blog

Karl Rove Wiki, Żonaty, Żona, Rodzina, Wartość netto, Trump, Edukacja

Zwycięstwo polityka zależy nie tylko od jego popularności, ale od zasad i polityki, którą ma. Karl Rove jest konsultantem politycznym i doradcą politycznym, który pełnił funkcję starszego doradcy i zastępcy szefa sztabu w administracji George'a W. Busha. Przypisuje się mu bycie odpowiedzialną postacią w zwycięstwach Bosha w jego udanych kampaniach prezydenckich.

 Karl Rove Wiki, Żonaty, Żona, Rodzina, Wartość netto, Trump, Edukacja

Kariera i postęp Karla:

Od samego początku Rove był republikaninem i służył jako przewodniczący Federacji Nastoletnich Republikanów w Utah. Jego zaangażowanie w politykę rozpoczęło się w 1968 roku obejmując stanowisko przewodniczącego Olympus High dla byłego senatora Wallace'a F. Benneta, a następnie opuścił uniwersytet i edukację, aby służyć jako dyrektor wykonawczy College Republican National Committee.

Jego kampania w Teksasie podczas wyborów gubernatorskich w 1978 roku pomogła Williamowi Clementsowi wygrać i zostać pierwszym republikańskim gubernatorem Teksasu od ponad 100 lat. Miał też znaczący wpływ na sukces prezydenta George'a HW Busha w wielu kampaniach wyborczych. Obecnie jest współtwórcą Fox News i regularnie publikuje artykuły dla Wall Street Journal, a także wiele innych publikacji. Krytykował Donalda Trumpa i prace, które wykonywał jako prezydent kraju.

Ile jest warte netto Karla:

Jako założyciel i prezes Karl Rove & Company służył w ponad 75 republikańskich kandydatach do Senatu, Kongresu i gubernatorów w 24 stanach. W swojej pełnej sukcesów karierze konsultanta politycznego i doradcy zarobił niezwykłą wartość netto przekraczającą 6,6 miliona dolarów.

Mając ogromną wiedzę na temat polityki i kampanii, jest teraz ekspertem politycznym i współpracownikiem Fox News, Newsweek i The Wall Street Journal.

Jak wygląda życie małżeńskie Karla?

Konsultant polityczny widział i mierzył się z wieloma wzlotami i upadkami w swojej karierze zawodowej. To samo dzieje się w jego życiu rodzinnym, przez wiele związków i małżeństw w swoim życiu. Jego pierwszą żoną była towarzyska z Houston, Valerie Mather Wainwright, którą poślubił 10 lipca 1976 roku. Ślub był tak ekstrawagancki, że jego ojciec i siostra wspominają go z podziwem. Jednak nie pozostali razem długo i rozwiedli się na początku 1980 roku.

Ożenił się z Darby Tarą Hickson, która przeżyła raka piersi, projektantką grafiki, która również wcześniej dla niego pracowała. Para ma wspólnego syna, Andrew Madison Rove. Po wspólnej decyzji rozwiedli się w 2009 roku. Nadal utrzymują bliską przyjaźń.

W 2012 roku ożenił się z lobbystką Karen Johnson na weselu z udziałem George'a W. Busha i Steve'a Wynna. Para mieszka w dzielnicy Georgetown w Waszyngtonie, a także ma dom w pobliżu Austin w Teksasie.

Krótki życiorys:

Karl Rove, obecnie w wieku 66, urodził się 25 grudnia 1950 w Denver w stanie Kolorado, USA. Jego rodzina obejmuje matkę Rebę Louise i przybranego ojca Louisa Claude'a Rove, Jr. i są drugim z pięciorga dzieci, które im się urodziły. Wiedział tylko, że mężczyzna, który go wychował, nie był jego biologicznym ojcem po ich rozwodzie. Obywatel amerykański należy do rasy białej. Do dziś zachowuje zdrowe ciało i osobowość.

Zalecane