blog

Karen Rogers Wiki, żonaty, mąż, w ciąży, wynagrodzenie i wartość netto

Karen Rogers, prezenterka ruchu drogowego i pogody w Action News Mornings, znana również jako meteorolog, a także uzyskała aprobatę amerykańskiego stowarzyszenia meteorologów. Urodziła się 23 marca 1970 roku w New Jersey i tutaj wychowała się wraz z dziewięciorgiem rodzeństwa. Kobieta posiadała certyfikat z Meteorologii Radiowej na Uniwersytecie Stanowym Mississippi, a także posiada obywatelstwo amerykańskie...

  Karen Rogers Wiki, żonaty, mąż, w ciąży, wynagrodzenie i wartość netto

Kariera i zawód:

Wraz ze swoją pozycją w wiadomościach współprowadzi FYI Philly, cotygodniowy, pełen zabawy program rozrywkowy, który jest emitowany w sobotnie wieczory o 19:00 w 6abc. Ta dama z entuzjazmem zaangażowała się na przestrzeni lat w specjalne prace 6abc, dodając wspólnie prezentując Philly on Wheels, Philadelphia Home Show oraz okładki do 6abc „Dziękczynienie Parady” 4 lipca i Philadelphia Flower Program.

Ale kobieta pracowała w swojej wcześniejszej karierze w WHSP-TV w Vineland, gdzie Karen prowadziła codzienne wstawki informacyjne, przeprowadzała wywiady z osobowością polityczną w comiesięcznym programie Congressional Report i cotygodniowe programy informacyjne. Obecnie pracuje w 6abc jako meteorolog i prezenter ruchu w Action News Mornings.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Młoda i bardzo utalentowana osobowość medialna 6abc, Karen Rogers, ma szacowaną wartość netto na ponad 2,3 miliona dolarów, a jej roczne wynagrodzenie wynosi ponad 300 tysięcy dolarów, wliczając w to jej honorarium, premie, zachęty i podatki.

Rogers zainwestowała również w wiele dziedzin, takich jak zainwestowała w giełdę, a także w biznes medialny, a także w edukację swoich dzieci, opiekę zdrowotną i codzienną opiekę. Niektóre strony wiki zostały omówione w tej wiadomości. Ale też wydała dużo pieniędzy na podróże i zakupy, a także zapłaciła wysoką kwotę podatku.

Wygląda więc na to, że bardzo walczyła ze swoją wartością netto i jest zadowolona ze swojej pensji, a także chętnie ze swoim majątkiem i majątkiem. Chciałbym, żeby w nadchodzących dniach zarobiła dużo pieniędzy.

Żonaty, mąż, dziecko i życie osobiste:

Gorący i piękny gospodarz ruchu i pogody, Karen Rogers, już wyszła za mąż, wyszła za mąż za Kevina Rogersa. Jej mąż jest również popularną osobowością i bogatą osobowością w Ameryce. Poznali się w życiu studenckim, gdzie mąż jest z nią starszy, a później zaczęli się w związku, a później pobrali się w 2001 roku. Małżeństwo nie ma jeszcze żadnych plotek na temat ich rozwodu ani plotek o separacji.

  Obraz

Do tej pory trzykrotnie zaszła w ciążę i urodziła troje dzieci, podczas gdy było troje pięknych dzieci pary. Para żyje razem szczęśliwie, ponieważ doskonale się rozumieją, a piękne dzieci były powodem najlepszych i silnych związków.

Nigdy nie rozmawiają o swoim rozwodzie, bo w wywiadzie powiedziała, że ​​jest bardzo szczęśliwa ze swoim mężem, a jej mąż jest najlepszym mężem na całym świecie, ponieważ troszczy się o jej bardzo piękną i najlepszą ciążę.

Mamy więc wreszcie nadzieję i życzymy im, aby żyli razem i na zawsze.

Wiek, życiorys i fakty:

47-letnia utalentowana amerykańska dziennikarka i znana prezenterka pogody Karen Rogers szczerze pobłogosławiła swoją atrakcyjną sylwetkę i idealne ciało. Stała o wzroście 5 stóp 9 cali i wadze ponad 66 kg. Jest aktywna na swoim oficjalnym, zweryfikowanym koncie w mediach społecznościowych; odwiedziłeś również jej profil.

  Obraz

Zalecane