blog

Katarina Witt Żonaty, mąż, partner, związek, wartość netto, dzisiaj

Była niemiecka łyżwiarka figurowa Katarina Witt jest znana jako jedna z najlepszych swoich czasów. Znana pod pseudonimem „Katarina the Great”, jest jedną z najsłynniejszych sportowców, która zdobyła dwa złote medale olimpijskie. Po swojej karierze łyżwiarskiej zaczęła pojawiać się na srebrnym ekranie, przedstawiając różne role.

  Katarina Witt Żonaty, mąż, partner, związek, wartość netto, dzisiaj

Po karierze łyżwiarskiej zaczęła pojawiać się na srebrnym ekranie, wcielając się w różne role.

Jej kariera na łyżwach

Katarina po raz pierwszy wystąpiła w znaczących zawodach na Mistrzostwach Europy w 1979 roku, gdzie zajęła 14 miejsce. Trzy lata później odniosła sukces, zdobywając srebrne medale na Mistrzostwach Europy i Świata w 1982 roku.

Katarina Witt, łyżwiarka (zdjęcie: Moviefone)

Przeglądaj to: Richard Carpenter Today, Net Worth, Żona, Dzieci

Następnie zdobyła sześć złotych medali z rzędu w mistrzostwach Europy do lat 1987-88. Podobnie ma na swoim koncie cztery złote medale w mistrzostwach świata. Ponadto posiada osiem złotych medali w Mistrzostwach NRD w Łyżwiarstwie Figurowym.

Po łyżwiarstwie

W 1996 roku Katarina zagrała w filmie epizodyczną rolę Jerry'ego Maguire'a. Ten sam rok, zagrała epizod w programie telewizyjnym Wszyscy kochają Raymond .

W ciągu dwóch lat (w latach 1997-1998) wystąpiła w dwóch odcinkach serialu Arli $$ . Następnie zagrała drugoplanową rolę w przeniesionym Ronin w 1998.

Około października 2006 miała swój własny program telewizyjny, gwiazdy na lodzie na niemieckiej stacji. Rok później wzięła udział w Niemiecki segment Live Earth .

Ponadto pozowała do Lekkoduch magazyn w wieku 32 lat.

Ile warta jest Katarina Witt Net?

Z tym, ile zarabia teraz, ma pełne prawo do wyjazdu za granicę — dzisiaj jej wartość netto wynosi ponad 7 milionów dolarów.

Jeśli chodzi o jej pensję, istnieje zbyt wiele niewiarygodnych źródeł wiki, aby potwierdzić jej rzeczywisty roczny dochód. Żyje fantazyjnym życiem, o jakim wszyscy marzą, ponieważ uwielbia podróżować, co widać w jej mediach społecznościowych.

Czy Katarina jest zamężna? Informacje o życiu osobistym

Chociaż łyżwiarka miała wiele związków w przeszłości, dziś jest oznaczona jako singielka.

Wygląda na to, że nie spieszy się z małżeństwem lub mężem. Może to z powodu długiej historii randek, którą miała.

Zobacz, z kim Katarina była w związku.

Nigdy nie przegap: Alice Braga Mąż, żonaty, wartość netto

  • Ingo Politz

Wcześniej, kiedy była uwikłana w kłopoty z NRD, była w związku ze swoim pierwszym chłopakiem, Ingo Politzem, który był perkusistą w zespole rockowym. Ale jakoś rozwiązała swoje romanse, stwierdzając, że nie pasował do wschodnioniemieckiego światopoglądu.

  • Richard Dean Anderson

Podobnie spotykała się z Richardem Deanem Andersonem, hollywoodzkim aktorem, z którym jej romantyczna więź trwała tylko 148 dni.

  • Mark Hermann

Następnie została uwikłana w romantyczny związek z Marcosem Hermannem, berlińskim publicystą i kierownikiem grupy popowej. Jak informowaliśmy, duet spotkał się na randce w ciemno w 1996 roku i cieszyli się swoim związkiem do 2004 roku.

  • Zygfryd Wilk

Po rozstaniu z Marcosem Katarina przeniosła się do innego związku i zaczęła spotykać się z menedżerem Magna International, Siegfriedem Wolfem.

  • Andreas Ruter

Około 2008 roku udała się na randkę ze swoim przyjacielem Andreasem Ruterem, z którym jej związek trwał kilka miesięcy. Poznali się po raz pierwszy w kwietniu.

Dowiedz się więcej: Sam Esmail Wiki, Net Worth, żona

Poza tym na liście jej chłopaków znajdują się Debi Thomas, Christian Schertz, Richard Dean Anderson, gwiazda poprzedniego serialu telewizyjnego „MacGyver”.

Krótki życiorys

Urodzona 3 grudnia 1965 r. w Berlinie, w Niemczech, ma dziś 55 lat. Uważa się, że jest Niemką z pochodzenia, ma mieszane pochodzenie wschodnio- i zachodnioeuropejskie. Jeśli chodzi o jej wymiary, ma 5 stóp i 6 cali wzrostu.

Pochodziła z rodziny mieszczańskiej, ponieważ jej ojciec był rolnikiem, a matka pielęgniarką.

Zalecane