blog

Kala Rama Wiki, wiek, mąż, w ciąży, zwolniony, rodzina, pochodzenie etniczne, bio

Kala Rama czerpie swój majątek z kariery dziennikarskiej. Jest znana ze swojego skromnego małżeństwa. Z okazji ich trzeciej rocznicy ślubu w 2017 roku Kala po raz pierwszy udostępniła swoje zdjęcie ślubne kliknięte ze swoim chłopakiem, który został małżonkiem.

 Kala Rama Wiki, wiek, mąż, w ciąży, zwolniony, rodzina, pochodzenie etniczne, bio

Jak Kala przywołuje swoją wartość netto?

Kala Rama czerpie swój majątek z kariery dziennikarskiej. Generuje przychody prezentując edycję pokazu o godzinie 5 rano, PIX11 Poranne wiadomości .

Przed dołączeniem do porannego programu informacyjnego zebrała swoje fortuny, pracując w różnych kanałach informacyjnych i stacjach, w tym Telewizja WTNH , WKMG , oraz WSOC .

Kala Rama zadebiutowała w swojej karierze jako redaktor przydziałów w Telewizja WTNH w New Haven, Connecticut Później dołączyła WKMG w Orlando i pracował jako prezenter i reporter. Była też nominowana do kilku Nagrody Emmy za jej prace w WKMG . Później dołączyła WABC przed dołączeniem PIX11 .

Na PIX11 Kala objął stanowisko Sukanyi Krishnana. Były prezenter wiadomości PIX11 został zwolniony z programu po 13 latach pracy.

Reżyserka wiadomości Amy Waldman podobno zwolniła ją po tym, jak poczuła, że ​​Krishnan „ ciągle tu jestem Komentarz był aktem niesubordynacji. Sukanya skomentowała go w jednym z postów w sieci społecznościowych, którego celem było promowanie nowego talentu.

Kala pracowała również w Charlotte w WSOC oraz w Springfield w WWLP . Została uhonorowana Associated Press Award dla Z ostatniej chwili za jej przejazdy w WWLP .

Spodziewa się pierwszego dziecka z mężem reporterem

Kala, jej mąż i ich koledzy świętowali ciążę l Jestem w jednym z Pokazy PIX1 w Kwiecień 2018 . Później słynna osobistość wiadomości publicznie po raz pierwszy pokazała swój brzuszek, przesyłając nagranie wideo Instagram w czerwcu 2018 r.

Kala Rama cieszy się wycieczką na plażę z Dziecko bump w 2018 roku (fot. Instagram Kala Ramy)

Jej mąż, Anthony DiLorenzo, również pracuje dla renomowanej sieci. Jest reporterem generalnym dla PIX11 .

Małżeństwo międzyrasowe: ślub w stylu indyjskim i katolickim

Dwa dni po ich czwartej rocznicy ślubu 26 kwietnia 2018 r. Kala udostępniła swoje katolickie zdjęcie ślubne kliknięte ze swoim chłopakiem, który został małżonkiem, Anthonym DiLorenzo. Na Instagramie zamieściła wcześniej zdjęcie ich ślubu w stylu indyjskim, z okazji ich czwartej rocznicy.

Małżeństwa międzyrasowe: Kala Rama i Anthony DiLorenzo w 2014 r. dwukrotnie zawiązują węzły, wzmacniając swoją miłość poprzez katolickie i indyjskie wesele (zdjęcie: Kala Rama's Instagram )

Prezenterka telewizyjna jest żoną Anthony’ego DiLorenzo od 26 kwietnia 2014 roku. Kala i jej mąż zaręczyli się we wrześniu 2012 roku.

Krótki życiorys:

Kala Rama urodziła się 8 lipca w hrabstwie Fairfield w Connecticut w Stanach Zjednoczonych. Jej rzeczywisty wiek jest już znany, ale urodzinowy tweet, który otrzymała w dniu Świergot sugeruje, że ma 23 lata. Zgodnie z wiki, prezenter wiadomości ma obywatelstwo amerykańskie i należy do mieszanego (srilanko-amerykańskiego) pochodzenia etnicznego. Prezenter stoi na przyzwoitej wysokości.

Ukończyła Fairfield University i uzyskała dyplom z nauk politycznych i komunikacji.

Zalecane