blog

Kate Abdo Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wynagrodzenie i wartość netto

Popularna ze względu na swój zawód w brytyjskiej Sky Sports News Network, która jest również postacią reporterki zarówno niemieckiej stacji telewizyjnej DW, jak i angielskiego kanału CNN, jest Kate Abdo. Urodziła się jako „Kate Giles” w Manchesterze w Anglii 8 grudnia 1981 r. w rodzinie fanów Liverpoolu i Manchesteru, a także ma rodzeństwo jako brata. Znana jest również jako Kate Abdolmajid.

 Kate Abdo Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wynagrodzenie i wartość netto

Jej kariera:

Prowadziła światowy program sportowy z Anglii dwa razy dziennie, zanim kobieta prowadziła sport w DW-TV, niemieckiej sieci telewizyjnej. Później rozpoczęła pracę w CNN od lipca 2009 roku, przeprowadzając wywiad z weteranem i popularną osobowością sportu. Później kobieta opuściła CNN i zaczęła służyć w Sky Deutschland, podczas gdy jej gospodarzem był Sky Sports News HD TV, który rozpoczął nadawanie w dniu 1 grudnia 2011 roku. Kobieta zaczęła zakotwiczać w Sky Sports News w Anglii, a także zaprezentowała Coppa Italia na Sky Sports. Stała się bardziej znana, gdy zakotwiczyła ceremonię „Złotej Piłki FIFA 2014”, rozmawiając z uczestnikami i gośćmi w czterech językach, a także była prezenterką „Złotej Piłki FIFA 2015”.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Gospodarz Ballon d'Or oraz starsza komentatorka sportowa i prezenterka wiadomości Sky Sports, Kate Abdo, ma szacunkową wartość netto w wysokości 1,5 miliona dolarów, którą zarabia dzięki ogromnej pensji, zachętom i premiom. Znana jest również jako osoba zajmująca się handlem nieruchomościami, a także średnia bizneswoman, więc inwestuje również w strony biznesowe. Nie ma żadnych informacji na temat tego, czy jest aktywna w pracach społecznych, czy nie, ale niektóre strony wiki omówiły, że przekazuje również pewne fundusze charytatywne, a także niektóre organizacje non-profit. Wygląda więc na to, że cieszy się jej wartością netto i pensją.

Żonaty, mąż i życie osobiste:

Jest mężatką i reporterką sportową, a jej mężem jest Ramtin Abdo. W połowie 2010 roku wyszła za mąż za swojego długoletniego chłopaka Ramtina. Ramtin jest bardzo szczęśliwym facetem, który poślubił gorącą i piękną brytyjską osobowość medialną Kate. Była lepiej znana jako Kate Giles, zanim poślubiła tego przystojnego faceta w 2010 roku. Jej mąż jest bardzo bogatą i zamożną osobowością, podczas gdy on jest czołowym niemieckim biznesmenem na rynku nieruchomości, który również urodził się i dorastał, dlatego zdecydowała się odejść do Niemiec. Para żyje dla siebie szczęśliwie i nie ma jeszcze żadnych plotek o rozwodzie i separacji w mediach, a także żadnych informacji o dzieciach i dzieciach. Mamy więc nadzieję, że będą żyć razem i na zawsze.

Wzrost, biografia i fakty:

35-letnia brytyjska słynna dziennikarka Kate Abdo jest już mężatką, która wyszła za mąż za czołowego niemieckiego biznesmena z branży nieruchomości, a także żyje szczęśliwie. Jest również zajęta swoim zawodem telewizyjnym, a jednocześnie zarabia ogromną wartość netto. Pani stoi o wzroście 5 stóp 8 cali i średniej wadze. Kobieta ma również smukłą sylwetkę z atrakcyjną sylwetką, a także jest znana z uwodzicielskich wymiarów ciała 35-25-36 cali. Jest również aktywna na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane