blog

Kandee Johnson Wiki, mąż, chłopak, dzieci, rodzice, wartość netto

Jak sprawić, by mężczyzna wyglądał jak kobieta? Dobrze zgadłeś; Kandee Johnson potrafi sprawić, że każdy podrapie się po głowie z zakłopotaniem, gdy pokaże swoje magiczne umiejętności makijażu i zamieni ociężale wyglądającego mężczyznę w piękną blondynkę. Kandee jest wizażystką, która posiada własny kanał na Youtubie, który każdego dnia zwiększa liczbę obserwujących.

 Kandee Johnson Wiki, mąż, chłopak, dzieci, rodzice, wartość netto

Profesjonalna kariera:

Gwiazda YouTube ma ponad 3,9 miliona subskrybentów na swoim samozwańczym kanale. Zaczęła przesyłać na swój kanał filmy związane z makijażem i urodą, dzięki czemu stała się jeszcze bardziej popularna. Jej kanał wywołał wiele szumu wśród widzów dzięki świetnym treściom i odmianom.

Wkrótce po ukończeniu szkoły kosmetycznej Kandee dostała swoją pierwszą pracę jako wizażystka w filmie VH1 I Love the 80s. Zaczęła także pisać blogi o modzie, stylu i urodzie. Kandee stała się bardziej popularna dzięki swoim blogom, a później pojawiła się w niektórych słynnych magazynach, takich jak „ELLE”, „Glamour”, „Self”, „cosmopolitan” i wielu innych.

Ulubiona wizażystka pojawiła się nie tylko w magazynach, ale pojawiła się także w różnych programach telewizyjnych, takich jak „E Fablife”, „Good Morning America” i jako sędzia programu Style Channel „How do I Look”.

Ile jest warta netto Kandee?

Jej podróż od bycia wizażystką do sensacji na YouTube nie była taka łatwa. Jednak dzięki swoim pracom udało jej się zdobyć wystarczającą sławę i uznanie, a także zgromadziła wystarczająco dużo fortuny, by żyć w przepychu. Podobno cieszy się wspaniałą wartością netto 3 milionów dolarów.

Zaręczony z ukochaną!

Kandee Johnson była zaręczona ze swoim długoletnim chłopakiem, Michaelem Castro we wrześniu 2015 roku.

Michael korzysta również z tej samej platformy YouTube i tworzy filmy, aby zapewnić widzom rozrywkę. W tej notatce nie byłoby błędem stwierdzenie, że ich wspólne zainteresowanie i pasja dotarcia do wielu osób wzmocniły ich związek.

Doświadczony nieudany związek dwukrotnie!

Przed swoją bajkową historią z Michaelem Kandee dwukrotnie wyszła za mąż i rozwiodła się. Nazwiska jej poprzedniego męża nie zostały ujawnione, ale źródła sugerują, że zaczęła spotykać się z Michaelem po rozstaniu z drugim mężem.

Jest odpowiedzialną matką czwórki swoich dzieci, Alani Johnson, Ellie Johnson, Jordana Johnsona i Blake'a Johnsona. Miała podobno osiemnaście lat, kiedy urodziła swoje pierwsze dziecko, a także napotkała wiele trudności w wychowywaniu dzieci i płaceniu za ich opiekę dzienną.

Kandee często pokazuje spojrzenie swoich dzieci w mediach społecznościowych, ale nigdy nie ujawniła imienia swojego ojca.

Jej krótka biografia:

Zgodnie ze swoją wiki, Kandee Johnson co roku obchodzi swoje urodziny 9 lipca. Urodziła się w 1978 roku w Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone. Ukończyła szkołę kosmetyczną, ponieważ bardzo interesowała się makijażem i różnymi rzeczami. Jej rodzice Shannon D. (Rasmussen) i Dean R. Johnson również bardzo ją wspierali. Kandee ma 5 stóp i 7 cali wzrostu, a jej pochodzenie etniczne jest białe.

Zalecane