blog

Karrueche Tran Chłopak, Randki, Pochodzenie etniczne, Rodzice, Wartość netto

Karrueche Tran, który miał straszny romans z „lojalnym” piosenkarzem, Chrisem Brownem, znalazł teraz miłość w graczu NFL. Zaloty jej i jej nowego chłopaka z NFL przekroczyły prawie rok, a upodobanie między parą jest wciąż świeże. Karrueche jest popularna jako była dziewczyna piosenkarza Chrisa Browna. Jest również modelką i była modelką dla LoveSicc i pojawiła się na okładce Bombshell by BLEU.

 Karrueche Tran Chłopak, Randki, Pochodzenie etniczne, Rodzice, Wartość netto

Karrueche jest popularna jako była dziewczyna piosenkarza Chrisa Browna. Jest również modelką i była modelką dla LoveSicc i pojawiła się na okładce Bombshell by BLEU.

randkowy gracz NFL; Wielokrotny romans w przeszłości!

Karrueche Tran podobno zaczęła spotykać się z graczem NFL Victorem Cruzem w październiku 2017 r. Jednak para ujawniła swój związek po tym, jak para została zauważona, gdy para spacerowała trzymając się za ręce po ulicach Los Angeles w sobotę, 16 grudnia 2017 r.

Przeczytaj także: Juan Pablo Galavis Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Rozłam, Zaręczony

Jak potwierdził magazyn Us, 30-letnia aktorka i jej chłopak byli w tajnym związku, dopóki nie pojawili się w Los Angeles. Amerykańska modelka często dzieli się przebłyskiem swojego romansu z Victorem na Instagramie. 11 sierpnia oboje zostali sfotografowani, jak spędzają czas relaksując się na basenie.

Niedawno, 12 września 2018 r., wzięli udział Karrueche i Victor Nowojorski Tydzień Mody 2018.

W lutym 2017 roku złożyła nawet pozew, zarzucając Brownowi fizyczne znęcanie się. Twierdziła, że ​​groził jej, że ją zabije i oskarżył go, że pobił ją w przeszłości.

W 2015 roku Karrueche był powiązany z Robem Kardashianem i holenderskim piłkarzem Memphis Depay.

Nie przegap: Andrea Constand Wiki, Wiek, wesoły lub Lesbijka, Pochodzenie, Rodzice, Fakty

Ile jest warta netto Karrueche?

Karrueche Tran ma wartość netto 900 tysięcy dolarów, którą zebrała podczas swojej kariery w modelingu. Zebrała dochody pojawiające się w reklamie LoveSicc i na okładce Bombshell przez BLEU. Podobnie wystąpiła w serialu telewizyjnym, Pazury , jako Virginia Loc w 2017 roku.

Pochodząca z Kalifornii również zgromadziła lukratywny dochód, przedstawiając rolę Vivian Johnson w serialu telewizyjnym Zatoka od 2010 do 2017 roku. Płace pobiera również na swoim własnym kanale YouTube. Zgodnie z Social Blade, Karrueche ma szacunkowe zarobki YouTube od 80 do 1,3 tys. USD miesięcznie, co pomaga jej zarobić roczne przychody od 956 do 15,3 tys. USD.

Przeczytaj o córce Chrisa Browna: Royalty Brown, Córka Chrisa Browna Wiki: Wiek, matka, wartość netto, fakty

Krótki życiorys

Stojący na wysokości 1,55 metra Karrueche Tran urodził się 17 maja 1988 roku w Los Angeles w Kalifornii. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do etniczności wietnamskiej i afroamerykańskiej.

Dorastała w mieszanych rodzicach, w których jej ojciec jest Afroamerykaninem, a matka Wietnamką. W lipcu 2015 roku Karrueche ujawniła tożsamość ojca jako geja z Madame Noire.

Zalecane