blog

Karen Drew Wiki: Bio, wiek, żonaty, mąż, utrata wagi, wzrost, fryzura

Prezenterka wiadomości telewizyjnych Karen Drew jest popularna dzięki ekscytującym i odważnym wiadomościom. Obecnie prowadzi The Local 4 News w południe. Wielokrotnie nagradzana dziennikarką Emmy, która określiła się jako dziennikarka konkurencyjna w mieście Detroit. Wraz z zamożną karierą Karen jest równie zaangażowana w swoją uroczą rodzinę.

  Karen Drew Wiki: Bio, wiek, żonaty, mąż, utrata wagi, wzrost, fryzura

Ile jest warta Karen?

Większość zarobków Karen pochodzi z jej lukratywnego zawodu dziennikarki. Zebrała sporą sumę netto jako gospodarz Wiadomości Lokalu 4 o 4. Jest również częścią jednostki śledczej Lokalnych Obrońców. Poza karierą dziennikarską, jej aktywności związane z fitnessem i luksusowym stylem życia świadczą o jej zamożności w finansach.

Przeczytaj także: Rachel Boesing QVC, Wiki, wiek, żonaty, mąż, pochodzenie etniczne

Karen rozpoczęła karierę jako reporterka i fotografka na stacji w Dickinson w Północnej Dakocie. Dołączyła do WDIV-TV w 1998 roku. Ujawniła rządowe odpady i sprawę pijanego kierowcy w lokalnej szkole. Poszła pod przykrywką, by rozbić nielegalny mobilny klub ze striptizem. Wśród jej różnych pościgów za ujawnieniem ukrytych zbrodni, skandal w Ratuszu jest nadal pamiętny.

Karen jest często związana z różnymi programami społecznymi. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Alzheimera, Karmanos Cancer Institute, Christ Child House, Arthritis Foundation i Troy Community. Dzięki doskonałości w swojej pracy otrzymała wiele nagród, w tym nagrody Emmy od Michigan Association of Broadcasters i Society of Professional Journalists. Jej przynależność do różnych organizacji non-profit dała jej uznanie dla One-man Bad.

Mroczne życie małżeńskie Karen

Karen związała się ze swoim najlepszym przyjacielem Paulem w styczniu 2008 roku. Szczegółowe informacje o jej ślubie są odosobnione; jednak pielęgnowała swoje życie małżeńskie ze swoim najlepszym przyjacielem, który został mężem. 20 stycznia 2015 r. Karen udostępniła swojemu mężowi zdjęcie na Twitterze z okazji 7 rocznicy ślubu.

Zach Roloff Wiki: Wiek, ślub, żona, dziewczyna, dziecko, wartość netto, wzrost

Pomimo napiętego harmonogramu Karen zarządza czasem dla swojej rodziny. Często widuje się ją na rodzinnej wycieczce z małżonkiem i dziećmi. Wcześniej w kwietniu 2018 roku czteroosobowa rodzina pojechała do Solana Beach w Kalifornii. Ta dwójka błysnęła również swoją morską przejażdżką po jeziorze Otsego w Michigan w lipcu 2018 roku. Kiedy przybyli do północno-zachodniego Michigan, Karen, jej mąż Paul był zachwycony niedzielnymi wakacjami podróżującymi łodzią wycieczkową po wspaniałym 4046-hektarowym jeziorze położonym w Otsego Liczyć.

Wakacje niewątpliwie zbliżyły czteroosobową rodzinę. Na wakacjach w sierpniu 2018 r. zdobywczyni nagrody Emmy i jej rodzina cieszyli się 8,2-milową przejażdżką rowerową na wyspie Mackinac. Po rozkoszowaniu się jazdą na rowerze w gorącym i dusznym, wyjątkowym miejscu wakacyjnym, Karen, jej mąż Paul i dwie urocze córki odpoczywali na piaszczystej plaży. Upewniła się, że pasuje do swojego stroju z dwoma małymi klejnotami, które założyły srebrno-szarą kamizelkę.

Życie rodzinne

Późny ojciec Karen pracował w muzeum USS Midway. Jest bardzo blisko z matką, która mieszka dwie mile od jej domu w Michigan. Co tydzień kręcą się w pobliżu i cieszą się wspólną kolacją.

Karen jest najstarszym rodzeństwem. Jej brat, który poślubił dziewczynę w Ohio, mieszka trzy godziny drogi stąd.

Sekret utraty wagi

Karen cierpiała na ból w stawie krzyżowo-biodrowym, gdy była w ciąży ze swoją drugą córeczką, Morganem. Nie była w stanie chodzić i była hospitalizowana przez 12 dni. Wreszcie, po tygodniach leczenia i terapii, mogła chodzić z pomocą chodzika. Zrezygnowała z leków na zdrowie swojego dziecka.

Nie przegap: Bree Smith Wiki, Wiek, Mąż, Dziecko | Aktualności Kanał 5 Meteorolog

Karen następnie przyjęła leczenie homeopatyczne, zmieniła dietę, polegała na masażu, akupunkturze i fizjoterapii. Zaczęła wykonywać ćwiczenia fizyczne i obserwowała utratę wagi. Próbuje przekazywać swoje homeopatyczne doświadczenia innym ludziom, aby utrzymać zdrowy tryb życia i schudnąć. A dzięki nowej oszałamiającej fryzurze wygląda pięknie.

Krótki życiorys

Anchor Karen Drew obchodzi swoje urodziny 18 września. Nie ujawniła jednak swojego dokładnego wieku. Kotwica WDIV-TV stoi na wysokości 1,75 m (5 stóp 9 cali). Ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej.

Karen wychowała się na północno-zachodnich przedmieściach Chicago. Ukończyła Southern Illinois University na kierunku komunikacja radiowo-telewizyjna. Mieszkanka Michigan mówi, że lubi bawić się na huśtawce z Morganem, jeździć na rowerze z Madison, chodzić na imprezy sportowe i koncerty z Paulem.

Zalecane