blog

Karlie Redd Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Córka i Net Worth

Główna obsada reality show VH1 „Love & Hip Hop: Atlanta” Karlie Redd jest znana jako gwiazda reality show. Urodziła się 15 kwietnia 1968 roku. Znana jest również pod pełnym imieniem Karlie Lewis. Najbardziej znana jest jako aktorka i modelka w hiphopowych teledyskach. Oprócz aktorki i artystki w piosenkach hip-hopowych i reality show reżyseruje również filmy. Model występował u boku topowego artysty nagrań Jamiego Foxxa i Tyrese.

 Karlie Redd Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Córka i Net Worth
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Główna obsada reality show VH1 „Love & Hip Hop: Atlanta” Karlie Redd jest znana jako gwiazda reality show. Urodziła się 15 kwietnia 1968 roku. Znana jest również pod pełnym imieniem Karlie Lewis. Najbardziej znana jest jako aktorka i modelka w hiphopowych teledyskach. Oprócz aktorki i artystki w piosenkach hip-hopowych i reality show reżyseruje również filmy. Model występował u boku topowego artysty nagrań Jamiego Foxxa i Tyrese.

  Wczesne życie i rozwój:

  Urodzona w Nowym Jorku Karlie rozpoczęła edukację w Harlan School of the Arts. W tym samym czasie dołączyła również do Ailey American Dance Theatre. Początkowo była widziana w reality show VH1 Scream Queens w 2008 roku. Później w 2012 roku była główną obsadą w reality show VH1 Love and Hip Hop: Atlanta. W tym samym roku wprowadziła również linię produktów do włosów o nazwie Redd Remy hairline by Karlie Redd. Celebrytka wydała również swój debiutancki singiel A girl has needs na iTunes. Aktorka Redd zagrała w kilku filmach, takich jak B*A*P*S, jesteśmy rodziną, 30 dni w Atlancie i Top Five.

  Życie osobiste i rodzina:

  Gwiazda reality show Redd miała wiele związków i romansów w swoim życiu, ale na razie nie ma chłopaka ani męża. Umawiała się z kilkoma facetami w reality show. Była w związku ze współgwiazdą Raymondem Scottem. Później widziano ją w związku z piosenkarką Lyfe Jennings. Gorąca modelka Redd jest na razie singielką i nie spotyka się z nikim. Po rozwodzie z Lyfe, gwiazda Karlie po raz kolejny daje do zrozumienia, że ​​będzie spotykać się z raperem Yung Joc Again. Chociaż nie jest mężatką, ma córkę o imieniu Jasmine Lewis. W wiki i na innej stronie jest mniej informacji o jej rodzicach. Jednak dowiedzieliśmy się, że wychowała się w rodzinie z Indii Zachodnich.

  Wartość netto:

  38-letnia gwiazda Karlie jest widywana w różnych filmach i telewizyjnych reality show. Ma też swoje produkty z linii włosów. Gwiazda rzeczywistości znalazła się na szczycie listy gwiazd i wyraźnie widzimy, że szybciej zdobywa szczyty fanów. Jest znana jako raperka, aktorka, wielka tancerka i gwiazda reality show. Aktorka, podobnie jak modelka Karlie Redd, ma przybliżoną wartość netto w wysokości 200 000 dolarów, co jest wystarczająco duże. W najbliższej przyszłości może zarobić więcej.

  Krótki życiorys:

  38-letnie gwiazdy gorącej rzeczywistości stoją na wysokości 1,59 m, a jej znakiem urodzenia jest Baran. Redd jest jednym z najpopularniejszych członków obsady „Love & Hip Hop: Atlanta”. Jest również znana jako aktorka, modelka i raperka. Wystąpiła także w filmie „Top Five”.

  Zalecane