blog

Kalani Hilliker Wiki, chłopak, randki, romans, rodzina, pochodzenie etniczne i wartość netto

Najbardziej znana z występów w Abby's Ultimate Dance Competition (AUDC) i Dance Moms od czwartego sezonu, która pojawiła się również w „Shake It Up” i oryginalnym serialu ABC Family Bunheads, jest Kalani Hilliker. Urodziła się 23 września 2000 roku w Scottsdale w Arizonie w Stanach Zjednoczonych Ameryki przez rodziców Matthew Hillikera i Kirę Girard. Dorastała ze swoim rodzeństwem Jaxem i przyrodnim bratem Jettem.

 Kalani Hilliker Wiki, chłopak, randki, romans, rodzina, pochodzenie etniczne i wartość netto

Zawód i kariera:

Kalani Hilliker po raz pierwszy ugruntowała swoją pozycję w oczach opinii publicznej, gdy ta dziewczyna pojawiła się w drugim sezonie AUDC, a następnie ukończyła na czwartej pozycji. Tak więc ta dziewczyna zdobyła regionalne i krajowe tytuły, które wraz z osiągnięciami „najlepszej tancerki juniorów” w 2013 roku podczas Dance Awards w Nowym Jorku i National Teen Miss Showbiz, a także drugą wicemistrzynią „The Dance Award” w kategorii „Najlepsza tancerka nastolatek”. Kalani jest również znana jako modelka, ostatnio zagrała w teledysku Mackenzie Sol „My Name” w 2016 roku, a także wystąpiła jako tancerka w przebojowych serialach 2016 „Breaking Brooklyn” i „Swiped” jako rola Ashlee.

Wynagrodzenie i wartość netto:

Szacunkowa wartość netto Kalaniego powinna w 2016 r. wynieść około 1 miliona dolarów, a także ma ogromną pensję. Ta młoda i utalentowana tancerka zdobyła tę kwotę dzięki swojej ciężkiej pracy i pracy w tańcu i modelingu, podczas gdy Hilliker jest również znany jako osobowość telewizyjna. Jednak ta pani ma też zupełnie nowy samochód, który podarowali jej przyjaciołom na jej szesnaste urodziny, a także wykorzystała jej luksusowe mieszkanie w Teksasie. Cóż, mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości zarobi ogromne pieniądze.

Randki z jej przystojnym chłopakiem??

Ta młoda, piękna i gorąca amerykańska tancerka Kalani jeszcze nie wyszła za mąż, ponieważ dopiero biega jako nastolatka. Jednak na stronach wiki są niektóre jej romanse i romanse z chłopakami. Jej pierwsza plotka o randkowaniu z Peyton Meyers, ale nigdy oficjalnie nie ogłosili swojego związku, a także jako jej przyjaciółki/dziewczyny. Ale później od 2014 roku spotyka się ze swoim przystojnym chłopakiem Brandonem Changiem. Pary są widywane otwarcie, podczas gdy nigdy nie ukrywają swoich romansów z publicznością. Ponieważ zawsze publikują na swoim związku, romantyczne zdjęcia na koncie w mediach społecznościowych i ujawniają się jako chłopak i dziewczyna. Nie ma między nimi żadnych wieści o rozstaniu, ponieważ nadal szczęśliwie się kochają, a także ukrywała go jako troskliwego przyjaciela. Tak dobrze, z wyjątkiem tego, że utrzymują swój związek na zawsze.

Bio i fakty:

16-letnia amerykańska tancerka, modelka i osobowość telewizyjna Kalani ma chłopaka i nadal się z nim umawia, poza tym kobieta również koncentruje się głównie na swoim zawodzie. Ma szczupłą sylwetkę o średnim wzroście 5 stóp i 4 cali i wadze około 53 kg. Hilliker ma również wyprofilowaną sylwetkę z uwodzicielskimi wymiarami ciała 34-22-24 cale. Jest również bardziej dostępna na swoim koncie społecznościowym, takim jak Instagram i Twitter, gdzie jest głównie aktywna na swoim koncie społecznościowym.

Zalecane