blog

Kat Graham Chłopak, Randki, Zaręczyny, Rozłam, Rodzice, Pochodzenie, Wartość netto

Kat Graham, zdobywczyni nagrody dla nastolatków za serial telewizyjny The Vampire Diaries, znana jest z dobrze przyjętej przez krytyków roli w serialu o zjawiskach nadprzyrodzonych oraz z teledysku do filmu Black Lives Matter. Jest to międzynarodowy ruch aktywistów głoszących, broniących i wspierających Czarnych. Wypowiadała się bardzo głośno na ten temat i nigdy nie bała się dzielić się swoją opinią z czarnymi ludźmi podczas wywiadów.

 Kat Graham Chłopak, Randki, Zaręczyny, Split, Rodzice, Pochodzenie etniczne, Wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Kat Graham, zdobywczyni nagrody dla nastolatków za przebojowy serial telewizyjny Pamiętniki wampirów, znana jest z docenionej przez krytyków roli w serialu o zjawiskach nadprzyrodzonych oraz z teledysku do filmu Black Lives Matter. Jest to międzynarodowy ruch aktywistów głoszących, broniących i wspierających Czarnych. Wypowiadała się bardzo głośno na ten temat i nigdy nie bała się dzielić się swoją opinią z czarnymi ludźmi podczas wywiadów.

  Przed sławą

  Graham, lat 29, po raz pierwszy pojawiła się w filmie „The Parent Trap” w 1998 roku. Jej podróż w przemyśle rozrywkowym rozpoczęła się w wieku sześciu lat i od tego czasu pojawiła się w wielu reklamach, w tym w „Barbie”, „K-Mart ”, Pop Art” i „Edison” przez następne osiem do dziewięciu lat. Wystąpiła również w wielu teledyskach, w tym w „Lonely” Akona, Justina Biebera i „Somebody to love” Ushera i wielu innych.

  Nie przegap: Will Castro Wiki, żonaty, żona, rodzina, wartość netto

  Telewizja i film

  Graham zadebiutowała w telewizji w serialu komediowym Disney Channel „Lizzie McGuire” w 2002 roku. Graham występowała później w różnych programach telewizyjnych, w tym w „CSI: Crime Scene Investigation”, „The OC”, „Malcolm in the Middle” i „Joan of Arcadia”, „Grounded for Life”. Graham miał również znaczące role drugoplanowe w filmach takich jak „17 Again” i „The Roommate”.

  W 2009 roku została obsadą serialu nadprzyrodzonego „Pamiętniki wampirów”, za które również otrzymała pochwały od krytyków. Była także członkiem obsady kontynuacji dramatu tanecznego „Honey 2”. Jej najnowszym filmem był „All Eyes on Me” wydany w 2017 roku.

  Jako znana osobowość telewizyjna ma wielu fanów na całym świecie i dba o dobre relacje z nimi. Szanuje miłość, którą jej obdarzają i nie chce ich zawieść. Ma więc grupę kapitanów – zagorzałego fana, który ma dostęp do jej numeru i poczty e-mail – ci kapitanowie pomagają jej fanom z całego świata połączyć się z nią w dowolnym momencie.

  Przeczytaj także: Jon-Michael Ecker Żonaty, Żona, Dziewczyna, Pochodzenie

  Kariera muzyczna

  Jej piosenka po raz pierwszy pojawiła się w filmie Jean Claude Van Damme zatytułowanym „Wykolejony” w 2002 roku. Ale później, w 2006 roku, Graham zdecydowała się kontynuować karierę muzyczną. Przerwa w muzyce znalazła w 2007 roku i pojawiła się w piosence Will.i.Am zatytułowanej „The Donque Song” i „I Got from my mama?”. Jej piosenka „Put Your Grafiti” znalazła się w 5 najlepszych kategoriach w konkursie Billboard. Później pojawiła się w The Ellen DeGeneres Show, wykonując ten sam utwór i wykonując swój pierwszy telewizyjny występ muzyczny.

  Ile jest warte wynagrodzenie i netto Grahama?

  Przy wszystkich jej połączonych talentach wartość netto Graham szacuje się na 3 miliony dolarów, ale pensja, którą zarabia rocznie, nie jest znana. Jej podróż artystyczna oraz miłość do sztuki i rzemiosła są godne pochwały. Dołożyła sporo gotówki, sprzedając swój dom w Hollywood Hills. Mówi się, że dom ma pokój do medytacji i kamienne patio na dziedzińcu z fontanną i ławkami. Zmodyfikowała dom w stylu hiszpańskim i dodała pokój muzyczny. Dobrze zaprojektowany i zarządzany dom z pewnością pomógł jej zwiększyć konto bankowe.

  Aktorka dodała kolejne źródło dochodu do swojej wartości netto. Wypuściła kolekcję okularów we wrześniu 2018 roku we współpracy z projektantem okularów Fosterem Grantem. Kolekcja jest kobieca i figlarna.

  Odwołał jej zaręczyny z chłopakiem, Cottrell Guidry!

  Wszystko, co zaczyna się dobrze, nie kończy się w ten sam sposób. Kat Graham i były narzeczony, Cottrell Guidry, mieli piękny związek przez pierwsze cztery lata, co nawet zachęciło ich do zaręczyn w październiku 2014 roku.

  Rozmawiając z US Weekly po zaręczynach, Kat podzieliła się, że mają już więź jak małżeństwo. Powiedziała,

  „Kiedy jesteś z kimś ponad pół dekady, czujesz się już żonaty. To nie jest pośpiech”

  Ona dodała,

  „Nie wiem, czy ludzie koniecznie skupiają się na małżeństwie. Widziałem wielu młodych ludzi zaręczających się, zrywających i zaręczających się, którzy nie skupiają się na realiach małżeństwa”.

  Jednak para, która kiedyś wydawała się tak podekscytowana ich ślubem, postanowiła rozstać się dwa lata później, łamiąc wszystkie początkowe zobowiązania. Po przerwie Kat i Cotrell, którzy byli jej chłopakiem od 2008 roku, kontynuowali swoje życie, łamiąc serca kilku fanom.

  Możesz polubić: Ross Bagley Wiki, Net Worth, Teraz, Rodzice, Żona, Dziewczyna

  Po rozstaniu podobno spotykała się z Jayem Porahem w 2015 roku. DailyMail opublikował nawet ich zdjęcia, które udały się na afterparty Saturday Night Live w restauracji Hill Country w grudniu 2015 roku, ale żadne z nich nie pojawiło się i nie rozmawiało o związku.

  Krótki życiorys

  Kat Graham urodziła się w Genewie w Szwajcarii 5 września 1989 roku. Jej rodzice, Joseph i Natasha, rozwiedli się, gdy miała pięć lat. Została wychowana i otoczona przez matkę.

  Ma przyrodniego brata, który urodził się w Izraelu. Graham uczęszczała do szkoły hebrajskiej, ale nigdy nie ukończyła szkoły średniej, ponieważ porzuciła ją. Ma imponującą wysokość 5 stóp i 2 cale, a jej ciało waży 56 kg. Jeśli chodzi o jej pochodzenie etniczne, jest szwajcarską Amerykanką.

  Zalecane