie jest na nas duża presja… Przez te lata czułem się jak duża presja, a ludzie zawsze wtrącali się i rozmawiali o waszym związku i myślą, że znają twój związek. Trudno mi było za tym nadążyć, ponieważ ludzie nie wiedzieli, że walczymy po drugiej stronie”.

Ciekawe: Faze Banks Wiki: wiek, wzrost, dziewczyna, randki, rodzice, wartość netto

Wartość netto i informacje o karierze

Chociaż była mniej aktywna w telewizji lub mediach innych niż program The Bachelorette, zarobiła zadziwiającą kwotę wynagrodzenia i majątku. Pracowała również nad innymi projektami i pracami, które zwiększają jej wartość netto i wynagrodzenie. Kaitlyn i Shane mają łączną wartość netto w wysokości 3 milionów dolarów.

Poza tym Kaitlyn i Jason zarabiają 15 000 dolarów za swój post na Instagramie i Twitterze.

Bristowe nie pracowało przede wszystkim jako gospodarz lub kotwica w telewizji. Zamiast tego rozpoczęła karierę w telewizji i mediach, uczestnicząc jako zawodniczka w sezonie Chrisa Soulesa The Bachelor. Została zauważona przez publiczność za swoje cierpkie, a czasem nieodpowiednie poczucie humoru. W rezultacie zajęła trzecie miejsce w serialu.

Była oficjalnym kawalerem w jedenastym sezonie i pozwoliła Nickowi Viallowi, zawodnikowi z 10 sezonu, wziąć udział w konkursie, który wywołał kontrowersje. Viall zajął drugie miejsce, gdy Bristowe wybrało zawodnika Shawna Bootha. Pracuje również jako instruktor tańca.

Przeczytaj także: Pico Alexander Wiki, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Wzrost, Wartość netto

Krótki życiorys

Kaitlyn Bristowe, obecnie trzydziestolatka, urodziła się 19 czerwca 1981 roku w Leduc w Kanadzie. Urodziła się rodzicom Leslie Hipkin i Mike Bristowe. Ma również rodzeństwo, siostrę Haley Jane Bristowe i należy do rasy białej. Jest aktywna w mediach społecznościowych i obnosi się ze swoim pięknym, idealnym ciałem o doskonałych wymiarach. Stoi umiarkowanie wysoka, ma 5 stóp i 4 cale.

Zalecane