blog

Kara Royster Wiki: wiek, wzrost, rodzice, pochodzenie etniczne, chłopak, randki, fakty

Afroamerykańska aktorka telewizyjna i modelka, Kara Royster jest najbardziej znana ze swoich powracających ról w popularnych programach dla nastolatków, takich jak Faking It i Scream Queens. 25-letnia piękność, która wystąpiła jako dziewczyna Toby'ego w Pretty Little Liars, jest zakochana w aktorstwie i występach od piątego roku życia. Oprócz uroczej osobowości, istnieją również pewne nieznane fakty na temat Kary, o których wiele osób wciąż nie wie.

  Kara Royster Wiki: wiek, wzrost, rodzice, pochodzenie etniczne, chłopak, randki, fakty

Wartość netto aktorki Kary Royster

Kara zabawia fanów filmów od 2011 roku, po tym, jak zdobyła swój pierwszy poważny występ aktorski w jednym z odcinków serialu telewizyjnego Epicka przygoda Bucket i Skinnera. Chociaż wartość netto Kary Royster jest wciąż w trakcie przeglądu, niewątpliwie uzyskała znaczne dochody od producentów filmów, które grała do tej pory.

Kara to rosnąca gwiazda. Aktorka jest znana ze swoich postaci z serialu telewizyjnego, w tym Hollywood Heights, udawanie oraz Dość mali kłamcy. Kara zadebiutowała na dużym ekranie w filmie komediowym Mononukleoza z rolą Christiny Madison w 2016 roku. Oprócz bycia aktorką, Kara jest także utalentowaną wizażystką, która ma w swoim dorobku liczne sesje zdjęciowe i teledyski.

Status randkowy Kary

Kara nadal jest niezamężną kobietą. Zawsze odnosiła sukcesy w utrzymywaniu swojego osobistego życia miłosnego z dala od światła reflektorów. Chociaż Kara jest dość skrytą osobą, napisała na Twitterze, wspominając o swoim chłopaku wraz ze zdjęciem na Instagramie z powrotem na 14 ten Luty 2014 w Walentynki. Ale link do Instagrama nie jest teraz dostępny, ponieważ mogła usunąć post. A w 2016 roku ponownie napisała na Twitterze post, w którym stwierdziła, że ​​miło jest mieć chłopaka oficera, aby wydostać się z biletów.

Kara nie ujawniła nic o mężczyźnie, z którym się spotyka. Jednak wciąż publikuje zdjęcia z facetem o imieniu Zachary Wanerman na Instagramie, ale nie z wyraźnym podpisem. Niedawno Kara zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie ze swoim potencjalnym chłopakiem, który trzymał ją mocno i całował w policzki.

Mógłby być jej chłopakiem, ale nie zdradziła żadnych szczegółów dotyczących ich związku. Jeden z jej fanów spekulował, że pierścionek, który nosiła, był pierścionkiem zaręczynowym, ale to, czy naprawdę się spotykają, czy nie, nie zostało jeszcze potwierdzone.

Spojrzenie na rodzinę Kary

Ojcem Kary jest Jeremy Royster, były zawodowy baseballista, trener i menedżer. Ma starszą siostrę Kristie-Marie. Kiedy Kara miała 10 lat, ona i jej rodzice planowali przenieść rodzinę do Kalifornii, aby Kara mogła aktywnie realizować swoje marzenia. W lutym 2016 roku Kara zamieściła na Twitterze zdjęcie pokazujące jej miłość do jej ojca, który został wprowadzony do Sacramento Hall of Fame. A niedawno, w styczniu 2018 roku, zamieściła na Instagramie zdjęcie swojej matki, w której stwierdziła, że ​​kołyszeli selfie, odkąd trzeba je było rozwinąć.

Kilka nieznanych faktów na temat Kara

Oprócz bycia aktorką, Kara ma kilka ciekawych faktów. Potrafi ułożyć kostkę Rubika w mniej niż minutę. Kara ma tatuaż przedstawiający symbol jej znaku zodiaku, Wagi. Ma podwójne obywatelstwo USA i Kanady. Kara zgłosiła się na ochotnika do Misji Dziękczynienia w Los Angeles, aby przygotować farsz dla bezdomnych. Kocha wszystko anime; Jej ulubieńcami są Sailor Moon, Pokemon i Hello Kitty. Podróżowanie to jej pasja.

Krótki życiorys

Kara urodziła się 5 ten Październik 1993 i wychowany w Palm Beach Gardens na Florydzie. Kara należy do mieszanej grupy etnicznej, ponieważ jej ojciec jest pochodzenia afroamerykańskiego, a jej matka jest francuskokanadyjską i irlandzką. Ma idealną wysokość 1,73 m (5' 8 cali) i wagę 118 funtów. Jak na jej wiki, studiowała i trenowała w uznanym Szkoła średnia hrabstwa Los Angeles dla Sztuki na kierunku Teatr.

Zalecane