blog

Katarina Johnson-Thompson Żonaty, Mąż, Chłopak lub Randka

Sportowcy mają na celu zdobycie chwały, podczas gdy fani i kibice chcą zobaczyć chwałę swoich ulubionych sportowców. Katarina Johnson-Thompson, jedna z największych sportowców tamtych czasów, sprawiła, że ​​jej fani byli dumni ze swoich znaczących nagród i zwycięstw zgodnie ze swoimi aspiracjami. Kariera sportowca wydaje się być bardzo jasna, a ostatnio zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Europy 2018 i może zostać uznana za najszybszą w historii w siedmioboju Mistrzostw Europy.

  Katarina Johnson-Thompson Żonaty, Mąż, Chłopak lub Randka

Kariera sportowca wydaje się być bardzo jasna, a ostatnio zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Europy 2018 i może zostać uznana za najszybszą w historii w siedmioboju Mistrzostw Europy.

Jak Katarina gromadzi swoją wartość netto?

Młoda, utalentowana i piękna Katarina nie ujawniła w mediach swojej wartości netto i pensji. Ale zakładamy, że może otrzymywać przyzwoitą pensję z pracy i zawodu. Jest aktywna na portalach społecznościowych, zwłaszcza na Twitterze, na którym ma 73 tys. fanów obserwujących i 11,5 tys. tweetów.

Zobacz: Jack Avery Wiki, wiek, urodziny, wzrost, dziewczyna, randki, rodzice

Katarina była jedną z najmłodszych członkiń reprezentacji Anglii w lekkiej atletyce olimpijskiej na Londyn 2012. Jej kariera rozpoczęła się w szkole podstawowej, gdzie pobiła 29-letni rekord w skoku wzwyż na Mistrzostwach Katolików. To był po prostu jej naturalny talent, ponieważ w tamtym czasie nigdy nie miała coachingu. Aby zobaczyć jej naturalny talent w skoku w dal, matka zabiera ją na trening do lokalnego klubu lekkoatletycznego. Miłość do siedmiobojczyków odnalazła w determinacji, by próbować nowych aktywności. Katarina uczęszczała do pracy z trenerem lekkoatletyki Mikem Holmesem w 2008 roku.

Jej międzynarodowa kariera rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy zdobyła złoty medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata we Włoszech w siedmioboju. Została mistrzynią świata juniorów, rekordzistką Anglii Juniorów, laureatką nagrody England Athletics Writer Association Award i nominowana do nagrody European Athletics Rising Star w 2012 roku, więc rok był wspaniałym rokiem dla Katariny.

Debiutuje w halowych mistrzostwach seniorów w 2014 roku, gdzie ustanowiła rekord w skoku niesamowitym skokiem 1,96 metra. Jej ciągłe wrażenie widać było również w 2015 roku, kiedy pobiła swój rekordowy skok wzwyż podczas Trials w Sheffield. W 2015 roku po raz kolejny ustanowiła rekord brytyjskiego skoku w dal na dystansie 6,93 metra. Jej doskonała forma wciąż trwa. Jest także młodą i piękną divą do skoku w dal.

W 2018 roku zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Europy 2018, gdzie została uznana za najszybszą w historii w siedmioboju Mistrzostw Europy.

Przeczytaj także: Christie Blatchford Wiki, Żonaty, Mąż, Życie osobiste, Bio

Czy Katarina znalazła swoją miłość?

W mediach pojawiły się plotki o jej romansie, że zakochała się w Nicku Brightu, prezenterze w BBC Radio 1xtra. Katrina spotykała się ze swoim chłopakiem, Nickiem od 2014 roku. Ale nie było żadnych plotek, że kiedy Nick zostanie jej mężem. Nie zdradziła wiele więcej o swoim życiu osobistym.

Ale zbliżając się do roku 2018, znalazła swoją miłość i jest w związku z brytyjskim płotkarzem Andrew Pozzi. Udostępniła również swoje zdjęcie z Andrzejem na swoim Instagramie 2 października 2018 roku z wieloma rozmowami i spekulacjami na temat jej możliwego związku z nim.

Andrew jest kluczową częścią postów i aktualizacji Katariny. Rozkoszuje się czasem spędzonym z Andrew i nigdy nie zapomina o aktualizowaniu ich relacji na kontach w mediach społecznościowych. Z okazji urodzin Andrzeja 15 maja, złożyła mu życzenia urodzinowe i oddała mu prawdziwą miłość i przywiązanie do niego. W tej chwili para cieszy się romantycznym związkiem i być może planowała wkrótce związać węzeł.

Dowiedz się więcej: Umiera David Feherty Syn, żona, wynagrodzenie, wartość netto

Krótki życiorys

Katarina urodziła się w 1993 roku w Woolton w Merseyside w Anglii i 9 stycznia obchodzi swoje urodziny. Jej rodzice o imieniu Tracy Thompson i Ricardo Thompson, jej ojciec pochodzi z Bahamów. Jej ojciec z Bahamów, a matka z Wielkiej Brytanii, stąd jest pochodzenia afro-bahamskiego, europejskiego pochodzenia etnicznego, rasy mieszanej.

Jest piękną, wysportowaną, młodą i wspaniałą sportowcem o wzroście 6 stóp i 0 cali.

Zalecane