blog

Karen Fairchild Wiki: mąż, rodzice, rodzina, wartość netto, 2017

Co może być bardziej ekscytującego niż oglądanie małżeństwa występującego razem na scenie i olśniewającego tłum? Piosenkarka country Karen Fairchild i mąż Jimi Westbrook postrzegają się nie tylko jako małżeństwo, ale także jako współcześni, którzy bawią publiczność swoim żywym występem. Para jest teraz małżeństwem od dwunastu lat i jest dumnymi rodzicami małego chłopca.

 Karen Fairchild Wiki: mąż, rodzice, rodzina, wartość netto, 2017

Kariera i postęp

Karen zainteresowała się śpiewem od najmłodszych lat. Karen Karen jako performer rozpoczęła się, gdy w połowie 1990 roku został członkiem chrześcijańskiej grupy wokalnej.

Wraz z Kimberly Schlapman, Phillipem Sweetem i Jimim Westbrookiem, Karen utworzyła grupę o nazwie „Little Big Town” w 1998 roku. Debiutancki album grupy został wydany w 2002 roku.

W 2010 roku grupa wydała pierwszy album z Capitol Nashville zatytułowany „The Reason Why”, który zdobył pierwsze miejsce na amerykańskiej liście przebojów. W 2014 CMA Awards zespół otrzymał nagrodę „Grupy wokalnej roku”.

Ile jest warta netto Karen?

Karen dała się poznać jako utalentowana piosenkarka country. Do tej pory jest bardzo aktywna w swojej karierze muzycznej i choć całkowity dochód netto nie jest jeszcze ujawniony, biorąc pod uwagę jej karierę zawodową, możemy podejrzewać, że cieszy się pełnią życia.

Żonaty ze słynnym piosenkarzem hrabstwa

Podobnie jak w jej karierze, życie osobiste Karen jest pełne szczęścia i zabawy. Muzyka nie tylko utorowała jej życie zawodowe, ale stała się również kamieniem milowym w jej związku małżeńskim.

Karen odnalazła swoją miłość w Jimi, słynnej piosenkarce z hrabstwa i członku-założycielu zespołu „Little Big Town”. Para rozpoczęła swoją romantyczną miłość po wspólnym występie na scenie.

Karen i małżonek Jimi złożyli przysięgę małżeńską 31 maja 2006 roku, a nawet po ślubie para jest bardzo aktywna w swojej karierze i zawsze widuje się ją razem na scenie.

Para odniosła wystarczający sukces, aby zrównoważyć swoje życie osobiste i zawodowe jako para władzy. W ich szczęśliwej rodzinie więcej radości zostało dodane, gdy zostali rodzicami małego chłopca, Elijah Dylan Westbrook 5 marca 2010 roku.

Przed ślubem z Jimim Karen była żoną innego faceta, z którym później się rozwiodła. W wywiadzie dla amerykańskiego magazynu, opublikowanym 27 września 2010 roku, Karen podzieliła się swoim związkiem z Jimim jako:

„Myślę, że Jimi i ja mieliśmy wyjątkową przyjaźń i więź, która rozkwitła, gdy oboje byliśmy singlem. Czasami po prostu trzeba przekroczyć tę linię i zaryzykować, a kiedy mieliśmy taką możliwość, zrobiliśmy to. Oczywiście nie chcieliśmy zepsuć zespołu, ale uznaliśmy, że warto ryzykować”.

Krótka Wiki i Bio

Karen urodziła się 28 września 1969 roku w Gary w stanie Indiana. Jej obecny wiek to 48 lat, a jej znakiem urodzenia jest Waga. Karen uczęszczała na Uniwersytet Samford w Birmingham w Alabamie. Jej pochodzenie etniczne jest białe i ma szczęście, że ma wysoką sylwetkę.

Zalecane