blog

Karlee Steel Wiki, Wiek, Urodziny, Chłopak, Randki, Wzrost, Bio

Chwalebnym osiągnięciem dokonanym w małym wieku jest boska błogość. W tej notatce Karlee Steel to nazwisko, które w krótkim czasie zdobyło ogromną sławę. Jest dobrze znaną gwiazdą ze sławą w dziedzinie YouTube i „YouNow”. Z ogromnym sukcesem i znaczną wartością netto, którą zdobywa jako słynna gwiazda YouTube, przedstawiła rolę pioniera dla początkujących, którzy wypróbowali YouTube jako swoją karierę i źródło dochodu.

 Karlee Steel Wiki, Wiek, Urodziny, Chłopak, Randki, Wzrost, Bio

Z ogromnym sukcesem i znaczną wartością netto, którą zdobywa jako słynna gwiazda YouTube, przedstawiła rolę pioniera dla początkujących, którzy wypróbowali YouTube jako swoją karierę i źródło dochodu.

Randkowe życie Karlee

Karlee Steel, znana głównie ze swoich osiągnięć w YouTube i YouNow, rozkoszowała się wieloma relacjami i więziami. W 2016 roku była romantycznie związana z Connerem Bobayem, rodem z Elkhart w stanie Indiana w Stanach Zjednoczonych. Spotykali się przez kilka okresów i podobno zerwali pod koniec 2018 roku. Żaden z gołąbków nie ujawnił możliwych przyczyn ich rozstania.

Zobacz: Ta-Nehisi Coates Wiki, żona, rodzina, wartość netto

Tweet Karlee o swoim chłopaku po ich rozstaniu (Zdjęcie: Twitter Karlee)

Ich konflikty i starcia można było zobaczyć w mediach społecznościowych z okropnymi postami o sobie. Jednak ich drogi rozeszły się już na różnych drogach; dlatego obecnie cieszą się jednym życiem. Nie ma śladów potencjalnego chłopaka lub partnera Karlee. Mam nadzieję, że opublikuje radosne wieści w mediach, opowiadając o swoich randkach i nowym romansie.

Nie przegap: Matt Baylow Wiki: Wiek, żonaty, rodzina

Wiedz o wartości netto Karlee

Karlee Steel gromadzi ogromne bogactwo i wartość netto jako gwiazda YouTube. Zamieściła kilka filmów na swoim YouTube i YouNow, a także zdobyła znaczących zwolenników i fanów, prowadząc ją do boskiego sukcesu i sławy.

Jej kanał na YouTube, Karlee Steel, zgromadził ponad 1 157 732 subskrybentów, a według portalu społecznościowego blade.com zgromadziła 767–12,3 tys. GBP miesięcznie, czyli 003–16,09 tys. Kanał YouTube przywołuje również 9,2 tys. GBP - 147,3 tys. GBP rocznie, co daje wartość około 12,03–192,63 tys. w Stanach Zjednoczonych.

Karlee Steel po raz pierwszy pojawiła się w 2010 roku, dołączając do Tweetera, zanim osiągnęła sławę na YouTube. Potem zaczęła odkrywać i ulepszać ją jako gwiazdę YouTube. W jej wieku to niewiarygodne, co osiągnęła!

Musisz również to zobaczyć: Kamala Harris Wiki, mąż, rodzice, wartość netto

Krótki życiorys

Karlee Stell urodziła się w Windsor, Ontario, Kanada, w 1998 roku i obchodzi swoje urodziny 25 września. Należy do rasy białej i posiada obywatelstwo kanadyjskie. Jej znakiem zodiaku jest Waga i jest również nazywana gwiazdą sieci Wagi. Ma wysokość 1,7 metra (5 stóp i 5 cali). Jej rodzice wychowywali ją wraz z trzema siostrami.

Zalecane