blog

Karen Gravano Wiki, mąż, chłopak, córka, wartość netto, utrata wagi

Renomowana aktorka rzeczywistości i gwiazda, ta osobowość jest lepiej znana jako jedna z gwiazd Mafii Żon, a także znana jako członek rodziny Sammy'ego Gravano, byłego zastępcy rodziny mafijnej Gambino, pani jest Karen Gravano. Ta gwiazda reality show osiągnęła wiek trzydziestu siedmiu lat, ponieważ urodziła się 30 czerwca 1979 roku na Brooklynie w Nowym Jorku, znanym obecnie jako słynna gwiazda reality show.

 Karen Gravano Wiki, mąż, chłopak, córka, wartość netto, utrata wagi

Jaka jest jej kariera i sukcesja?

Ta słynna gwiazda rzeczywistości, Karen, miała dziewiętnaście lat, kiedy jej ojciec zaczął być związany z mediami. Ta pani również przyznała się do winy za narkotyki w 2002 roku i otrzymała wielokrotny okres próbny, a później ta kobieta wydała pamiętnik zatytułowany „ Córka mafii . Jednak Gravano jest również jedną z najbardziej znanych gwiazd rzeczywistości VH1, a także z programów „ Mafijne Żony „.

Niemniej jednak podobno wdała się w pierwotną walkę ze współgwiazdą Dritą na pokazie szóstego zjazdu Mob Wives, ale później zmarł jej partner, Big Ang, a ona podobno zabroniła jej czuwania.

Ile jest warta Karen Net?

Gwiazda rzeczywistości, Karen, cieszyła się ze swojej wartości netto 400 tysięcy dolarów i ogromnych kwot rocznego dochodu, a także rocznej pensji. Jej wartość netto jest większa niż inna gwiazda, ponieważ jest bardziej oddana, pracowita, a także utalentowana, dzięki czemu zasłużyła na wartość netto. I chociaż jest to więcej niż jest warta przeciętna osoba, a to nic, gdy dociera do celebryty.

Oprócz występów w serialu, ta dama jest również aktywna w pracach społecznych, a także działaczką liberalną. Ale inwestuje także w niektóre filmy na YouTube i winorośle, a także w kilka barów z jedzeniem.

Kim jest ojciec jej córki?

Oprócz zajmowania się sprawami rodzinnymi, prowadziła wojnę ze swoim zaprzysięgłym wrogiem Natalie, a ta dama pragnie krwi. Wygląda na to, że jej lista wrogów rośnie, a teraz były chłopak Storm może być najnowszym członkiem, który dołączy do jej listy niepożądanych osób, ponieważ właśnie ją zdradził i umawiał się z inną kobietą.

Jest jednak matką uroczej córki Kariny i zaszła w ciążę ze swoim byłym rzekomym mężem, Davidem Seabrookiem. David wykonał telefon do Karen, w którym omówili kilka spraw, głównie ich córki. Seabrook został opisany jako jej były mąż, narzeczony, a także jej były chłopak, a także podobno się rozwiedli, ale nie ujawnił nic na ten temat na wiki.

Niemniej jednak spotykała się z innym przystojnym facetem, Dave a także podobno są już małżeństwem, ale nie ujawniła, że ​​są małżeństwem lub nie, ale wygląda na to, że spotykają się i są zakochani.

Krótki życiorys:

Jest jedną z najlepszych gwiazd rzeczywistości, a także zarobiła ogromne sumy netto, a także szczęśliwie mieszka ze swoim chłopakiem. Gravano ma ponad 1,5 metra wzrostu i przeciętną wagę, ale chce zachować idealne ciało, więc próbowała odnieść sukces w odchudzaniu. Jej ciało ma wymiary 39-27-40 cali, które również znalazłeś na jej kontach w mediach społecznościowych.

Zalecane