blog

Kat Cole Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wynagrodzenie i wartość netto

Bardzo odnosząca sukcesy kobieta biznesu, będąca prezesem grupy i dyrektorem Focus Brands oraz dyrektorem operacyjnym jej spółki zależnej Cinnabon, która słynie również z silnego przywództwa i odwagi, to Kat Cole. Kat urodziła się jako najstarsza z trzech sióstr w Jacksonville na Florydzie 18 marca 1978 roku i dorastała wraz z rodzeństwem w Orange Park na Florydzie. Posiada zarówno obywatelstwo amerykańskie, jak i obywatelstwo oraz jest rasy białej.

 Kat Cole Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wynagrodzenie i wartość netto

Kariera, sukcesje i postępy:

Kat jest prezesem i dyrektorem operacyjnym Cinnabon, Inc. oraz byłym wiceprezesem wykonawczym Hooters. Cole zaczął służyć jako Hooter i wybrał szkolenie nowych właścicieli i pracowników w firmie Hooters w Australii. W wieku zaledwie dwudziestu sześciu lat została wiceprezesem ds. szkoleń i rozwoju Hooters, a później w 2010 roku Kate zatrudniła się w Cinnabon, a ta pani została prezesem w 2011 roku. Cole wspierał partnera firmy w restauracjach, w tym Burger. Król i Taco Bell. Ta kobieta pojawiła się w programie Undercover Boss w 2012 roku i była najmłodszym prezesem w wieku trzydziestu czterech lat. Zdobyła jednak również kilka nagród i członkostwa.

Wartość netto, wynagrodzenie i przychody:

Ta utalentowana dama cieszyła się swoim majątkiem netto w wysokości 1 miliarda dolarów w 2016 roku, a także wspaniałą i wspaniałą pensją od swoich usług. To niesamowita i ogromna wartość netto, na którą ta dama zasłużyła dzięki swoim utalentowanym, a także płacom i dochodom jej międzynarodowych firm. Witryny Wiki obejmowały, że jako wiceprezes międzynarodowej korporacji ds. Szkolenia i rozwoju, Kat nadzorował rozwój Hooters od szacunkowych stu lokalizacji i ponad 300 milionów dolarów przychodu do pięćdziesięciu lokalizacji w trzydziestu trzech krajach i 1 miliarda dolarów przychodu . Wygląda na to, że w najbliższych dniach Cole zarobi ogromne pieniądze. Służyła również w Afryce na rzecz zrównoważonego rozwoju kobiet i dzieci w potrzebie.

Czy Kat jest żoną swojego chłopaka?

Faktem jest, że ta młoda i piękna, utalentowana multimiliarderka jeszcze nie wyszła za mąż, a także nie ujawniła swojego chłopaka, życia randkowego i romansów, ale niektóre media rozpowszechniały fałszywe wiadomości o jej rozwodzie z mężem, który nie był prawda. Ale podczas naszych dogłębnych badań nad jej życiem osobistym znaleźliśmy tak interesujące i zaskakujące fakty, że jeszcze nie wyszła za mąż; to prawda, ale ona też ma chłopaka. Jednak w 2015 roku zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Daleyem Ervinem. Poznali się w programie ONZ, a później oboje zakochują się w sobie. Oboje trzymają swoje dane osobowe w tajemnicy, nikt nie wie o związku między nimi, bez ich oficjalnych zaręczyn w 2015 roku. Wszyscy ich przyjaciele i rodzina zaskoczeni, że są zbyt zaręczeni. Nie ma jednak żadnych wieści i plotek o ich randce poślubnej, ale w wywiadzie ta pani powiedziała, że ​​wkrótce wyjdzie za mąż za swojego ukochanego.

Krótki życiorys:

Ma pełną pasję do biżuterii i ozdób, co czasami pokazuje na swoim koncie w mediach społecznościowych. Ma tak odnoszącą sukcesy amerykańską bizneswoman, a także ma ogromną wartość netto. Właśnie osiągnęła wiek trzydziestu ośmiu lat, co nadal wygląda jak nastolatka. Cole również stała ze swoim idealnym wzrostem 5 stóp 9 cali, a także ma atrakcyjną sylwetkę z uwodzicielskimi wymiarami ciała 38-26-37 cali.

Zalecane