blog

Kameron Westcott Wiki, wiek, ślub, mąż, rozwód, rodzina, wzrost

Amerykańska towarzyska Kameron Westcott ma pokazać swoją charyzmę w drugim sezonie serialu reality „The Real Housewives of Dallas”, który miał premierę 14 sierpnia w Bravo. Kameron, która ma obsesję na punkcie różu, zdobyła wystarczające uznanie swoim hasłem „Głupie blondynki zostają zauważone. Inteligentne blondynki mają wszystko”. Obecnie jest związana z Fundacją Susan G. Komen i jest byłym ambasadorem Diffa Dallas.

 Kameron Westcott Wiki, wiek, ślub, mąż, rozwód, rodzina, wzrost

Ciesz się pięknym życiem małżeńskim z mężem:

Kameron Westcott jest szczęśliwym mężem Courta Westcotta, inwestora venture capital. Kameron i jej mąż wzięli ślub dziewięć lat temu na wystawnym weselu przeprowadzonym w gronie bliskich przyjaciół i rodzin.

Para poznała się w Dallas, gdy byli na studiach i przez lata dzielili romantyczny romans, zanim złożyli śluby. Są pobłogosławieni dwójką dzieci, córką o imieniu Hilton, 6 lat i synem, Cruisem, 3. Czteroosobowa rodzina mieszka obecnie na 7500 stóp kwadratowych. Dom w Dallas, Highland Park i są zadowoleni ze swojego życia.

Kameron postrzega siebie jako dumną matkę i żonę i opowiada krótko o swoim życiu małżeńskim i dzieciach w wywiadach i mediach społecznościowych. Jej piękny związek z Courtem i ekstatyczne życie osobiste niewątpliwie sugerują, że prawdopodobnie nie dostaną wkrótce rozwodu.

Kariera i wartość netto:

Kameron zyskał sławę z pewnością po tym, jak został nowym członkiem serii Bravo, „The Real Housewives of Dallas” u boku D'Andry Simmons 14 sierpnia 2017 r. Jest powiązana z organizacją charytatywną Susan G. Komen Foundation. Pracowała jako aktywny członek Cattle Barons Ball przez osiem lat i Junior League of Dallas przez dziewięć lat.

Co więcej, była wcześniej ambasadorką stylu dla Diffa Dallas w 2008 roku i została uhonorowana nagrodą Top 10 Najpiękniejszych Kobiet w Dallas w 2009 roku. Przewodziła TuTu Chic Luncheon pomagając Texas Ballet Theatre w 2015 roku oraz March of Dimes Signature Chefs Gala w 2016 roku. Jej wkład w sektor charytatywny i inne projekty pochodzi z jej majątku, który może sięgać milionów dolarów.

Poza tym jego rodzina jest uważana za jedną z najbogatszych i najbardziej prominentnych rodzin w Dallas. Jej mąż, Court, również wezwał sporą sumę ze swoich inwestycji technologicznych.

Krótkie życiorys Kamerona:

Według źródeł wiki, Kameron Westcott urodził się 18 stycznia 1983 roku w Montecito w Kalifornii. Kameron, który ma obecnie 33 lata, ukończył szkołę w Kalifornii. Następnie przeniosła się do Dallas, uczęszczała na Southern Methodist University i uzyskała dyplom z Sztuk Pięknych. Kameron należy do rasy białej i ma atrakcyjną wysokość 5 stóp i 8 cali.

Zalecane