blog

Kasia Ostlun Wiki: Wiek, urodziny, dzieci, wartość netto – wszystko o żonie Jeffreya Tambora

Utalentowana aktorka i matka czwórki dzieci, która pojawiła się w kilku filmach, ale Kasia Ostlun zaatakowała media, gdy poślubiła zdobywcę Złotego Globu, Jeffreya Tambora. Po ślubie w 2001 roku wyjątkowo dobrze przystosowała się do zostania matką czwórki dzieci i jednocześnie aktorką. Aby dowiedzieć się więcej, zanurkuj głęboko i poznaj jej życie za kamerą.

  Kasia Ostlun Wiki: Wiek, urodziny, dzieci, wartość netto – wszystko o Jeffreyu Tamborze's Wife

Życie małżeńskie z Jeffreyem Tamborem!

Kasia i Jeffrey złożyli przysięgę małżeńską 6 października 2001 roku. Po ślubie przyjęła nazwisko męża i jest teraz dumną matką czwórki dzieci.

Trzy lata po ślubie 10 grudnia 2004 r. powitali swojego pierwszego syna, Gabriela Kaspera Tambora. Dwa lata później, tego samego dnia w 2006 r., Kasia ją urodziła. córka o imieniu Ewa Julia Tambour.

W 2009 roku, kiedy Jeffrey miał 64 lata, ogłosił, że jego żona spodziewa się bliźniaków i znowu będzie ojcem. Następnie, 4 października 2009 r., nadeszła wielka chwila pary, kiedy objęli swoich bliźniaków, Hugo Bernarda Tambora i Eli Nicholasa Tambora. Sześcioosobowa rodzina mieszka obecnie w Kalifornii.

Kasia i jej mąż Jeffrey w rozdaniu nagród Emmy 16 września 2017 (fot. Livingly.com)

Kasia pierwsze rundy, ale co z Jeffreyem?

Jednak dla Jeffreya nie było to jego pierwsze małżeństwo. Był dwukrotnie żonaty, zanim poślubił swoją trzecią żonę, Kasię. Ożenił się ze swoją pierwszą żoną Dorz Zbierlund w 1982 roku. Chociaż po dziewięciu latach małżeństwa rozwiedli się w 1991 roku.

Po tym, jak rozstał się ze swoją pierwszą żoną, poślubił Katie Mitchell w 1991 roku jako swoją drugą żonę. Ale z Katie miał krótki związek i rozwiedli się w 2000 roku.

Ale zanim Jeffrey poślubił swoją pierwszą żonę, już spłodził córkę o imieniu Molly Tambor z dziewczyną o imieniu Joyce Carel. Kiedy Jeffrey był w siódmym niebie z narodzinami syna 10 grudnia 2004 roku, otrzymał wiadomość o byciu dziadkiem zaledwie cztery dni później, 14 grudnia, kiedy Molly urodziła jego syna o imieniu Mason Jay Moore.

Profesjonalna kariera

Kasia rozpoczyna karierę jako aktorka w 1998 roku, gdzie zagrała rolę Sabriny w serialu telewizyjnym Oh kochanie . Serial skupiał się na amerykańskiej aktorce Cynthii Stevenson, która śledziła jej postać jako podróż do macierzyństwa. W 2001 roku była częścią obsady filmu Szybkiego powrotu do zdrowia gdzie wcieliła się w rolę Jeannie. Film skupiał się na dramacie między Vincentem Gallo i Courteney Coxem.

Kasia grała w filmie jako studentka pod koniec 2001 roku Nigdy więcej gdzie jej mąż Jeffrey Tambor grał główną rolę jako Christopher. Jako najlepsza historia miłosna dla dorosłych w filmie, jej mąż Jeffrey i amerykańska aktorka Jill Clayburgh zostali nominowani do nagrody Filmy AARP dla Grownups Awards w 2003.

Ile jest warta Kasia Net?

Jako aktorka występowała jako członek obsady w różnych filmach i serialach telewizyjnych. Ale nigdy nie wspomniała o swoich faktycznych dochodach, co sprawia, że ​​jej wartość netto jest dość niejasna.

Jednak jej mąż Jeffrey jest amerykańskim aktorem, który pojawił się w ponad sześciu tuzinach filmów i seriali telewizyjnych. Jest dobrze znany widzom telewizyjnym i zdobył niezwykłą liczbę napisów telewizyjnych. Jeśli liczyć jego pensję, dostaje 100 tysięcy dolarów za odcinek serialu. Z Kasią Jeffrey cieszy się swoją gorączkową wartością netto 16 milionów dolarów.

Krótki życiorys

Kasia urodzona w 1965 roku ma obecnie 53 lata. Zachowała prywatność w związku z jej urodzinami. Ale matka czwórki dzieci niewątpliwie świętuje swoje urodziny wielkim hukiem. Na stronach wiki nie ma również informacji o jej narodowości.

Zalecane